a se dodawaj to musialo bolec jak ktos wjezdza na stadion w 50 dych i przegania towarzycho
boli jak mamy takich imbecyli na forum , ktorzy matematyke opanowali na poziomie zerowki, co to jest 50 dych ? gdzie tak sie mowi ? skoncz robic wioche buraku
50 dych, 50 dyszek, 50 osob, 50-sieciu, a ty sie wstydzisz napisac skad jestes, wiec skoncz wioche robic zerowko
a se dodawaj to musialo bolec jak ktos wjezdza na stadion w 50 dych i przegania towarzycho
boli jak mamy takich imbecyli na forum , ktorzy matematyke opanowali na poziomie zerowki, co to jest 50 dych ? gdzie tak sie mowi ? skoncz robic wioche buraku
50 dych, 50 dyszek, 50 osob, 50-sieciu, a ty sie wstydzisz napisac skad jestes, wiec skoncz wioche robic zerowko
a se dodawaj to musialo bolec jak ktos wjezdza na stadion w 50 dych i przegania towarzycho
boli jak mamy takich imbecyli na forum , ktorzy matematyke opanowali na poziomie zerowki, co to jest 50 dych ? gdzie tak sie mowi ? skoncz robic wioche buraku
50 dych, 50 dyszek, 50 osob, 50-sieciu, a ty sie wstydzisz napisac skad jestes, wiec skoncz wioche robic zerowko
a se dodawaj to musialo bolec jak ktos wjezdza na stadion w 50 dych i przegania towarzycho
boli jak mamy takich imbecyli na forum , ktorzy matematyke opanowali na poziomie zerowki, co to jest 50 dych ? gdzie tak sie mowi ? skoncz robic wioche buraku
50 dych, 50 dyszek, 50 osob, 50-sieciu, a ty sie wstydzisz napisac skad jestes, wiec skoncz wioche robic zerowko
nie wierze , to chyba jakas prowokacja bo nie mozna byc tak glupim
wiesz ile to "dycha" , wiec ile to 50 takich "dych" , uwazasz ,ze to to samo co samo 50 ? (pomijam fakt ,ze nie mowi sie 50 dych)
i jeszcze gosc pisze ,ze to ja robie wioche , nie kompromituj sie
ehh , alba z +4 na -4 w ciagu 2-3 minut , szkoda slow , kasa byla juz tak blisko , szkoda ,ze zdecydowanie rzadziej zespoly na ,ktore stawialem odrabiaja takie straty
ehh , alba z +4 na -4 w ciagu 2-3 minut , szkoda slow , kasa byla juz tak blisko , szkoda ,ze zdecydowanie rzadziej zespoly na ,ktore stawialem odrabiaja takie straty
ehh , alba z +4 na -4 w ciagu 2-3 minut , szkoda slow , kasa byla juz tak blisko , szkoda ,ze zdecydowanie rzadziej zespoly na ,ktore stawialem odrabiaja takie straty
ehh , alba z +4 na -4 w ciagu 2-3 minut , szkoda slow , kasa byla juz tak blisko , szkoda ,ze zdecydowanie rzadziej zespoly na ,ktore stawialem odrabiaja takie straty
ehh , alba z +4 na -4 w ciagu 2-3 minut , szkoda slow , kasa byla juz tak blisko , szkoda ,ze zdecydowanie rzadziej zespoly na ,ktore stawialem odrabiaja takie straty
przynajmniej mr "50 dych" poprawil mi humor
2 zl to nie strata ;]
za to ty pewnie postawiles " 2000 tysiecy" skoro to byl taki pewniak ,ze mowisz o tym dopiero na 10 sekund przed koncem i prowadzeniu turowa 4 oczkami
to wez pozycz dwojaka .. i daj od razu jakas pewke na jutro , ale przed meczem
ehh , alba z +4 na -4 w ciagu 2-3 minut , szkoda slow , kasa byla juz tak blisko , szkoda ,ze zdecydowanie rzadziej zespoly na ,ktore stawialem odrabiaja takie straty
przynajmniej mr "50 dych" poprawil mi humor
2 zl to nie strata ;]
za to ty pewnie postawiles " 2000 tysiecy" skoro to byl taki pewniak ,ze mowisz o tym dopiero na 10 sekund przed koncem i prowadzeniu turowa 4 oczkami
to wez pozycz dwojaka .. i daj od razu jakas pewke na jutro , ale przed meczem