Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 30 z 40 1 2 28 29 30 31 32 39 40
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Wojtas_
jutro Serbia w pierwszym skladzie i czuje, ze beda walczyc tongue

No co to ma być, @1,10 na Brazil z ME grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by _Korver_
@Wojtas przekonaj mnie jakoś do tej ARG tongue

Lasko juz oddycha rekawami, z Kuba ciezki mecz, dzisiaj z Serbami rowniez latwo nie bylo, mogli im psikusa zrobic, ale w pore sie opamietali, przeciez mieli im mecz odpuscic, a zaczeli ich ogrywac grin Argentyna wlasnie jutro ma interes w tym, zeby ograc Wlochow, ich wygrana przybliza Brazylie do koncowego sukcesu, dzisiaj ladnie walczyli z Ruskimi, ja im daje 40% wink na Wlochow nie postawie, graja jedna szostka praktycznie od poczatku tego turnieju, raz kiedys tylko Parodi wejdzie, Lasko im trzyma gre, slabszy jego dzien i dziekujemy, ten mecz bedzie dla nich meka wedlug mnie, potem maja 2 dni wolnego, to na Polakow sie przygotuja

Dzięki za odpowiedź, dość rozsądny tok rozumowania i na pewno kurs zachęca, ale właśnie, ale... wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by _Korver_
A Challenge też kilka buków wystawiało, tylko nie pamiętam czy przypadkiem nie od późniejszej rundy.

Liczę na panbet. Nie wiem jak było rok temu, bo wtedy nie wiedziałem o ich istnieniu, ale liczę na miłe zaskoczenie wink b365 coś tam zawsze miał z CC , ale tylko opcje 1 2 z tego co pamiętam i właśnie chyba od dalszej fazy.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
jutro Argentyna i Rosja miazdza cool

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Originally Posted by Wojtas_
jutro Argentyna i Rosja miazdza cool

i niech Iran wygra smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by macik
Originally Posted by _Korver_
A Challenge też kilka buków wystawiało, tylko nie pamiętam czy przypadkiem nie od późniejszej rundy.

Liczę na panbet. Nie wiem jak było rok temu, bo wtedy nie wiedziałem o ich istnieniu, ale liczę na miłe zaskoczenie wink b365 coś tam zawsze miał z CC , ale tylko opcje 1 2 z tego co pamiętam i właśnie chyba od dalszej fazy.

No tak, ale w panbecie to limite liche pewnie będą i trzeba będzie kombinować AKO.

btw panbet to to samo co marathonbet wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by macik
Originally Posted by _Korver_
A Challenge też kilka buków wystawiało, tylko nie pamiętam czy przypadkiem nie od późniejszej rundy.

Liczę na panbet. Nie wiem jak było rok temu, bo wtedy nie wiedziałem o ich istnieniu, ale liczę na miłe zaskoczenie wink b365 coś tam zawsze miał z CC , ale tylko opcje 1 2 z tego co pamiętam i właśnie chyba od dalszej fazy.

No tak, ale w panbecie to limite liche pewnie będą i trzeba będzie kombinować AKO.

btw panbet to to samo co marathonbet wink

Tak więc pozostaje tylko czekac wink w sumie jutrzejsze mecze mam już przygotowane, ale bez kursów to niewiele warte tongue

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by _Korver_
@Wojtas przekonaj mnie jakoś do tej ARG tongue

Lasko juz oddycha rekawami, z Kuba ciezki mecz, dzisiaj z Serbami rowniez latwo nie bylo, mogli im psikusa zrobic, ale w pore sie opamietali, przeciez mieli im mecz odpuscic, a zaczeli ich ogrywac grin Argentyna wlasnie jutro ma interes w tym, zeby ograc Wlochow, ich wygrana przybliza Brazylie do koncowego sukcesu, dzisiaj ladnie walczyli z Ruskimi, ja im daje 40% wink na Wlochow nie postawie, graja jedna szostka praktycznie od poczatku tego turnieju, raz kiedys tylko Parodi wejdzie, Lasko im trzyma gre, slabszy jego dzien i dziekujemy, ten mecz bedzie dla nich meka wedlug mnie, potem maja 2 dni wolnego, to na Polakow sie przygotuja

Tak czytam jeszcze raz i muszę się przyczepić... tongue

Myślisz, że to dlatego trener puścił rezerwy w meczu bezpośrednim z Kanarkami? Poddał się przed początkiem spotkania?

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
wedlug mnie tak, Webber juz na LS pokazal, ze odpuszczenie meczu to dla niego nie problem tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Polska,Rosja,Iran,Wlochy,Brazylia i USA


zadnej pomylki nie bedzie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Podumałem i ostatecznie ARG (+1,5) @2,29 cop

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
ale ostrava baty dostaje od liberca

Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Originally Posted by craax
Polska,Rosja,Iran,Wlochy,Brazylia i USA


zadnej pomylki nie bedzie
:-) ..nie będzie, bo tak wygląda Twój kupon?

Polska - Egipt over 134,5 (1,85)

(1)Polska ogólnie nie zachwyca i nie trzyma poziomu przez cały mecz, wyjątek z USA (spieli się)
(2)Polacy zaczynają o 3:00 naszego czasu, czego jeszcze nie doświadczyli? sami wypowiadają się, że jest to dziwna pora spotkania - mogą być lekko rozbici - rywal w podświadomości do spokojnego ogrania i mimo 3:0, sądzę, że lania nie będzie i zakład warty uwagi!?

Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
OStrava po @10 może coś w 3 zagrają i się poprawi. kula

Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
Ostrava trzeci set @2.00

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
puściłem za stówkę ostrawę, a więc po mecz

Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771

Dołączył: Feb 2010
Posty: 118
E
member
member
E Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 118
Berutto zawsze w obwodzie ma Feiego i mlodego Sabbiego . Jesli Lasko by nie konczyl mozna kombinowac. Wlosi znaja zarowno De Cecco jak i Conte dwoch liderow Arg. W Maceracie przed sezonem uznali ze lepsza para przyjmujacych bedzie Parodi- Savani a nie Savani - Conte.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
ostrava jak jacys amatorzy bez przyjęcia, biegają po tym boisku gorzej niz azjaci, nic już z nich dzisiaj nie bedzie

Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
Originally Posted by Marczajka
ostrava jak jacys amatorzy bez przyjęcia, biegają po tym boisku gorzej niz azjaci, nic już z nich dzisiaj nie bedzie
ogólnie widze poziom tej ligi to porażka laugh

Strona 30 z 40 1 2 28 29 30 31 32 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, betowiec, rafal08, Sensei, Lukasz111, burbon, kamel, wHiTe_StAr), 2,724 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,473
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1