Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 56 1 2 16 17 18 19 20 55 56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Liga Misiów

Porto-Zenit x2 boks

Zenit nie przegrał od 14 spotkań, zdobył mistrzostwo, jedzie z celem nie przegrania tego meczu. Remis daje awans a więc to gospodarze pod presją, czy podołają presji grając z nożem na gardle ? Kurs bardzo zachęcający do grania na Rosjan, ocena szans gospodarzy mocno nieadekwatna, jeden błąd i jakaś bramka dla Zenitu podetnie im mocno skrzydła. Jeśli Zenit wytrzyma pierwszą połowę i będzie utrzymywał się bezbramkowy wynik to gospodarzom zaczną puszczać nerwy. Do tego dochodzi wygrana Zenitu który udowodnił swoją wyższość wygrywając 3:1 na własnych śmieciach, a to też daje psychiczną przewagę w postaci dużej pewności siebie. Reasumując dla przebiegu tego meczu będzie niezwykle istotne to co siedzi w głowach zawodników obydwu drużyn. Kto będzie umiał trzymać nerwy na wodzy, kto w kluczowych newralgicznych momentach nie pęknie gdy będą niesprzyjące okoliczności. Mecz o dużym ciężarze gatunkowym. Stawiam na Rosjan którym wystarcza remis. Kurs zacny

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by priboj
Originally Posted by spirolek
ciezki wybor co ogladac Kevin sam w domu czy LM , chyba skusze sie na Kevina wlasnie leci na polsacie tongue
kur... już mogli by puścić sam w NY
ja wole gotowe na wszystko
a ja czekam na najnowsze American Pie laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
priboj a w tym roku bedzie sam w domu czy w NY? bo tez bym wolal w NY

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by priboj
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by priboj
Originally Posted by spirolek
ciezki wybor co ogladac Kevin sam w domu czy LM , chyba skusze sie na Kevina wlasnie leci na polsacie tongue
kur... już mogli by puścić sam w NY
ja wole gotowe na wszystko
a ja czekam na najnowsze American Pie laugh
co znowu swoieta bez Kevina?!

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Originally Posted by priboj
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by priboj
Originally Posted by spirolek
ciezki wybor co ogladac Kevin sam w domu czy LM , chyba skusze sie na Kevina wlasnie leci na polsacie tongue
kur... już mogli by puścić sam w NY
ja wole gotowe na wszystko
a ja czekam na najnowsze American Pie laugh
w kwietniu wychodzi, jesli dobrze pamietam

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by Krystian
priboj a w tym roku bedzie sam w domu czy w NY? bo tez bym wolal w NY
rzadko oglądam tv , także CHGW

Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
łoo mam 1.90 na x2 Arsenalu grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Luulek
łoo mam 1.90 na x2 Arsenalu grin
2.10 masz na x2 b365 +0.5 dokładnie grin

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
dzis w 1 skladzie Barcy procz Thiago Alcantary, jego brat - Rafa smile

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
13 kwietnia 2012 (Polska) 6 kwietnia 2012 (Świat) także torrent około maja

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
oj laugh nie maja tylko marca laugh

Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Oct 2010
Posty: 914
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Luulek
łoo mam 1.90 na x2 Arsenalu grin
2.10 masz na x2 b365 +0.5 dokładnie grin

Pewnie znajda sie lepsze kursy u innych bukow ale ja lubie moje paddypower grin

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,632
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Luulek
łoo mam 1.90 na x2 Arsenalu grin
2.10 masz na x2 b365 +0.5 dokładnie grin
w szczyciesportow 2.13

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
jeszcze 25 min :fuck:

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by Luulek
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Luulek
łoo mam 1.90 na x2 Arsenalu grin
2.10 masz na x2 b365 +0.5 dokładnie grin

Pewnie znajda sie lepsze kursy u innych bukow ale ja lubie moje paddypower grin
ale jaja jak berety bo podwójna szansa na x2 po @1.83 a azian +0.5 @2.10 w tym samym buku laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by priboj
Originally Posted by spirolek
ciezki wybor co ogladac Kevin sam w domu czy LM , chyba skusze sie na Kevina wlasnie leci na polsacie tongue
kur... już mogli by puścić sam w NY
ja wole gotowe na wszystko

a ja pukam w kazda niedziele

palmowa

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by betowiec
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Luulek
łoo mam 1.90 na x2 Arsenalu grin
2.10 masz na x2 b365 +0.5 dokładnie grin
w szczyciesportow 2.13
2.15 widzialem smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
widze ze dzisiaj duze cisnienie na LM


Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by TOM182
Originally Posted by moor6
Lista powołanych: Pinto, Piqué, Thiago, Maxwell, Fontàs, Pedro, Cuenca (39), Oier (36), Montoya (35), Bartra (32), Muniesa (26), Sergi Gómez (33), Rafinha (34), Jonathan dos Santos (28), Deulofeu (27), Riverola (29), Sergi Roberto (30) oraz Kiko Femenía (38)

W/w zawodnicy tworzą szkielet ekipy Barcelony "B" ,której średnio idzie na zapleczu Primiera Division.
Wątpię,ażeby Pique,Thiago,Maxwell,Pedro wyszli w podstawowej 11-stce.
Jedynie Cuenca ma szansę na grę od pierwszych minut(ostatnio co nie co grywa w 1 składzie Barcy).

Natomiast BATE ciągle z szansami na przedłużenie swojej przygody z europejskimi pucharami(gra w LE).
Do tego potrzebne jest wywiezienie kompletu punktów na Nou Camp.
Wiele zależy od psychiki tych zawodników,jak się przestraszą rywala to pewnie może im to spętać nogi i wynik będzie podobny do tego z Białorusi.
Szczerze w to wątpię,ażeby podeszli bojażliwie do tego meczu wiedząc,że Barca zagra głębokimi rezerwami. Nie dam jednak czystego zwycięstwa,DNB,X2 w stronę BATE. Skuszę się jedynie mega zachowawczo na opcję nie przegrania tego meczu dwoma bramkami przez Białorusinów.
Wychowankowie Barcy(ze szkółki piłkarskiej La Masia) zapewne będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.
To jeszcze nie ich czas na przebicie się do pierwszej Barcy,ale z pewnością będą chcieli co po niektórzy pokazać,że są już blisko tego celu.
w tym meczu generalnie nic nie jest pewne smile całkowicie nieprzewidywalny mecz


bate + 1.5 .2 @1.7 smile

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Valencia @5.20 boks

Strona 18 z 56 1 2 16 17 18 19 20 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ElNinho[mmdea], Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka), 2,085 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,825
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1