|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
Dlaczego? Arsenal przecież też poważnie do meczu nie podszedł... ale dortmund zdaje sie pelnym zagral
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
Dzisaj - Szachtar @3,75 i Marsylia @5,5  lepiej daj dzieciom na mikołaja te pieniądze napisz co grasz to wieczorem zobaczymy czy taki cwany będziesz...  dla Magik'a
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
Dlaczego? Arsenal przecież też poważnie do meczu nie podszedł... ale dortmund zdaje sie pelnym zagral tylko wiedzieli, ze o awansie to mogli sobie pomarzyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Dlaczego? Arsenal przecież też poważnie do meczu nie podszedł... ale dortmund zdaje sie pelnym zagral a Marsylia rezerwy wystawiła? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Panowie a co na jutro?  Kto jutro musi wygrać, żeby awansować  Lyon / Real (DNB) / Basel (DNB) Lille bankowo, i trzeba zobaczyć jakim składem Baya wyjdzie, jeżeli luźno potraktują mecz to MC do dubla
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Panowie a co na jutro?  Kto jutro musi wygrać, żeby awansować  Lyon / Real (DNB) / Basel (DNB) jak dla mnie to oni już o nic, bo za duża strata goli. Zwłaszcza, że Ajax może urwać punkt Realowi u siebie, gdy ten wyjdzie rezerwami. Skoro tak Magik, to widzimy się w przyszłym roku, ja już też zawiesiłem buty na kołku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
over w Dinamo-Lyon fajnie wyglada na 1 rzut oka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
Panowie a co na jutro?  Kto jutro musi wygrać, żeby awansować  Lyon / Real (DNB) / Basel (DNB) Lille bankowo, i trzeba zobaczyć jakim składem Baya wyjdzie, jeżeli luźno potraktują mecz to MC do dubla Lille tak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
Dlaczego? Arsenal przecież też poważnie do meczu nie podszedł... ale dortmund zdaje sie pelnym zagral a Marsylia rezerwy wystawiła?  nie a to ma cos do rzeczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Panowie a co na jutro?  Kto jutro musi wygrać, żeby awansować  Lyon / Real (DNB) / Basel (DNB) jak dla mnie to oni już o nic, bo za duża strata goli. Zwłaszcza, że Ajax może urwać punkt Realowi u siebie, gdy ten wyjdzie rezerwami. Skoro tak Magik, to widzimy się w przyszłym roku, ja już też zawiesiłem buty na kołku  moze i masz racje jutro jak sklady zobacze to wtedy cos bede myslal dokladnie ... ale 1 bet mam pograny juz wczoraj Basel 1x + Lille i to mocno  ok do jutra Panowie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Panowie a co na jutro?  Kto jutro musi wygrać, żeby awansować  Lyon / Real (DNB) / Basel (DNB) Lille bankowo, i trzeba zobaczyć jakim składem Baya wyjdzie, jeżeli luźno potraktują mecz to MC do dubla Lille tak  Baya zapewnione 1 miejsce w grupie, mogą odpuścić
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Ja nie wiem skąd te Wasze typy...spójrzcie chłodnym okiem na tabelę i wyciągnijcie wnioski!
Lille?! Po takim kursie - chyba kpicie. Kebaby mogą mieć awans nawet przy remisie.
CSKA jeżeli chce pucharów musi jutro wygrać - Inter pewne pierwsze miejsce.
Real pewne pierwsze miejsce, będą grały rezerwy...które i tak mogą wygrać. no bet.
Lyon - muszą liczyć na zbieg okoliczności rzędu Dortmundu..nie zdziwiłby mnie podobny przebieg.
Grupa C - dla mnie wcale nie do ruszenia.
Grupa A - Los Napoli leży tylko w ich 'rękach'...jak do meczu podejdzie City jeżeli po 45 minutach Villareal będzie dostawał 0-3???
Ja nie sugeruję co grać, ale raczej czego nie - po prostu czytam tabelę!
Pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471 |
Basel 1x ? jakieś konkretne przesłanki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Na pierwszy rzut oka na jutro:
City
CSKA +0.25
Zagrzeb +0.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
MArzano Zagrzeb dlaczego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
City 1.58 juz troche za malo, z 1.7 jeszcze byloby do akceptacji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2011
Posty: 884 |
Dlaczego? Arsenal przecież też poważnie do meczu nie podszedł... ale dortmund zdaje sie pelnym zagral a Marsylia rezerwy wystawiła?  nie a to ma cos do rzeczy? Dortmundowi po tej bramce do szatni + w przerwie wiadomośći z Pireusu zabrakło motywacji. W przerwie byli lata świetlne od awansu i zwyczajnie na druga połowę wyszli aby tylko dograć Co innego marsylia, wszystko zależało tylko od nich i udowodnili że psychika w sporcie, ale i nie tylko to podstawa jeśli chce sie cos osiągnąć
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
musiałby się stać cud niemały żeby Lyon przeskoczył Ajax w tabeli, a miejsce w LE mają pewne, Dinamo przed własną publicznością meczu nie odpuści raczej i powalczy o choćby punkcik, jeśliby dodatkowo Ajax strzelił jakąś brameczkę Realowi to dodatkowo podetnie skrzydła Francuzom, którzy i tak moim zdaniem wyjdą do tego meczu z przeświadczeniem, że LM dla nich się juz w tym roku kończy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Lille awansuje, śniło mi tydzień temu jak się cieszą z awansu do 1/8, więc wszelkie analizy co do tego meczu są zbędne, po prostu wygrają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
Panowie jeszcze jedno co do bet365, bo czytam i nie moge się doczytać. Czy można wpłacać pieniądze przez normlane internetowe konto w PKO Inteligo? Czy muszę przez ten skrill czy jakoś tak ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|