|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Gorzow z Lubiejewskim na ataku to tez moze sobie pograc, ale nie w Nysie, ktora za duzo pkt traci na wyjazdach, zeby dodatkowo oddawac u siebie no i Nysa 3-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
Gorzow z Lubiejewskim na ataku to tez moze sobie pograc, ale nie w Nysie, ktora za duzo pkt traci na wyjazdach, zeby dodatkowo oddawac u siebie no i Nysa 3-1  no dobrze, ale to tylko 1.20 - 1.25 było na GTPS 3.55 a była piła w górze na tie break w 4secie więc różnie mogłoby to wyglądać, nio ale to gdybanie :)) a poza tym Lubiejewski tylko na krótką zmianę więc nie wprowadzaj w błąd czytelników  7077129 moje gg - ale dopiero po północy zląduje pewnie, jestem w trasie ale możesz pisać później odczytam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
to widze Lubiej jest nizej niz myslalem obecnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
emdoka Bielsko dzisiaj dla mnie byla pewka dnia i do 2-0(15,15) i 12-8 w 3 secie szlo pieknie, potem nagle boom i 2 sety na przewagi dla Slepska i mamy tb, w tb 13-9 Bielsko i nagle 13-13, jednak 17-15 wygrali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Jakbym grał, to Rosja -1,5 seta @1.85 pachniała by lokatą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
tie break w meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
Jakbym grał, to Rosja -1,5 seta @1.85 pachniała by lokatą  to dobrze że nie grasz  może zaoszczędzisz pare złotych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
emdoka Bielsko dzisiaj dla mnie byla pewka dnia i do 2-0(15,15) i 12-8 w 3 secie szlo pieknie, potem nagle boom i 2 sety na przewagi dla Slepska i mamy tb, w tb 13-9 Bielsko i nagle 13-13, jednak 17-15 wygrali  serie b jest specyficzna mocno tutaj każdy wygrywa z każdym - Bielsko mnie nie przekonuje zbytnio z tego względu, że tam za dużo od Włodara zależy - a on jeszcze nie dawno sypał, ma problemy z przyjęciem , plaża mu pomogła dobrze, że przeszedł na lewe bo ma większe możliwości i kilka ladnych lat przed nim, moze już niebawem w PLS, ale jeszcze nie dojrzał do tego. A już dzisiaj pełni tam rolę lidera, a czasami nie wytrzymuje więc ten mecz odpuściłem tym bardziej że mało było chyba 1.50?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
bylo 1,50, ale szybko zlecialo do 1,35 przed meczem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
bylo 1,50, ale szybko zlecialo do 1,35 przed meczem  ciekawe dlaczego  wiem, że oni mocno trenują i się będą męczyć teraz podejrzewam. zresztą jak już powiedziałem moim zdaniem serie b jest bardzo cięzkie do typowania i mimo, że tutaj teoretycznie wiem najwięcej na tym podwórku to wiem, że nic nie wiem i szkoda, że tylko tobet - i że tylko 1-2 ogranicza mocno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
no ja juz sie przejechalem ostatnio na Gorzowie wlasnie jak grali w Pile 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
a i jeszcze raz, na Slepsku z Pila u siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
Pila gra bardzo fajną siatkówkę, dzisiaj prawie pekpol spakowali  Kubiak senior tam kawał dobrej roboty wykonuje, mlodzi waleczni, jak Stacho ma dzień i Strzeżek to oni mogą każdego opierdolić
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,504 |
Jakie typy na ostatnią kolejkę Pucharu Świata?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
undery w meczu Włoch i Brazil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Polska - Rosja 2 @ 1.40 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,633 |
Pila gra bardzo fajną siatkówkę, dzisiaj prawie pekpol spakowali  Kubiak senior tam kawał dobrej roboty wykonuje, mlodzi waleczni, jak Stacho ma dzień i Strzeżek to oni mogą każdego opierdolić W następnej kolejce jest mecz na szczycie: PEKPOL OSTROŁĘKA - BBTS BIELSKO-BIAŁA; po 4 spotkaniach wyjazdowych, Pekpol wraca do Ostrołęki. Jakie są wasze typy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
Polska - Rosja typ; Polska +10.5 Polska - Rosja 3.20Polska - Rosja +1.5 2.20 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Usa - Serbia zagadka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
Kuba - Egipt 14.5 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|