Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 45 z 46 1 2 43 44 45 46
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by hrabia
Originally Posted by Krystian
ja dzis nie posluchalem siebie to oczywiscie plecy laugh

Kartek nie zagrałeś ? frown

wlasnie nie blush

ale dobrze kminilismy piwo

no ja pograłem mocno i do 40 min się denerwowalem a potem poszlo izzi ale jak patrze na tasme z mixa gdzie do kursu 40 za 50 dyszek zabraknie mi prawdopdobnie tylko pool strz to mam ochote liniowemu dać w ryj laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 13
stranger
stranger
Dołączył: Jun 2011
Posty: 13
I znowu można przykryć się pieniędzmi.
Aby zagrać na Fulham sprzedałem mercedesa, jak widać - opłaciło się, teraz kupię 3 i jeszcze zostanie na jakiegoś opla. hmm

ps. pozdrawiam tam wszystkich co mieli Liverpool, bliiiziutko było. tongue

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by maniak_nw
Legia DNB + D.Bukareszt DNB + Liverpool DNB + Dusseldorf DNB
boks

Besiktas + D.Kijów + Sporting + Lazio
boks

2 zestawy boksujemy dziś!


lekki +

Liverpool puke
Rumuny puke


Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by Ustavienko
I znowu można przykryć się pieniędzmi.
Aby zagrać na Fulham sprzedałem mercedesa, jak widać - opłaciło się, teraz kupię 3 i jeszcze zostanie na jakiegoś opla. hmm

ps. pozdrawiam tam wszystkich co mieli Liverpool, bliiiziutko było. tongue


obudź się już bo się zmoczysz tongue

Dołączył: Apr 2011
Posty: 680
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 680
Sporting 2-0 FT i taśma AKO 55 weszła wink Mily prezent na mikołaja wink Dobrej nocy i trafnych typów wink

Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Originally Posted by Ustavienko
I znowu można przykryć się pieniędzmi.
Aby zagrać na Fulham sprzedałem mercedesa, jak widać - opłaciło się, teraz kupię 3 i jeszcze zostanie na jakiegoś opla. hmm

ps. pozdrawiam tam wszystkich co mieli Liverpool, bliiiziutko było. tongue
o kurwa

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Ustavienko
I znowu można przykryć się pieniędzmi.
Aby zagrać na Fulham sprzedałem mercedesa, jak widać - opłaciło się, teraz kupię 3 i jeszcze zostanie na jakiegoś opla. hmm

ps. pozdrawiam tam wszystkich co mieli Liverpool, bliiiziutko było. tongue

Pio, zlituj się i potraktuj tego pana jak trzeba.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
Originally Posted by Ustavienko
I znowu można przykryć się pieniędzmi.
Aby zagrać na Fulham sprzedałem mercedesa, jak widać - opłaciło się, teraz kupię 3 i jeszcze zostanie na jakiegoś opla. hmm

ps. pozdrawiam tam wszystkich co mieli Liverpool, bliiiziutko było. tongue
piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Ustavienko
I znowu można przykryć się pieniędzmi.
Aby zagrać na Fulham sprzedałem mercedesa, jak widać - opłaciło się, teraz kupię 3 i jeszcze zostanie na jakiegoś opla. hmm

ps. pozdrawiam tam wszystkich co mieli Liverpool, bliiiziutko było. tongue

Pio, zlituj się i potraktuj tego pana jak trzeba.
Akhu, przestań bo mi biznes psujesz
Ustavienko - mam vectre B combi 1.8benzyna 99'r za 8kola pasi ?
grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,549

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by bolo_lacznik
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Ustavienko
I znowu można przykryć się pieniędzmi.
Aby zagrać na Fulham sprzedałem mercedesa, jak widać - opłaciło się, teraz kupię 3 i jeszcze zostanie na jakiegoś opla. hmm

ps. pozdrawiam tam wszystkich co mieli Liverpool, bliiiziutko było. tongue

Pio, zlituj się i potraktuj tego pana jak trzeba.
Akhu, przestań bo mi biznes psujesz
Ustavienko - mam vectre B combi 1.8benzyna 99'r za 8kola pasi ?
grin

Ups wybacz, ale może jeszcze nie jest za późno laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Za pozno.

Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Panowie co jutro z LM oprócz Olympiakosu ?

Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
Nie wiem czemu kusi mnie żeby zagrać na Marsylie wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
jutro Barca B zagra z Bate blush dobrze, że handi nie łapałem

Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
Originally Posted by wojbest1987
jutro Barca B zagra z Bate blush dobrze, że handi nie łapałem


Dosłownie wink
Barcy nie ruszam jutro w ogóle wink
Masz już coś na oku na jutro ?

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
w Unibecie

Postaw zakład Multi składający się z 4 zdarzeń (nie mniej nie więcej) z meczów fazy grupowej Ligi Mistrzów (rozgrywanych 6 grudnia), a jeśli przegrasz zakład z powodu 1 pomyłki, zwrócimy ci 100% Twojej stawki!

Aby zakwalifikować się do tej promocji, musisz postawić zakład multi (z 4 zdarzeniami) za kwotę 20zł (Tylko Liga Mistrzów) zwrot 20zł

Lub

Zakład za równe 100zł! Dostaniesz od nas również 100zł zwrotu w razie wpadki na 1 typie!



Zakład multi musi być postawiony między od 00:01 6 grudnia do 22:45 6 grudnia (rozpoczęcie spotkań) i zawierać mecze z tego przedziału czasowego (mecz który odbędzie się po tym czasie nie będzie brany pod uwagę, co za tym idzie, zakład nie zakwalifikuje się do promocji) z z fazy grupowej Ligi Mistrzów. Liczy się Twój pierwszy zakład, wniesiony za 20zł (lub 100zł), jedynie z 4 zdarzeniami na kuponie. Zakłady postawione przed, lub po czasie promocji, lub zawierające mniej lub więcej zdarzeń niż 4, oraz wniesione z inna stawką, nie wezmą udziału w promocji!
Zakład musi zawierać tylko mecze rozgrywane w czasie promocji - 6 grudnia
20zł lub 100zł to kwota maksymalna która zostanie ci zwrócona w razie wpadki.
Aby otrzymać zwrot stawki w razie przegranej, musisz wytypować przynajmniej 3 poprawne zdarzenia!
Tylko 1 bonus na 1 klienta.
Pieniądze zostaną wypłacone do 24 godzin po zakończeniu promocji.
Zakłady na żywo nie biorą udziału w promocji
Pieniądze wypłacone w ramach zwrotu, będą objęte 3-krotnym obrotem. (min kurs 1.6)
Zarówno zakłady live jak i przedmeczowe biorą udział w promocji.


Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Dobra poszło: Chelsea, Bayer, Porto, Arsenal 1X.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326
Originally Posted by buła6
Dobra poszło: Chelsea, Bayer, Porto, Arsenal 1X.
smirk

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by Konan
Originally Posted by wojbest1987
jutro Barca B zagra z Bate blush dobrze, że handi nie łapałem


Dosłownie wink
Barcy nie ruszam jutro w ogóle wink
Masz już coś na oku na jutro ?


a pewnie i tak wygra 3:0 jak nie wiecej

Strona 45 z 46 1 2 43 44 45 46

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, latajaca_holenderka, Sensei, aker, rafal08, betowiec), 2,392 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1