|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
bedzie mega obciach jak nie wyjdziemy z takiej grupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
To ma swoje dobre strony.
Balonik znów będzie napompowany do granic możliwości (jak przed MŚ w Korei). Po klęsce Smuda poleci - to oczywiste. Ale wkurwienie w narodzie może będzie tak wielkie, że przeleje się też na PZPN i wreszcie będzie bardzo mocny impuls by rozpędzić tą bandę starych skorumpowanych dziadów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Dopiero po jakimś czasie dojdzie co do niektórych jakiego mieliśmy ..pecha w losowaniu  to do tych co planowali zarobic na tym mamy takie druzyny w Polsce ze nie zarobi sie nawet na piwie, bo beda oszczedzac ostro, ale coz recesja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
miało być święto , a będzie stypa, "ciotowate" druzyny, do przesady nudne, już widze te finezyjne spotkania...
ale swoja droga czy wypada sie dziwic ? przeciez ta kadra Dyzmy na nic lepszego nie zaslugiwala z tymi farbowanymi lisami w skladzie
BOJKOT
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
To jedno, po drugie grupy A nie ma, na EURO jest 12 zespołów  , a po trzecie już tak na poważnie po prostu wolałbym się emocjonować, kibicować przy piwku i przede wszystkim obejrzeć takie mecze jak Polska - Niemcy/Anglia , Polska - Portugalia czy Polska - Francja, a tak przyjdzie nam oglądać żałosne autobusowe mecze typu Polska - Grecja, Polska - Rosja, Polska - Czechy, róznica więc tylko taka, że jakims cudem może zobaczymy czwarty mecz z udziałem Polaków z Niemcami czy Holandią jesli Polska wyjdzie. W prasie to pewnie oprócz polskich gazet to zapomną, że grupa A jest 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
I zamiast gwiazd piłki światowego formatu, Polacy zobaczą Torosidisów, Kerzakowów i Kadleców 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
A tak marzyłem o podpisie pod nickiem: "I love mecz.pl" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Tylko Tutaj marzenia się spełniają, DZIĘKUJĘ  brak mi słów [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Ja bym się tak nie śmiał Zrobiłem symulację turnieju w Fifie (bez mojego udziału) i orły Smudy zajeły 2 miejsce (przegrali w karnych z makaroniarzami 1:3, w reg. czasie gry 2:2)  Jaki kurs na srebro dla naszych? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789 |
Scenariusz bedzie taki:
Polska nie wyjdzie z grupy i wtedy wlasnie kazdy zobaczy potencjal naszych kopaczy i zjada ich z gory do dolu ze nawet z takiej grupy nie dali rady wiec z czym do ludzi ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
A tak marzyłem o podpisie pod nickiem: "I love mecz.pl"  Marzenie spełnione. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
ja też mam marzenie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Scenariusz bedzie taki:
Polska nie wyjdzie z grupy i wtedy wlasnie kazdy zobaczy potencjal naszych kopaczy i zjada ich z gory do dolu ze nawet z takiej grupy nie dali rady wiec z czym do ludzi ... Takie losowanie daje nam teoretycznie największe szanse na awans, ale szczerze to i tak jesteśmy słabsi od każdej z tych drużyn, czyli matematycznie bardziej prawdopodobny i tak jest brak naszego awansu. No ale mecze wygrywa się nie na papierze tylko na boisku, a tam wszystko może się zdarzyć, szczególnie przed własną publicznością i z pełnym zaangażowaniem naszych reprezentantów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mam w portfelu wizytówkę Kazimierza Górskiego z logiem PZPN ale nie, nie mam nic wspólnego... z lokalnym oddziałem światowej mafii piłkarskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Grzegorz Lato z Kijowa wyjeżdża uboższy o 20 euro. Okazało się, że założył się z szefem UEFA - Michelem Platinim - że Polska wylosuje Anglię. Wylosowali ją jednak rodacy sternika europejskiej federacji. Lato trafił za to Czechów.
Nie dość że głupi to nie potrafi obstawiać. Założył się o 20 euro, czyli kurs 2.0, podczas gdy szansa na wylosowanie Anglii to 25%. Platini miał niezłe value ;-) bo szanse 75%.
Jak zwykle Prezes Lato liczyć nie potrafi. Podobnie wygramy na tym EURO ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
I zamiast gwiazd piłki światowego formatu, Polacy zobaczą Torosidisów, Kerzakowów i Kadleców  Zobaczą, zobaczą. Nasza grupa to takie preludium do "Wielkiej piłki"  W ćwierćfinale zagramy "mecz życia" ze szwabskimi pomiotami. W półfinale polegniemy z Włochami. Ale i tak będzie zajebiście!  Moja symulacja  Ćwierćfinały: 1A POL - GER 2B 1B HOL - RUS 2B 1C ITA - ENG 2D 2C ESP - FRA 1D Półfinały: HOL - ESP POL - ITA Finał: HOL - ITA Mistrz Europy 2012 - HOLANDIA
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 868
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 868 |
...i w pizdu Tyle odmlowanych dworcow, kilometrow oddanych autostrad, tyle obwodnic, hoteli i najdrozszych na swiecie stadionow dla pepikow, kacapow i stada poludniowych nierobow. Cala smietanke spije Ukraina. Byc moze zblizy to ich do UE...a wtedy Lwow znow bedzie nasz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Mecz otwarcia : Grecja Mecz o życie : Rosja Mecz o honor : Czechy Piłkę wygrywa buldog  Podpis dodatkowo Napoleon, cassapian, e$corpion, Rivaldinho  Co ciekawe był to jedyny zestaw podany aż przez pięciu userów  W sumie mogliście zrobić dodatkowa atrakcje i ci to pozytywnie podali grupy zrobić np. cos w stylu dogrywki o gre dla piłki np. taki pojedynek na typy byłoby troche dramaturgi Grupe mamy fajna ale znowu widze zle większej połowie  przeciwników na Euro nie ma słabych kazda Reprezentacja cos musiała udowodnić żeby sie dostac. Ale lubimy narzekać na wszystko takie Polskie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
APOLLYON tez jestem dobrej mysli, odkąd jak nam przyznali Euro wierze w jakis PółFinał Ale nawet jak byśmy np. wygrali to beda sugerować że słabych przeciwników mieliśmy dlatego wygraliśmy zamiast cieszyc sie z sukcesu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|