|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Liga Misiów Porto- Zenit x2 Zenit nie przegrał od 14 spotkań, zdobył mistrzostwo, jedzie z celem nie przegrania tego meczu. Remis daje awans a więc to gospodarze pod presją, czy podołają presji grając z nożem na gardle ? Kurs bardzo zachęcający do grania na Rosjan, ocena szans gospodarzy mocno nieadekwatna, jeden błąd i jakaś bramka dla Zenitu podetnie im mocno skrzydła. Jeśli Zenit wytrzyma pierwszą połowę i będzie utrzymywał się bezbramkowy wynik to gospodarzom zaczną puszczać nerwy. Do tego dochodzi wygrana Zenitu który udowodnił swoją wyższość wygrywając 3:1 na własnych śmieciach, a to też daje psychiczną przewagę w postaci dużej pewności siebie. Reasumując dla przebiegu tego meczu będzie niezwykle istotne to co siedzi w głowach zawodników obydwu drużyn. Kto będzie umiał trzymać nerwy na wodzy, kto w kluczowych newralgicznych momentach nie pęknie gdy będą niesprzyjące okoliczności. Mecz o dużym ciężarze gatunkowym. Stawiam na Rosjan którym wystarcza remis. Kurs zacny
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ciezki wybor co ogladac Kevin sam w domu czy LM , chyba skusze sie na Kevina wlasnie leci na polsacie  kur... już mogli by puścić sam w NY ja wole gotowe na wszystko a ja czekam na najnowsze American Pie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
priboj a w tym roku bedzie sam w domu czy w NY? bo tez bym wolal w NY
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
ciezki wybor co ogladac Kevin sam w domu czy LM , chyba skusze sie na Kevina wlasnie leci na polsacie  kur... już mogli by puścić sam w NY ja wole gotowe na wszystko a ja czekam na najnowsze American Pie  co znowu swoieta bez Kevina?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,612 |
ciezki wybor co ogladac Kevin sam w domu czy LM , chyba skusze sie na Kevina wlasnie leci na polsacie  kur... już mogli by puścić sam w NY ja wole gotowe na wszystko a ja czekam na najnowsze American Pie  w kwietniu wychodzi, jesli dobrze pamietam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
priboj a w tym roku bedzie sam w domu czy w NY? bo tez bym wolal w NY rzadko oglądam tv , także CHGW
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914 |
łoo mam 1.90 na x2 Arsenalu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
łoo mam 1.90 na x2 Arsenalu  2.10 masz na x2 b365 +0.5 dokładnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
dzis w 1 skladzie Barcy procz Thiago Alcantary, jego brat - Rafa 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
13 kwietnia 2012 (Polska) 6 kwietnia 2012 (Świat) także torrent około maja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
oj  nie maja tylko marca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914 |
łoo mam 1.90 na x2 Arsenalu  2.10 masz na x2 b365 +0.5 dokładnie  Pewnie znajda sie lepsze kursy u innych bukow ale ja lubie moje paddypower 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,612 |
łoo mam 1.90 na x2 Arsenalu  2.10 masz na x2 b365 +0.5 dokładnie  w szczyciesportow 2.13
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
łoo mam 1.90 na x2 Arsenalu  2.10 masz na x2 b365 +0.5 dokładnie  Pewnie znajda sie lepsze kursy u innych bukow ale ja lubie moje paddypower  ale jaja jak berety bo podwójna szansa na x2 po @1.83 a azian +0.5 @2.10 w tym samym buku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ciezki wybor co ogladac Kevin sam w domu czy LM , chyba skusze sie na Kevina wlasnie leci na polsacie  kur... już mogli by puścić sam w NY ja wole gotowe na wszystko a ja pukam w kazda niedziele palmowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
łoo mam 1.90 na x2 Arsenalu  2.10 masz na x2 b365 +0.5 dokładnie  w szczyciesportow 2.13 2.15 widzialem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
widze ze dzisiaj duze cisnienie na LM
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Lista powołanych: Pinto, Piqué, Thiago, Maxwell, Fontàs, Pedro, Cuenca (39), Oier (36), Montoya (35), Bartra (32), Muniesa (26), Sergi Gómez (33), Rafinha (34), Jonathan dos Santos (28), Deulofeu (27), Riverola (29), Sergi Roberto (30) oraz Kiko Femenía (38)
W/w zawodnicy tworzą szkielet ekipy Barcelony "B" ,której średnio idzie na zapleczu Primiera Division. Wątpię,ażeby Pique,Thiago,Maxwell,Pedro wyszli w podstawowej 11-stce. Jedynie Cuenca ma szansę na grę od pierwszych minut(ostatnio co nie co grywa w 1 składzie Barcy).
Natomiast BATE ciągle z szansami na przedłużenie swojej przygody z europejskimi pucharami(gra w LE). Do tego potrzebne jest wywiezienie kompletu punktów na Nou Camp. Wiele zależy od psychiki tych zawodników,jak się przestraszą rywala to pewnie może im to spętać nogi i wynik będzie podobny do tego z Białorusi. Szczerze w to wątpię,ażeby podeszli bojażliwie do tego meczu wiedząc,że Barca zagra głębokimi rezerwami. Nie dam jednak czystego zwycięstwa,DNB,X2 w stronę BATE. Skuszę się jedynie mega zachowawczo na opcję nie przegrania tego meczu dwoma bramkami przez Białorusinów. Wychowankowie Barcy(ze szkółki piłkarskiej La Masia) zapewne będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. To jeszcze nie ich czas na przebicie się do pierwszej Barcy,ale z pewnością będą chcieli co po niektórzy pokazać,że są już blisko tego celu. w tym meczu generalnie nic nie jest pewne  całkowicie nieprzewidywalny mecz bate + 1.5 .2 @1.7 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Valencia @5.20 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|