Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Goget #5070260 03/12/2011 06:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
ja mam anglia vs ukraina

Bonus: Unibet
Goget #5070524 03/12/2011 13:08
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
Ech trafiłem chyba najgorzej z jedynymi biletami które mam na grupowe spotkanie czyli A2 vs A3 frown Grecja vs Rosja a mam je w I kategorii cenowej :\ Ciężko będzie coś z tego wyrwać... Na szczęście cała reszta to quater i semi więc tam już będą klasyki (a może i PL laugh ) . Mam jeszcze 4 grupowe na mecze PL ale te to dla siebie żeby się wybrać.. na meczyk z Rosją ~~

Goget #5070526 03/12/2011 13:14
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
A co do ludzi co się śmieją odnośnie meczu otwarcia że taki "klasyk wyszedł" i kto to kupi to chyba nie wie o czym gada. Ja osobiście bardziej chciałbym iść na mecz otwarcia niż na dowolny inny (prócz finału,a półfinał to zależy kto) Tu nie tyle chodzi o sam mecz ale o prezentację, która powinna (mam nadzieję że się spiszemy) zadziwić świat. DO tej pory pamiętam Euro 2004 w Portugalii i pięknie pokazaną historię tego kraju. Wielkie makiety statków, wiek potęgi handlowej itd.. Na samo takie show warto iść. Tylko finał jest większym pierd0lnięciem, no chyba że w fazie pucharowej zagramy my ~~
Mam ok 30 biletów prawie same 1/4 i 1/2 ale i tak mam lekkiego doła bo to nie mecz otwarcia. A na takim bym chciał się pojawić i być przez 2h prezentacji dumnym z historii mojego kraju. Może potem się z kimś zamienię na forum, zobaczymy wink

Goget #5070564 03/12/2011 13:46
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Bankowo bym nie wymienil moich biletow na cwiercfinaly i polfinal na jakis mecz Polska vs Grecja.

Wg mnie to najgorszy mecz jaki moze byc do ogladania, zreszta kazdy wie ze Grecja to najgorsza druzyna do ogladania...

Na ten mecz otwarcia to moge kupic max po cenie nominalnej ani grosza wiecej.

PS. W UK o Polskiej grupie mowia ze tylko zainteresowane kraje beda ogladac te mecze laugh laugh

connor #5070910 03/12/2011 17:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
ja mogę odsprzedać Francja-Anglia, tylko odstrasza trochę ten Donieck (4 bilety 3 kategoria)

Goget #5070916 03/12/2011 17:10
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Bylo pelno tych biletow na platformie.

connor #5070979 03/12/2011 17:43
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Experto
Bankowo bym nie wymienil moich biletow na cwiercfinaly i polfinal na jakis mecz Polska vs Grecja.

Wg mnie to najgorszy mecz jaki moze byc do ogladania, zreszta kazdy wie ze Grecja to najgorsza druzyna do ogladania...

Na ten mecz otwarcia to moge kupic max po cenie nominalnej ani grosza wiecej.

PS. W UK o Polskiej grupie mowia ze tylko zainteresowane kraje beda ogladac te mecze laugh laugh

nie ma co sie dziwic
ogladalbys Mongolia-Zair ?

Goget #5071087 03/12/2011 18:46
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jest coś w ogóle do kupienia na platformie odsprzedaży? Gdzie po zalogowaniu się w portalu biletowym trzeba szukać?

Goget #5071118 03/12/2011 19:09
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Ktoś się orientuje jak będą wyglądać bilety typu "Venue Series"?

Mam wykupiony Gdańsk dla dwóch osób i zastanawiam się czy dostanę 6 biletów (po dwa na każdy mecz) czy 2 bilety, na które wejdę na wszystkie trzy mecze.

Goget #5071217 03/12/2011 20:02
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,508
jesli ktos chcialby odsprzedac bilety na mecze Chorwacji 10.6 i 14.06 w Poznaniu to chetnie odkupie ,potrzebuje po 2-3 bilety na mecz

Moge rowniez isc na rozsądna zamiane ,mam bilet 2kat na mecz otwarcia Polska-Grecja a chcialbym cos z Chorwacją

Conrad #5071221 03/12/2011 20:03
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Originally Posted by Conrad
Jest coś w ogóle do kupienia na platformie odsprzedaży? Gdzie po zalogowaniu się w portalu biletowym trzeba szukać?
Po zalogowaniu się klikasz na "kup bilety" i tam widzisz co jest dostępne.


W tym momencie jedyny dostępny mecz:

sobota 16 czerwca 20:45
Mecz 18: GRE - RUS
National Stadium Warsaw
Kategoria 1 - 480,00zł

jakoś się nie dziwię, że ktoś chce to sprzedać... wink


Ale to się zmienia na bieżąco i za minutę mogą być dostępne zupełnie inne mecze.

Goget #5071260 03/12/2011 20:18
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
dokładnie to się zmienia bo ja miałem inne bilety do kupienia przed chwilą a teraz nic nie ma juz

Goget #5071261 03/12/2011 20:18
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
U mnie na koncie zawsze pusto frown

Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by ratayski
U mnie na koncie zawsze pusto frown
trzeba patrzec dosc czsto bo naprawde czasami tak jest ze nic nie mozna kupic a za 30 min pozniej wyskakuja np 3 mecze

Goget #5071321 03/12/2011 20:44
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dzięki Tomo, będę monitorował czy coś się pojawi bo szczerze wybrałbym się na mecz Grecja - Rosja. Tylko nie wiem czy polować na Kat 1 czy może wziąć 3 za 30 Euro.

Goget #5071347 03/12/2011 20:56
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Czy kartą MB lub NT ktoś próbował płacić?

Goget #5071356 03/12/2011 20:58
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ten mecz 18 GRE-RUS ma z punktu widzenia polskiego kibica jedną podstawową wadę - tego samego dnia i o tej samej godzinie my zagramy we Wrocławiu mecz z Czechami o honor/wszystko/zwycięstwo w grupie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by zalayeta
dokładnie to się zmienia bo ja miałem inne bilety do kupienia przed chwilą a teraz nic nie ma juz

Potwierdzam, u mnie przed chwilą wisiały SWE-FRA, a teraz już ich nie ma.

eini #5071429 03/12/2011 21:27
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 63
Originally Posted by eini
Czy kartą MB lub NT ktoś próbował płacić?
kartą MB można płacić bez problemu (sprawdzone )

Goget #5071448 03/12/2011 21:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Mecz 18: GRE - RUS
National Stadium Warsaw
sobota 16 czerwca 20:45
Kategoria 1 - 120,00€

Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, $-man, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,445 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1