Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 30 1 2 3 4 29 30
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Piostar
Do tego trzeba mieć jaja, tych brakuje Kubusiowi poza boiskiem.

Swoją drogą 50 tysięcy pensji prezesa to jawna kpina.

jak na nasz kraj to sie zgadzam ze kpina
gdyby najnizsza pensja w kraju byla 10 tysiecy ok niech tyle ma.

Piostar do takiej decyzji to nie trzeba miec jaj
tylko trzeba myslec
to nie jest decyzja ze ty po niej robisz aut i nie masz na chleb
tylko za toba ida wszyscy ,caly kraj jak kiedys za solidarnoscia

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
dla niego najważniejsze jest utrzymanie się do końca mistrzostw, duża legalna kasa na odprawę i może podziękuje.

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by pacyfista
beda zmiany Piostar
Blaszczykowski powinien jako kapitan wydac oswiadczenie

ze nie zagramy juz zadnego meczu jezeli prezesem bedzie Lato

i prostaka nie ma ,to takie proste

z takim chamem nie ma co sie "pierdolic w tancu" cytuje
Janka Frycza


blaszczykowski pewnie ma ta cala sytuacje gdzies, tak jak jakies 90% jak nie wiecej reprezentacji. w pewnym sensie pzpn to ich pracodawca na czas meczow reprezentacji i pewnie jakby sie ich zapytac czy to dobry pracodawca, to odpowiedza ze tak. na zgrupowaniach maja dobre warunki, kase dostaja na czas i to niemala. ogolnie jest spoko dla nich. wiec na co maja narzekac? a ze kibice nie znosza prezesa to co im do tego? oni maja przyjezdzac i grac, pewnie tak by powiedzieli. nawet jak przychodzi malo ludzi na mecze to wyglada na to, ze tez im nie za bardzo to przeszkadza. sadze, ze takie sa realia. i raczej ciezko to bedzie zmienic

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by szymon2002
Originally Posted by Piostar
Do tego trzeba mieć jaja, tych brakuje Kubusiowi poza boiskiem.

Swoją drogą 50 tysięcy pensji prezesa to jawna kpina.
A ten wyjazd na Ukrainę to za FREE!!!!!

przestan prezes nie bedzie placil badz powazny

jest tylko problem ze po co on tam jedzie
z nikim nie porozmawia bo nie zna jezykow
mozna powiedziec ze 1/2 Polskiego zna i nic wiecej
nie robmy wiochy mamy zdolnych ludzi w kraju
za ktorych nie trzeba bedzie sie wstydzic

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
pacyfista ale Kuba więcej do stracenia niż zyskania.

Powiedzmy że się postawi, a może Biedronce się to niespodoba i ciężka kasa z reklam się skończy. A może drużyna nie stanie za nim, a może Smuda go za to wywali, za dużo ale... aby bawić się w takie rzeczy dla niego.

Ważne że kasa się zgadza, a prezes może go nie interesować, to nie czasy że występy w reprezentacji były wyróżnieniem, teraz są zarobkiem.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by craax
dzieki Magik za zwrocenie uwagi "po ci Ci ten Tottenham" piwo

Standard dnb, PSV dnb, Atletico dnb smile dzis myslimy dalej
luuz, po to jest w końcu forum piwo

Wczoraj wszystko bardzo ładnie.
Dobrze,że Legia najsłabszy mecz zagrała w tej fazie pucharu.
Chyba widać lekki kryzys, oby starczyło sił na te dwa mecze z Zagłębiem i Cracovią, bo 6 pkt potrzebne i trzeba dalej ładować bateryjki na następną rundę.

Szkoda,że wczoraj więcej młodzi nie pograli, ale z drugiej strony rozumiem taką, a nie inną decyzję Skorży. Mam tylko nadzieję,że do Izraela poleci drugi garnitur.

Co do dzisiejszego dnia to zdania nie zmieniam.
Mocno czuję podane wcześniej typy.
Do tego w mojej ocenie PSG tak samo chce tego pucharu jak... Tottenham wink

BTW. Wolski to będzie Gracz! Niech Smuda go czym prędzej do kadry bierze, a nie jakieś przeszczepy 'pochodzenia polskiego'...

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Anderlecht / Besiktas hmm

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by Uve87
Anderlecht / Besiktas hmm


do tego Lazio i chyba Red Bull ... PSG out: Diego Lugano, Jérémy Ménez, Javier Pastore, Guillaume Hoarau

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Originally Posted by MagiK
BTW. Wolski to będzie Gracz! Niech Smuda go czym prędzej do kadry bierze, a nie jakieś przeszczepy 'pochodzenia polskiego'...


