|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Do tego trzeba mieć jaja, tych brakuje Kubusiowi poza boiskiem.
Swoją drogą 50 tysięcy pensji prezesa to jawna kpina. jak na nasz kraj to sie zgadzam ze kpina gdyby najnizsza pensja w kraju byla 10 tysiecy ok niech tyle ma. Piostar do takiej decyzji to nie trzeba miec jaj tylko trzeba myslec to nie jest decyzja ze ty po niej robisz aut i nie masz na chleb tylko za toba ida wszyscy ,caly kraj jak kiedys za solidarnoscia
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
dla niego najważniejsze jest utrzymanie się do końca mistrzostw, duża legalna kasa na odprawę i może podziękuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
beda zmiany Piostar Blaszczykowski powinien jako kapitan wydac oswiadczenie
ze nie zagramy juz zadnego meczu jezeli prezesem bedzie Lato
i prostaka nie ma ,to takie proste
z takim chamem nie ma co sie "pierdolic w tancu" cytuje Janka Frycza blaszczykowski pewnie ma ta cala sytuacje gdzies, tak jak jakies 90% jak nie wiecej reprezentacji. w pewnym sensie pzpn to ich pracodawca na czas meczow reprezentacji i pewnie jakby sie ich zapytac czy to dobry pracodawca, to odpowiedza ze tak. na zgrupowaniach maja dobre warunki, kase dostaja na czas i to niemala. ogolnie jest spoko dla nich. wiec na co maja narzekac? a ze kibice nie znosza prezesa to co im do tego? oni maja przyjezdzac i grac, pewnie tak by powiedzieli. nawet jak przychodzi malo ludzi na mecze to wyglada na to, ze tez im nie za bardzo to przeszkadza. sadze, ze takie sa realia. i raczej ciezko to bedzie zmienic
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Do tego trzeba mieć jaja, tych brakuje Kubusiowi poza boiskiem.
Swoją drogą 50 tysięcy pensji prezesa to jawna kpina. A ten wyjazd na Ukrainę to za FREE!!!!! przestan prezes nie bedzie placil badz powazny jest tylko problem ze po co on tam jedzie z nikim nie porozmawia bo nie zna jezykow mozna powiedziec ze 1/2 Polskiego zna i nic wiecej nie robmy wiochy mamy zdolnych ludzi w kraju za ktorych nie trzeba bedzie sie wstydzic
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
pacyfista ale Kuba więcej do stracenia niż zyskania.
Powiedzmy że się postawi, a może Biedronce się to niespodoba i ciężka kasa z reklam się skończy. A może drużyna nie stanie za nim, a może Smuda go za to wywali, za dużo ale... aby bawić się w takie rzeczy dla niego.
Ważne że kasa się zgadza, a prezes może go nie interesować, to nie czasy że występy w reprezentacji były wyróżnieniem, teraz są zarobkiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
dzieki Magik za zwrocenie uwagi "po ci Ci ten Tottenham" Standard dnb, PSV dnb, Atletico dnb  dzis myslimy dalej luuz, po to jest w końcu forum Wczoraj wszystko bardzo ładnie. Dobrze,że Legia najsłabszy mecz zagrała w tej fazie pucharu. Chyba widać lekki kryzys, oby starczyło sił na te dwa mecze z Zagłębiem i Cracovią, bo 6 pkt potrzebne i trzeba dalej ładować bateryjki na następną rundę. Szkoda,że wczoraj więcej młodzi nie pograli, ale z drugiej strony rozumiem taką, a nie inną decyzję Skorży. Mam tylko nadzieję,że do Izraela poleci drugi garnitur. Co do dzisiejszego dnia to zdania nie zmieniam. Mocno czuję podane wcześniej typy. Do tego w mojej ocenie PSG tak samo chce tego pucharu jak... Tottenham BTW. Wolski to będzie Gracz! Niech Smuda go czym prędzej do kadry bierze, a nie jakieś przeszczepy 'pochodzenia polskiego'...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Anderlecht / Besiktas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Anderlecht / Besiktas  do tego Lazio i chyba Red Bull ... PSG out: Diego Lugano, Jérémy Ménez, Javier Pastore, Guillaume Hoarau
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
