Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Bzyku #5069733 03/12/2011 01:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by tomo
Reszta polskich miast totalna bryndza...


W Gdańsku przynajmniej porządną ekipę można będzie pooglądać (Hiszpania).

Poznań chyba najsłabiej trafił. Chociaż... Irole mogą się tam zwalić i sprzedaż piwa w mieście znacznie podnieść.

Ze sportowego punktu widzenia grupa C jest oczywiście bardzo przyzwoita i będzie co oglądać, tylko że ja bardziej myślałem z punktu widzenia potencjału kibicowskiego i pieniążków które zostaną w tych miastach.

Bonus: Unibet
Goget #5069737 03/12/2011 01:59
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Ruskie swój prowiant przywiozą laugh

Goget #5069745 03/12/2011 02:02
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Ja mam Hiszpania - Irlandia i licze na sporo kibicow z obydwu druzyn wink

Goget #5069746 03/12/2011 02:02
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Tak, Ruscy prowant przywiozą.
Czesi swoje piwo przywiozą.
A Grecy nic nie przywiozą - to bankruci.

tomo #5069748 03/12/2011 02:02
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Originally Posted by tomo
Z polskich miast jedynie Wrocław dobrze trafił bo przeżyje zapewne inwazję Czechów, którzy grają tam wszystkie 3 mecze.

Reszta polskich miast totalna bryndza...

Może i przeżyjemy inwazję pepików,ale nie sądzę żeby zbyt wiele $ zostawili w restauracjach i hotelach,% pewnie też przywiozą z ojczyzny.

Goget #5069760 03/12/2011 02:10
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
ivo Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,635
Taka mała spekulacja.
[Linked Image] [wstaw.org]
http://manager.money.pl/strategie/z_rynku/artykul/losowanie;grup;na;euro;2012;anglia;irlandia;niemcy;to;koszyk;marzen,216,0,979672.html

tomo #5069766 03/12/2011 02:12
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by tomo
Ze sportowego punktu widzenia grupa C jest oczywiście bardzo przyzwoita i będzie co oglądać, tylko że ja bardziej myślałem z punktu widzenia potencjału kibicowskiego i pieniążków które zostaną w tych miastach.


Ze co ? a Chorwaci i Irole to niby co ?

Najliczniejsze grupy obok Angoli i Niemców.

Goget #5069769 03/12/2011 02:12
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jak pociąg z Kijowa dojedzie do Warszawy to stołeczne karetki mają czekać w pogotowiu. Miejska Izba Wytrzeźwień już szykuje dodatkowe miejsca.

Nasza delegacja po takim losowaniu z pewnością to godnie uczci.

Będą ich wywalać z pociągu jak worki ziemniaków laugh

Goget #5069774 03/12/2011 02:14
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Nie rozumiem kompletnie tych, którzy piszą, że Poznań słabo trafił z punktu widzenia potencjału kibicowskiego i pieniążków które zostaną w tych miastach.
Tak się składa, że byłem a Austrii na poprzednim Euro i widziałem ilu było Chorwatów, jaką zrobili inwazję, ile pili itp.
O Włochów i Irlandczyków też bym się nie martwił bo myślę, że ilościowo i finansowo nie zawiodą. Akurat te ekipy nie schodzą poniżej pewnego poziomu.

Goget #5069777 03/12/2011 02:15
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
To dramatyczne losowanie ma, jednak, jeden bardzo wyraźny pozytyw - wszelcy forumowi i pozaforumowi "inwestorzy" obudzili się właśnie z ręką w du... laugh

Goget #5069784 03/12/2011 02:17
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
A wcześniej mieli rękę z przodu intensywnie pracującą gdy pomyśleli o przyszłych zyskach.
laugh

Goget #5069786 03/12/2011 02:17
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
w tej chwili dostepny
Mecz 9: A2 - A4 wrocław 1 kat.

Goget #5069789 03/12/2011 02:18
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Czesi 3mecze we Wrocławiu, ale jakoś wątpie że będą tu w dni poza meczowe. W większości pubów jest piwo czeskie, ale to chyba za mało na zatrzymanie Czechów w mieście. Restauratorzy i hotelarze pewnie się nie obłowią chyba że "uefa family" uratuje sytuaacje:)

tomo #5069792 03/12/2011 02:20
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by tomo
To dramatyczne losowanie ma, jednak, jeden bardzo wyraźny pozytyw - wszelcy forumowi i pozaforumowi "inwestorzy" obudzili się właśnie z ręką w du... laugh


Bez jaj ,Ty masz chyba zuepelnie odmienie spojrzenie na to losowanie niz to jak wyglada rzeczywistosc.

Wg Ciebie problem sa słabe kibicowsko kraje takie jak Chorwacja i Irlandia ( laugh )

"i inwestorzy ktorzy obudzili sie z reka w du..."

A jest dokaldnie na odwrot,inwestorzy ktorzy kupowali na hurra,mecze na Ukrainie maja mega fuksa,zwazywszy na ilosciowo sklady jakie beda z Anglii , Holandii i Niemiec.

Do tego Francja i Portugalia,Hiszpania marketingowo sa rownie ciekawe.

Goget #5069797 03/12/2011 02:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Mam na myśli osoby "inwestujące" w mecze naszej reprezentacji.

Goget #5069811 03/12/2011 02:23
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jak przerżniemy pierwsze dwa mecze, to bilety na mecz z Czechami będą na allegro dodawane jako gratis do płyt Mandaryny wink

Goget #5069818 03/12/2011 02:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Jakiś hotel niedrogi we Wrocławiu ? nie aż tak daleko od stadionu ?

tomo #5069823 03/12/2011 02:28
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
to chuj3owe losowanie , pepiki w moich mieszkaniach we wrocku raczej nie zamieszkają kiedy mają tak blisko na swe meczyki
interesa beda miały tylko puby na ryneczku , dawno już okupowane przez przydupasów dupkiewicza , sportowo zas i kibicowsko tą rwprezentację pzpn zlewam ciepłym moczem laugh

tomo #5069830 03/12/2011 02:29
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by tomo
Mam na myśli osoby "inwestujące" w mecze naszej reprezentacji.

OK,zwracam honor.Aczkolwiek czyzby az tak ?
Jesli jednak,to ja chetnie skorzystam.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Originally Posted by Jakubosiu
Jakiś hotel niedrogi we Wrocławiu ? nie aż tak daleko od stadionu ?
hotel etap i bugatti

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, Sensei, $-man, forty, alfa, Lukasz111, latajaca_holenderka, bukma), 2,580 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,308
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1