Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 54 z 56 1 2 52 53 54 55 56
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
Originally Posted by MagiK
Dlaczego? Arsenal przecież też poważnie do meczu nie podszedł...

ale dortmund zdaje sie pelnym zagral

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,729
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,729
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by MagiK
Dzisaj - Szachtar @3,75 i Marsylia @5,5 wink


lepiej daj dzieciom na mikołaja te pieniądze
napisz co grasz to wieczorem zobaczymy czy taki cwany będziesz...
piwo dla Magik'a

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,729
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,729
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by MagiK
Dlaczego? Arsenal przecież też poważnie do meczu nie podszedł...

ale dortmund zdaje sie pelnym zagral
tylko wiedzieli, ze o awansie to mogli sobie pomarzyc

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by MagiK
Dlaczego? Arsenal przecież też poważnie do meczu nie podszedł...

ale dortmund zdaje sie pelnym zagral
a Marsylia rezerwy wystawiła? tongue

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Kibickr
Panowie a co na jutro? smile Kto jutro musi wygrać, żeby awansować smile

Lyon / Real (DNB) / Basel (DNB)

Lille bankowo, i trzeba zobaczyć jakim składem Baya wyjdzie, jeżeli luźno potraktują mecz to MC do dubla

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Kibickr
Panowie a co na jutro? smile Kto jutro musi wygrać, żeby awansować smile

Lyon / Real (DNB) / Basel (DNB)

jak dla mnie to oni już o nic, bo za duża strata goli. Zwłaszcza, że Ajax może urwać punkt Realowi u siebie, gdy ten wyjdzie rezerwami.

Skoro tak Magik, to widzimy się w przyszłym roku, ja już też zawiesiłem buty na kołku piwo

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
over w Dinamo-Lyon fajnie wyglada na 1 rzut oka

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Kibickr
Panowie a co na jutro? smile Kto jutro musi wygrać, żeby awansować smile

Lyon / Real (DNB) / Basel (DNB)

Lille bankowo, i trzeba zobaczyć jakim składem Baya wyjdzie, jeżeli luźno potraktują mecz to MC do dubla

Lille tak smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by MagiK
Dlaczego? Arsenal przecież też poważnie do meczu nie podszedł...

ale dortmund zdaje sie pelnym zagral
a Marsylia rezerwy wystawiła? tongue
nie a to ma cos do rzeczy?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Kibickr
Panowie a co na jutro? smile Kto jutro musi wygrać, żeby awansować smile

Lyon / Real (DNB) / Basel (DNB)

jak dla mnie to oni już o nic, bo za duża strata goli. Zwłaszcza, że Ajax może urwać punkt Realowi u siebie, gdy ten wyjdzie rezerwami.

Skoro tak Magik, to widzimy się w przyszłym roku, ja już też zawiesiłem buty na kołku piwo

moze i masz racje jutro jak sklady zobacze to wtedy cos bede myslal dokladnie ... ale 1 bet mam pograny juz wczoraj Basel 1x + Lille i to mocno smile ok do jutra Panowie papa

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Kibickr
Originally Posted by Domel
Originally Posted by Uve87
Originally Posted by Kibickr
Panowie a co na jutro? smile Kto jutro musi wygrać, żeby awansować smile

Lyon / Real (DNB) / Basel (DNB)

Lille bankowo, i trzeba zobaczyć jakim składem Baya wyjdzie, jeżeli luźno potraktują mecz to MC do dubla

Lille tak smile


Baya zapewnione 1 miejsce w grupie, mogą odpuścić

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Ja nie wiem skąd te Wasze typy...spójrzcie chłodnym okiem na tabelę i wyciągnijcie wnioski!

Lille?! Po takim kursie - chyba kpicie. Kebaby mogą mieć awans nawet przy remisie.

CSKA jeżeli chce pucharów musi jutro wygrać - Inter pewne pierwsze miejsce.

Real pewne pierwsze miejsce, będą grały rezerwy...które i tak mogą wygrać. no bet.

Lyon - muszą liczyć na zbieg okoliczności rzędu Dortmundu..nie zdziwiłby mnie podobny przebieg.

Grupa C - dla mnie wcale nie do ruszenia.

Grupa A -
Los Napoli leży tylko w ich 'rękach'...jak do meczu podejdzie City jeżeli po 45 minutach Villareal będzie dostawał 0-3???

Ja nie sugeruję co grać, ale raczej czego nie - po prostu czytam tabelę!

Pzdr.

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,471
Basel 1x ? jakieś konkretne przesłanki ?

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Na pierwszy rzut oka na jutro:

City

CSKA +0.25

Zagrzeb +0.5

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
MArzano Zagrzeb dlaczego ?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
City 1.58 juz troche za malo, z 1.7 jeszcze byloby do akceptacji

Dołączył: May 2011
Posty: 884
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 884
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by MagiK
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by MagiK
Dlaczego? Arsenal przecież też poważnie do meczu nie podszedł...

ale dortmund zdaje sie pelnym zagral
a Marsylia rezerwy wystawiła? tongue
nie a to ma cos do rzeczy?

Dortmundowi po tej bramce do szatni + w przerwie wiadomośći z Pireusu zabrakło motywacji. W przerwie byli lata świetlne od awansu i zwyczajnie na druga połowę wyszli aby tylko dograć
Co innego marsylia, wszystko zależało tylko od nich i udowodnili że psychika w sporcie, ale i nie tylko to podstawa jeśli chce sie cos osiągnąć

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
musiałby się stać cud niemały żeby Lyon przeskoczył Ajax w tabeli, a miejsce w LE mają pewne, Dinamo przed własną publicznością meczu nie odpuści raczej i powalczy o choćby punkcik, jeśliby dodatkowo Ajax strzelił jakąś brameczkę Realowi to dodatkowo podetnie skrzydła Francuzom, którzy i tak moim zdaniem wyjdą do tego meczu z przeświadczeniem, że LM dla nich się juz w tym roku kończy...

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Lille awansuje, śniło mi tydzień temu jak się cieszą z awansu do 1/8, więc wszelkie analizy co do tego meczu są zbędne, po prostu wygrają smile


laugh

Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
Panowie jeszcze jedno co do bet365, bo czytam i nie moge się doczytać.
Czy można wpłacać pieniądze przez normlane internetowe konto w PKO Inteligo?
Czy muszę przez ten skrill czy jakoś tak ?

Strona 54 z 56 1 2 52 53 54 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, bukma, $-man, ElNinho[mmdea], JelineK), 1,207 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,746
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1