BTW. Wolski to będzie Gracz! Niech Smuda go czym prędzej do kadry bierze, a nie jakieś przeszczepy 'pochodzenia polskiego'... Mam takie samo zdanie, ale chłopak ma 19 lat - pewnie za młody na kadrę dla Smudy. Swoją drogą jak nie weżmie go na Euro to będzie debil. Zresztą Bartek Salomon też dziwnie pomijany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
beda zmiany Piostar Blaszczykowski powinien jako kapitan wydac oswiadczenie
ze nie zagramy juz zadnego meczu jezeli prezesem bedzie Lato
i prostaka nie ma ,to takie proste w jakim ty zaczarowanym świecie czasem żyjesz. Kompletnie nie wiem czemu Kuba miałby się tak zachować, przecież to kompletnie nie poważne. Piłkarz ma wychodzić przeciwko prezesowi ? Stawiam wszystko, że w żadnym kraju by się taki kozak nie znalazł. Czy w FIFA reprezentacje protestują w taki sposób. Czy kapitan reprezentacji Anglii, w momencie kiedy Anglicy żądają wszczęcia postępowania w sprawie korupcji to John Terry czy kto tam teraz jest, mówi, że on nie zagra, póki przewodniczym tym Blatter ? Ciebie Tusk z rządem jebie w dupę, a nie widzę Cię na ulicach, ba zachowujesz się jakbyś bagatelizował ten problem. Lepiej zajmować się kolejnym tematem zastępczym. Oj mają fantazje, niektórzy. Zeszło podobnie kombinuje, ale sam redaktorek, to tylko w gębie mocny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Anderlecht / Besiktas  do tego Lazio i chyba Red Bull ... PSG out: Diego Lugano, Jérémy Ménez, Javier Pastore, Guillaume Hoarau tak jak Magik pisze mam podobne odczucia ze PSG oleje ta LE a kurs na Salzbi naprawde niezly  co do Lazio to specjalnie mecz im na pon w lidze przeniesli czytalem ze sklad dosc solidny ma tam wyjsc tylko czy oni sie tam remisiem nie zadowola bo zapewne w ostatniej kolejce podejma Sporting u siebie ktory i tak juz bedzie mial pewne 1 miejsce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Anderlecht / Besiktas  do tego Lazio i chyba Red Bull ... PSG out: Diego Lugano, Jérémy Ménez, Javier Pastore, Guillaume Hoarau tak jak Magik pisze mam podobne odczucia ze PSG oleje ta LE a kurs na Salzbi naprawde niezly  co do Lazio to specjalnie mecz im na pon w lidze przeniesli czytalem ze sklad dosc solidny ma tam wyjsc tylko czy oni sie tam remisiem nie zadowola bo zapewne w ostatniej kolejce podejma Sporting u siebie ktory i tak juz bedzie mial pewne 1 miejsce  ja juz jada mocna paka to wygrywaja i maja awans pewny, w 1 meczu cisneli. Mimo ze przegrywali 1-2 po czerwonej kartce za faul w polu karnym. 1 bramka to kontra i blad obrony z tego co pamietam. ale mimo ze grali w 10tke ty wygladali jakby ich 12 biegalo.. mogli w koncowce nawet wygrac. dlamnie izi 2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mnie interesuja tylko dzis 3 mecze
Odense z obecnymi mistrzami Polski - tutaj overek
Maccabi-Besiktas
Salzburg-PSG
dosc latwo w dwoch pozostalych przewidziec tok rozumowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ciebie Tusk z rządem jebie w dupę, a nie widzę Cię na ulicach, ba zachowujesz się jakbyś bagatelizował ten problem. Lepiej zajmować się kolejnym tematem zastępczym. Pacyfista chyba w Niemczech mieszka, więc go na ulicach ciężko spotkać Czy ja wiem czy to bagatelizowanie....po prostu jest szansa,że ruszymy coś w tym betonowym PZPN to ruszmy, w kraju na ten moment nie ma szans, więc zacznijmy od małych rzeczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
U mnie idzie tak: Salzburg @4 5/10 Wisła - Odense @1,8 2/10 reszta live. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
(prawdopodobne) 4-3-1-2: Marchetti, Konko, Diakité, Biava e Radu, Gonzalez, Cana, Lulic, Hernanes , Cisse, Klose takim skladem to naprawde Lazio powinno dac rade 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
U mnie idzie tak: Salzburg @4 5/10 Wisła - Odense @1,8 2/10 reszta live.  Dlaczego Salzburg?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|