|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627 |
Ech trafiłem chyba najgorzej z jedynymi biletami które mam na grupowe spotkanie czyli A2 vs A3  Grecja vs Rosja a mam je w I kategorii cenowej :\ Ciężko będzie coś z tego wyrwać... Na szczęście cała reszta to quater i semi więc tam już będą klasyki (a może i PL  ) . Mam jeszcze 4 grupowe na mecze PL ale te to dla siebie żeby się wybrać.. na meczyk z Rosją ~~
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627 |
A co do ludzi co się śmieją odnośnie meczu otwarcia że taki "klasyk wyszedł" i kto to kupi to chyba nie wie o czym gada. Ja osobiście bardziej chciałbym iść na mecz otwarcia niż na dowolny inny (prócz finału,a półfinał to zależy kto) Tu nie tyle chodzi o sam mecz ale o prezentację, która powinna (mam nadzieję że się spiszemy) zadziwić świat. DO tej pory pamiętam Euro 2004 w Portugalii i pięknie pokazaną historię tego kraju. Wielkie makiety statków, wiek potęgi handlowej itd.. Na samo takie show warto iść. Tylko finał jest większym pierd0lnięciem, no chyba że w fazie pucharowej zagramy my ~~ Mam ok 30 biletów prawie same 1/4 i 1/2 ale i tak mam lekkiego doła bo to nie mecz otwarcia. A na takim bym chciał się pojawić i być przez 2h prezentacji dumnym z historii mojego kraju. Może potem się z kimś zamienię na forum, zobaczymy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Bankowo bym nie wymienil moich biletow na cwiercfinaly i polfinal na jakis mecz Polska vs Grecja. Wg mnie to najgorszy mecz jaki moze byc do ogladania, zreszta kazdy wie ze Grecja to najgorsza druzyna do ogladania... Na ten mecz otwarcia to moge kupic max po cenie nominalnej ani grosza wiecej. PS. W UK o Polskiej grupie mowia ze tylko zainteresowane kraje beda ogladac te mecze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159 |
ja mogę odsprzedać Francja-Anglia, tylko odstrasza trochę ten Donieck (4 bilety 3 kategoria)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Bylo pelno tych biletow na platformie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Bankowo bym nie wymienil moich biletow na cwiercfinaly i polfinal na jakis mecz Polska vs Grecja. Wg mnie to najgorszy mecz jaki moze byc do ogladania, zreszta kazdy wie ze Grecja to najgorsza druzyna do ogladania... Na ten mecz otwarcia to moge kupic max po cenie nominalnej ani grosza wiecej. PS. W UK o Polskiej grupie mowia ze tylko zainteresowane kraje beda ogladac te mecze  nie ma co sie dziwic ogladalbys Mongolia-Zair ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Jest coś w ogóle do kupienia na platformie odsprzedaży? Gdzie po zalogowaniu się w portalu biletowym trzeba szukać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Ktoś się orientuje jak będą wyglądać bilety typu "Venue Series"?
Mam wykupiony Gdańsk dla dwóch osób i zastanawiam się czy dostanę 6 biletów (po dwa na każdy mecz) czy 2 bilety, na które wejdę na wszystkie trzy mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508 |
jesli ktos chcialby odsprzedac bilety na mecze Chorwacji 10.6 i 14.06 w Poznaniu to chetnie odkupie ,potrzebuje po 2-3 bilety na mecz
Moge rowniez isc na rozsądna zamiane ,mam bilet 2kat na mecz otwarcia Polska-Grecja a chcialbym cos z Chorwacją
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jest coś w ogóle do kupienia na platformie odsprzedaży? Gdzie po zalogowaniu się w portalu biletowym trzeba szukać? Po zalogowaniu się klikasz na "kup bilety" i tam widzisz co jest dostępne. W tym momencie jedyny dostępny mecz: sobota 16 czerwca 20:45 Mecz 18: GRE - RUS National Stadium Warsaw Kategoria 1 - 480,00zł jakoś się nie dziwię, że ktoś chce to sprzedać...  Ale to się zmienia na bieżąco i za minutę mogą być dostępne zupełnie inne mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
dokładnie to się zmienia bo ja miałem inne bilety do kupienia przed chwilą a teraz nic nie ma juz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
U mnie na koncie zawsze pusto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
U mnie na koncie zawsze pusto  trzeba patrzec dosc czsto bo naprawde czasami tak jest ze nic nie mozna kupic a za 30 min pozniej wyskakuja np 3 mecze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Dzięki Tomo, będę monitorował czy coś się pojawi bo szczerze wybrałbym się na mecz Grecja - Rosja. Tylko nie wiem czy polować na Kat 1 czy może wziąć 3 za 30 Euro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Czy kartą MB lub NT ktoś próbował płacić?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ten mecz 18 GRE-RUS ma z punktu widzenia polskiego kibica jedną podstawową wadę - tego samego dnia i o tej samej godzinie my zagramy we Wrocławiu mecz z Czechami o honor/wszystko/zwycięstwo w grupie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
dokładnie to się zmienia bo ja miałem inne bilety do kupienia przed chwilą a teraz nic nie ma juz Potwierdzam, u mnie przed chwilą wisiały SWE-FRA, a teraz już ich nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63 |
Czy kartą MB lub NT ktoś próbował płacić? kartą MB można płacić bez problemu (sprawdzone )
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Mecz 18: GRE - RUS National Stadium Warsaw sobota 16 czerwca 20:45 Kategoria 1 - 120,00€
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|
|
|