|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
ja dzis nie posluchalem siebie to oczywiscie plecy  Kartek nie zagrałeś ?  wlasnie nie  ale dobrze kminilismy  no ja pograłem mocno i do 40 min się denerwowalem a potem poszlo izzi ale jak patrze na tasme z mixa gdzie do kursu 40 za 50 dyszek zabraknie mi prawdopdobnie tylko pool strz to mam ochote liniowemu dać w ryj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2011
Posty: 13 |
I znowu można przykryć się pieniędzmi. Aby zagrać na Fulham sprzedałem mercedesa, jak widać - opłaciło się, teraz kupię 3 i jeszcze zostanie na jakiegoś opla. ps. pozdrawiam tam wszystkich co mieli Liverpool, bliiiziutko było. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
Legia DNB + D.Bukareszt DNB + Liverpool DNB + Dusseldorf DNB Besiktas + D.Kijów + Sporting + Lazio 2 zestawy  ujemy dziś! lekki + Liverpool  Rumuny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
I znowu można przykryć się pieniędzmi. Aby zagrać na Fulham sprzedałem mercedesa, jak widać - opłaciło się, teraz kupię 3 i jeszcze zostanie na jakiegoś opla. ps. pozdrawiam tam wszystkich co mieli Liverpool, bliiiziutko było.  obudź się już bo się zmoczysz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 680
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 680 |
Sporting 2-0 FT i taśma AKO 55 weszła  Mily prezent na mikołaja  Dobrej nocy i trafnych typów 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
I znowu można przykryć się pieniędzmi. Aby zagrać na Fulham sprzedałem mercedesa, jak widać - opłaciło się, teraz kupię 3 i jeszcze zostanie na jakiegoś opla. ps. pozdrawiam tam wszystkich co mieli Liverpool, bliiiziutko było.  o kurwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
I znowu można przykryć się pieniędzmi. Aby zagrać na Fulham sprzedałem mercedesa, jak widać - opłaciło się, teraz kupię 3 i jeszcze zostanie na jakiegoś opla. ps. pozdrawiam tam wszystkich co mieli Liverpool, bliiiziutko było.  Pio, zlituj się i potraktuj tego pana jak trzeba.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556 |
I znowu można przykryć się pieniędzmi. Aby zagrać na Fulham sprzedałem mercedesa, jak widać - opłaciło się, teraz kupię 3 i jeszcze zostanie na jakiegoś opla. ps. pozdrawiam tam wszystkich co mieli Liverpool, bliiiziutko było.  
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
I znowu można przykryć się pieniędzmi. Aby zagrać na Fulham sprzedałem mercedesa, jak widać - opłaciło się, teraz kupię 3 i jeszcze zostanie na jakiegoś opla. ps. pozdrawiam tam wszystkich co mieli Liverpool, bliiiziutko było.  Pio, zlituj się i potraktuj tego pana jak trzeba. Akhu, przestań bo mi biznes psujesz Ustavienko - mam vectre B combi 1.8benzyna 99'r za 8kola pasi ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,556 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
I znowu można przykryć się pieniędzmi. Aby zagrać na Fulham sprzedałem mercedesa, jak widać - opłaciło się, teraz kupię 3 i jeszcze zostanie na jakiegoś opla. ps. pozdrawiam tam wszystkich co mieli Liverpool, bliiiziutko było.  Pio, zlituj się i potraktuj tego pana jak trzeba. Akhu, przestań bo mi biznes psujesz Ustavienko - mam vectre B combi 1.8benzyna 99'r za 8kola pasi ?  Ups wybacz, ale może jeszcze nie jest za późno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Panowie co jutro z LM oprócz Olympiakosu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
Nie wiem czemu kusi mnie żeby zagrać na Marsylie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
jutro Barca B zagra z Bate  dobrze, że handi nie łapałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
jutro Barca B zagra z Bate  dobrze, że handi nie łapałem Dosłownie  Barcy nie ruszam jutro w ogóle  Masz już coś na oku na jutro ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
w Unibecie
Postaw zakład Multi składający się z 4 zdarzeń (nie mniej nie więcej) z meczów fazy grupowej Ligi Mistrzów (rozgrywanych 6 grudnia), a jeśli przegrasz zakład z powodu 1 pomyłki, zwrócimy ci 100% Twojej stawki!
Aby zakwalifikować się do tej promocji, musisz postawić zakład multi (z 4 zdarzeniami) za kwotę 20zł (Tylko Liga Mistrzów) zwrot 20zł
Lub
Zakład za równe 100zł! Dostaniesz od nas również 100zł zwrotu w razie wpadki na 1 typie!
Zakład multi musi być postawiony między od 00:01 6 grudnia do 22:45 6 grudnia (rozpoczęcie spotkań) i zawierać mecze z tego przedziału czasowego (mecz który odbędzie się po tym czasie nie będzie brany pod uwagę, co za tym idzie, zakład nie zakwalifikuje się do promocji) z z fazy grupowej Ligi Mistrzów. Liczy się Twój pierwszy zakład, wniesiony za 20zł (lub 100zł), jedynie z 4 zdarzeniami na kuponie. Zakłady postawione przed, lub po czasie promocji, lub zawierające mniej lub więcej zdarzeń niż 4, oraz wniesione z inna stawką, nie wezmą udziału w promocji! Zakład musi zawierać tylko mecze rozgrywane w czasie promocji - 6 grudnia 20zł lub 100zł to kwota maksymalna która zostanie ci zwrócona w razie wpadki. Aby otrzymać zwrot stawki w razie przegranej, musisz wytypować przynajmniej 3 poprawne zdarzenia! Tylko 1 bonus na 1 klienta. Pieniądze zostaną wypłacone do 24 godzin po zakończeniu promocji. Zakłady na żywo nie biorą udziału w promocji Pieniądze wypłacone w ramach zwrotu, będą objęte 3-krotnym obrotem. (min kurs 1.6) Zarówno zakłady live jak i przedmeczowe biorą udział w promocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
Dobra poszło: Chelsea, Bayer, Porto, Arsenal 1X.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 2,326 |
Dobra poszło: Chelsea, Bayer, Porto, Arsenal 1X. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
jutro Barca B zagra z Bate  dobrze, że handi nie łapałem Dosłownie  Barcy nie ruszam jutro w ogóle  Masz już coś na oku na jutro ? a pewnie i tak wygra 3:0 jak nie wiecej
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|