Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Royal
Originally Posted by mez
Originally Posted by Royal
a se dodawaj to musialo bolec jak ktos wjezdza na stadion w 50 dych i przegania towarzycho smile


boli jak mamy takich imbecyli na forum , ktorzy matematyke opanowali na poziomie zerowki, co to jest 50 dych ? gdzie tak sie mowi ? skoncz robic wioche buraku

50 dych, 50 dyszek, 50 osob, 50-sieciu, a ty sie wstydzisz napisac skad jestes, wiec skoncz wioche robic zerowko smile


Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Royal
Originally Posted by mez
Originally Posted by Royal
a se dodawaj to musialo bolec jak ktos wjezdza na stadion w 50 dych i przegania towarzycho smile


boli jak mamy takich imbecyli na forum , ktorzy matematyke opanowali na poziomie zerowki, co to jest 50 dych ? gdzie tak sie mowi ? skoncz robic wioche buraku

50 dych, 50 dyszek, 50 osob, 50-sieciu, a ty sie wstydzisz napisac skad jestes, wiec skoncz wioche robic zerowko smile

dobrze2 i wszystko jasne

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by Royal
Originally Posted by mez
Originally Posted by Royal
a se dodawaj to musialo bolec jak ktos wjezdza na stadion w 50 dych i przegania towarzycho smile


boli jak mamy takich imbecyli na forum , ktorzy matematyke opanowali na poziomie zerowki, co to jest 50 dych ? gdzie tak sie mowi ? skoncz robic wioche buraku

50 dych, 50 dyszek, 50 osob, 50-sieciu, a ty sie wstydzisz napisac skad jestes, wiec skoncz wioche robic zerowko smile

POST ROKU laugh

50 dych = 50 osob hahaha

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Jackson zdecydowanie najlepszy gracz Turowa dzisiaj.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 279
R
Mr 50 dych
Mr 50 dych
R Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 279
;]]]]]]]]]]]

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Royal
Originally Posted by mez
Originally Posted by Royal
a se dodawaj to musialo bolec jak ktos wjezdza na stadion w 50 dych i przegania towarzycho smile


boli jak mamy takich imbecyli na forum , ktorzy matematyke opanowali na poziomie zerowki, co to jest 50 dych ? gdzie tak sie mowi ? skoncz robic wioche buraku

50 dych, 50 dyszek, 50 osob, 50-sieciu, a ty sie wstydzisz napisac skad jestes, wiec skoncz wioche robic zerowko smile


laugh laugh nie wierze , to chyba jakas prowokacja bo nie mozna byc tak glupim laugh laugh

wiesz ile to "dycha" , wiec ile to 50 takich "dych" , uwazasz ,ze to to samo co samo 50 ? (pomijam fakt ,ze nie mowi sie 50 dych)

i jeszcze gosc pisze ,ze to ja robie wioche , nie kompromituj sie

Dołączył: Apr 2011
Posty: 279
R
Mr 50 dych
Mr 50 dych
R Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 279
o jednak klamiesz ;]

Dołączył: Apr 2011
Posty: 279
R
Mr 50 dych
Mr 50 dych
R Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 279
turow win ;] pobrane za 2.86

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Turów +3 i faul techniczny Alba po meczu hura

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
ehh , alba z +4 na -4 w ciagu 2-3 minut , szkoda slow , kasa byla juz tak blisko , szkoda ,ze zdecydowanie rzadziej zespoly na ,ktore stawialem odrabiaja takie straty

przynajmniej mr "50 dych" poprawil mi humor

Dołączył: Apr 2011
Posty: 279
R
Mr 50 dych
Mr 50 dych
R Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 279
Originally Posted by mez
ehh , alba z +4 na -4 w ciagu 2-3 minut , szkoda slow , kasa byla juz tak blisko , szkoda ,ze zdecydowanie rzadziej zespoly na ,ktore stawialem odrabiaja takie straty

przynajmniej mr "50 dych" poprawil mi humor

2 zl to nie strata ;]

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by Royal
Originally Posted by mez
ehh , alba z +4 na -4 w ciagu 2-3 minut , szkoda slow , kasa byla juz tak blisko , szkoda ,ze zdecydowanie rzadziej zespoly na ,ktore stawialem odrabiaja takie straty

przynajmniej mr "50 dych" poprawil mi humor

2 zl to nie strata ;]

może dla Ciebie

frown

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Originally Posted by mez
ehh , alba z +4 na -4 w ciagu 2-3 minut , szkoda slow , kasa byla juz tak blisko , szkoda ,ze zdecydowanie rzadziej zespoly na ,ktore stawialem odrabiaja takie straty

przynajmniej mr "50 dych" poprawil mi humor
laugh

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Turów 3 pudła na 4 rzuty wolne laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Originally Posted by Portland #22
Turuv 3.00 boks
hura
+12.0 hura
+5.5 hura
worek

jeszcze Bayern dogania aplauz

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Mr. 50 dych laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2006
Posty: 5,393
kto ma pilke w turowie?

Dołączył: Apr 2011
Posty: 279
R
Mr 50 dych
Mr 50 dych
R Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 279
niema to jak ekipa wjezdza na obcy stadion i sieje spustoszenie w 50 dych heheh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
Originally Posted by Royal
Originally Posted by mez
ehh , alba z +4 na -4 w ciagu 2-3 minut , szkoda slow , kasa byla juz tak blisko , szkoda ,ze zdecydowanie rzadziej zespoly na ,ktore stawialem odrabiaja takie straty

przynajmniej mr "50 dych" poprawil mi humor

2 zl to nie strata ;]

za to ty pewnie postawiles " 2000 tysiecy" laugh skoro to byl taki pewniak ,ze mowisz o tym dopiero na 10 sekund przed koncem i prowadzeniu turowa 4 oczkami

to wez pozycz dwojaka .. i daj od razu jakas pewke na jutro , ale przed meczem laugh laugh


Dołączył: Apr 2011
Posty: 279
R
Mr 50 dych
Mr 50 dych
R Offline
Dołączył: Apr 2011
Posty: 279
Originally Posted by mez
Originally Posted by Royal
Originally Posted by mez
ehh , alba z +4 na -4 w ciagu 2-3 minut , szkoda slow , kasa byla juz tak blisko , szkoda ,ze zdecydowanie rzadziej zespoly na ,ktore stawialem odrabiaja takie straty

przynajmniej mr "50 dych" poprawil mi humor

2 zl to nie strata ;]

za to ty pewnie postawiles " 2000 tysiecy" laugh skoro to byl taki pewniak ,ze mowisz o tym dopiero na 10 sekund przed koncem i prowadzeniu turowa 4 oczkami

to wez pozycz dwojaka .. i daj od razu jakas pewke na jutro , ale przed meczem laugh laugh

jak masz paypal to ci wysle ;]

Strona 18 z 19 1 2 16 17 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, aker, kamel, Lukasz111, 11kera11, JelineK), 1,049 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,950
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1