Mam takie samo zdanie, ale chłopak ma 19 lat - pewnie za młody na kadrę dla Smudy. Swoją drogą jak nie weżmie go na Euro to będzie debil.
Zresztą Bartek Salomon też dziwnie pomijany.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by pacyfista
beda zmiany Piostar
Blaszczykowski powinien jako kapitan wydac oswiadczenie

ze nie zagramy juz zadnego meczu jezeli prezesem bedzie Lato

i prostaka nie ma ,to takie proste

w jakim ty zaczarowanym świecie czasem żyjesz. Kompletnie nie wiem czemu Kuba miałby się tak zachować, przecież to kompletnie nie poważne. Piłkarz ma wychodzić przeciwko prezesowi ? Stawiam wszystko, że w żadnym kraju by się taki kozak nie znalazł.

Czy w FIFA reprezentacje protestują w taki sposób. Czy kapitan reprezentacji Anglii, w momencie kiedy Anglicy żądają wszczęcia postępowania w sprawie korupcji to John Terry czy kto tam teraz jest, mówi, że on nie zagra, póki przewodniczym tym Blatter ?

Ciebie Tusk z rządem jebie w dupę, a nie widzę Cię na ulicach, ba zachowujesz się jakbyś bagatelizował ten problem. Lepiej zajmować się kolejnym tematem zastępczym.

Oj mają fantazje, niektórzy. Zeszło podobnie kombinuje, ale sam redaktorek, to tylko w gębie mocny.

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by RaFiGW
Originally Posted by Uve87
Anderlecht / Besiktas hmm


do tego Lazio i chyba Red Bull ... PSG out: Diego Lugano, Jérémy Ménez, Javier Pastore, Guillaume Hoarau

tak jak Magik pisze mam podobne odczucia ze PSG oleje ta LE a kurs na Salzbi naprawde niezly smile co do Lazio to specjalnie mecz im na pon w lidze przeniesli czytalem ze sklad dosc solidny ma tam wyjsc tylko czy oni sie tam remisiem nie zadowola bo zapewne w ostatniej kolejce podejma Sporting u siebie ktory i tak juz bedzie mial pewne 1 miejsce hmm

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
[Linked Image] [imageshack.us]

i dziękuję na dziś boks

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by RaFiGW
Originally Posted by Uve87
Anderlecht / Besiktas hmm


do tego Lazio i chyba Red Bull ... PSG out: Diego Lugano, Jérémy Ménez, Javier Pastore, Guillaume Hoarau

tak jak Magik pisze mam podobne odczucia ze PSG oleje ta LE a kurs na Salzbi naprawde niezly smile co do Lazio to specjalnie mecz im na pon w lidze przeniesli czytalem ze sklad dosc solidny ma tam wyjsc tylko czy oni sie tam remisiem nie zadowola bo zapewne w ostatniej kolejce podejma Sporting u siebie ktory i tak juz bedzie mial pewne 1 miejsce hmm

ja juz jada mocna paka to wygrywaja i maja awans pewny, w 1 meczu cisneli. Mimo ze przegrywali 1-2 po czerwonej kartce za faul w polu karnym. 1 bramka to kontra i blad obrony z tego co pamietam. ale mimo ze grali w 10tke ty wygladali jakby ich 12 biegalo.. mogli w koncowce nawet wygrac. dlamnie izi 2 wink

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
mnie interesuja tylko dzis 3 mecze

Odense z obecnymi mistrzami Polski - tutaj overek

Maccabi-Besiktas

Salzburg-PSG


dosc latwo w dwoch pozostalych przewidziec tok rozumowania

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by młody gniewny
Ciebie Tusk z rządem jebie w dupę, a nie widzę Cię na ulicach, ba zachowujesz się jakbyś bagatelizował ten problem. Lepiej zajmować się kolejnym tematem zastępczym.

Pacyfista chyba w Niemczech mieszka, więc go na ulicach ciężko spotkać grin
Czy ja wiem czy to bagatelizowanie....po prostu jest szansa,że ruszymy coś w tym betonowym PZPN to ruszmy, w kraju na ten moment nie ma szans, więc zacznijmy od małych rzeczy wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245


aplauz

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
U mnie idzie tak:
Salzburg @4 5/10
Wisła - Odense @1,8 2/10

reszta live. papa

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
(prawdopodobne) 4-3-1-2: Marchetti, Konko, Diakité, Biava e Radu, Gonzalez, Cana, Lulic, Hernanes
, Cisse, Klose

takim skladem to naprawde Lazio powinno dac rade smile

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by MagiK
U mnie idzie tak:
Salzburg @4 5/10
Wisła - Odense @1,8 2/10

reszta live. papa


Dlaczego Salzburg?

Strona 2 z 30 1 2 3 4 29 30

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, forty, rafal08, aker, ElNinho[mmdea], betowiec), 1,868 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,351
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1