Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
bedzie mega obciach jak nie wyjdziemy z takiej grupy laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
To ma swoje dobre strony.

Balonik znów będzie napompowany do granic możliwości (jak przed MŚ w Korei). Po klęsce Smuda poleci - to oczywiste.
Ale wkurwienie w narodzie może będzie tak wielkie, że przeleje się też na PZPN i wreszcie będzie bardzo mocny impuls by rozpędzić tą bandę starych skorumpowanych dziadów.

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by dondo
Dopiero po jakimś czasie dojdzie co do niektórych jakiego mieliśmy ..pecha w losowaniu frown

to do tych co planowali zarobic na tym

mamy takie druzyny w Polsce ze nie zarobi sie nawet na piwie, bo beda oszczedzac ostro, ale coz recesja

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
miało być święto , a będzie stypa, "ciotowate" druzyny, do przesady nudne, już widze te finezyjne spotkania...

ale swoja droga czy wypada sie dziwic ? przeciez ta kadra Dyzmy na nic lepszego nie zaslugiwala z tymi farbowanymi lisami w skladzie

BOJKOT

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
To jedno, po drugie grupy A nie ma, na EURO jest 12 zespołów wink , a po trzecie już tak na poważnie po prostu wolałbym się emocjonować, kibicować przy piwku i przede wszystkim obejrzeć takie mecze jak Polska - Niemcy/Anglia , Polska - Portugalia czy Polska - Francja, a tak przyjdzie nam oglądać żałosne autobusowe mecze typu Polska - Grecja, Polska - Rosja, Polska - Czechy, róznica więc tylko taka, że jakims cudem może zobaczymy czwarty mecz z udziałem Polaków z Niemcami czy Holandią jesli Polska wyjdzie.
W prasie to pewnie oprócz polskich gazet to zapomną, że grupa A jest laugh

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
I zamiast gwiazd piłki światowego formatu, Polacy zobaczą Torosidisów, Kerzakowów i Kadleców laugh

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
A tak marzyłem o podpisie pod nickiem: "I love mecz.pl" frown

Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
F
I love mecz.pl
I love mecz.pl
F Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
Tylko Tutaj marzenia się spełniają, DZIĘKUJĘ smile brak mi słów

[Linked Image]

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
jpl Offline
a.k.a. "Klajd Frog"
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
Ja bym się tak nie śmiał

Zrobiłem symulację turnieju w Fifie (bez mojego udziału) i orły Smudy zajeły 2 miejsce laugh
(przegrali w karnych z makaroniarzami 1:3, w reg. czasie gry 2:2)

laugh laugh laugh

Jaki kurs na srebro dla naszych? laugh

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Scenariusz bedzie taki:

Polska nie wyjdzie z grupy i wtedy wlasnie kazdy zobaczy potencjal naszych kopaczy i zjada ich z gory do dolu ze nawet z takiej grupy nie dali rady wiec z czym do ludzi ...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by fechnerinho
A tak marzyłem o podpisie pod nickiem: "I love mecz.pl" frown

Marzenie spełnione. wink toast

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
ja też mam marzenie... laugh

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by analityk
Scenariusz bedzie taki:

Polska nie wyjdzie z grupy i wtedy wlasnie kazdy zobaczy potencjal naszych kopaczy i zjada ich z gory do dolu ze nawet z takiej grupy nie dali rady wiec z czym do ludzi ...

Takie losowanie daje nam teoretycznie największe szanse na awans, ale szczerze to i tak jesteśmy słabsi od każdej z tych drużyn, czyli matematycznie bardziej prawdopodobny i tak jest brak naszego awansu.

No ale mecze wygrywa się nie na papierze tylko na boisku, a tam wszystko może się zdarzyć, szczególnie przed własną publicznością i z pełnym zaangażowaniem naszych reprezentantów.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Quote
naszych reprezentantów.
jesteś członkiem PZPN ?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Blackman
Quote
naszych reprezentantów.
jesteś członkiem PZPN ?

Mam w portfelu wizytówkę Kazimierza Górskiego z logiem PZPN ale nie, nie mam nic wspólnego... z lokalnym oddziałem światowej mafii piłkarskiej.

Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Grzegorz Lato z Kijowa wyjeżdża uboższy o 20 euro. Okazało się, że założył się z szefem UEFA - Michelem Platinim - że Polska wylosuje Anglię. Wylosowali ją jednak rodacy sternika europejskiej federacji. Lato trafił za to Czechów.

Nie dość że głupi to nie potrafi obstawiać. Założył się o 20 euro, czyli kurs 2.0, podczas gdy szansa na wylosowanie Anglii to 25%. Platini miał niezłe value ;-) bo szanse 75%.

Jak zwykle Prezes Lato liczyć nie potrafi. Podobnie wygramy na tym EURO ...

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by dondo
I zamiast gwiazd piłki światowego formatu, Polacy zobaczą Torosidisów, Kerzakowów i Kadleców laugh

Zobaczą, zobaczą. Nasza grupa to takie preludium do "Wielkiej piłki" wink
W ćwierćfinale zagramy "mecz życia" ze szwabskimi pomiotami. W półfinale polegniemy z Włochami.
Ale i tak będzie zajebiście! aplauz

Moja symulacja wink

Ćwierćfinały:

1A POL - GER 2B
1B HOL - RUS 2B
1C ITA - ENG 2D
2C ESP - FRA 1D

Półfinały:

HOL - ESP
POL - ITA

Finał:

HOL - ITA

Mistrz Europy 2012 - HOLANDIA

Dołączył: May 2003
Posty: 868
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 868
...i w pizdu

Tyle odmlowanych dworcow, kilometrow oddanych autostrad, tyle obwodnic, hoteli i najdrozszych na swiecie stadionow dla pepikow, kacapow i stada poludniowych nierobow.

Cala smietanke spije Ukraina. Byc moze zblizy to ich do UE...a wtedy Lwow znow bedzie nasz. grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by Goget
Mecz otwarcia : Grecja
Mecz o życie : Rosja
Mecz o honor : Czechy

Piłkę wygrywa buldog piwo

Podpis dodatkowo Napoleon, cassapian, e$corpion, Rivaldinho piwo

Co ciekawe był to jedyny zestaw podany aż przez pięciu userów shocked aplauz


W sumie mogliście zrobić dodatkowa atrakcje i ci to pozytywnie podali grupy zrobić np. cos w stylu dogrywki o gre dla piłki np. taki pojedynek na typy byłoby troche dramaturgi smile


Grupe mamy fajna ale znowu widze zle większej połowie shocked przeciwników na Euro nie ma słabych kazda Reprezentacja cos musiała udowodnić żeby sie dostac. Ale lubimy narzekać na wszystko takie Polskie.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
APOLLYON tez jestem dobrej mysli, odkąd jak nam przyznali Euro wierze w jakis PółFinał smile

Ale nawet jak byśmy np. wygrali to beda sugerować że słabych przeciwników mieliśmy dlatego wygraliśmy zamiast cieszyc sie z sukcesu laugh

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rymoholik, burbon, rafal08, forty, betowiec, aker, Sensei, Lukasz111, Akhu, latajaca_holenderka, alfa, kamel, bukma, 11kera11), 2,852 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,662
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1