Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 23 1 2 3 4 5 6 22 23
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Originally Posted by Conrad
Obejrzał może ktoś film "Page Eight"?

Oglądałem niedawno, piorunującego wrażenia na mnie nie zrobił,jednak ciekawy film i warto poświęcić czas by go obejrzeć.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Zaprosiłem jutro taką jedną panienkę do kina i nie mam pomysłu na co iść,,,powiedziałem 'coś wymyślę'....chyba jednak pójdę na łatwiznę i 'Listy do M' . Mam nadzieję że jakoś przetrwam wrrr polska komedia romantyczna aż mnie dreszcz przeszedł.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Podobno jak na polska komedie nie jest tak zle, podobno...

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
panienki lubia taki kicz, Ty przytakuj ze Ci sie tez podoba, wbijaj na koniec sali i jedziesz z koksem tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
@Self-Confident a co on idzie podkładać do pieca czy do kina? laugh

Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
gorzej jeśli Self- miał na myśli ten koks ale biały, to później może być problem z postawieniem "się" na baczność wink heheh

Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
O to wtedy się bierze koks ale niebieski i po sprawie wink Ale jak głodny w kinie to ręka w majtki i kisiel zje xD Dobra koniec bo to nie ten temat a się powstrzymać nie mogłem laugh

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Idz i rob robote a jak oburzona sie zapyta co robisz, to powiedz ze czego sie spodziewala idac do kina tongue

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by ^.msza[Y
*]Ale jak głodny w kinie to ręka w majtki i kisiel zje

taaa mogę walić głupa i powiedzieć że myślałem że to sos do naczosów tongue dobra koniec tematu laugh laugh laugh

Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
Panowie, jest taka sprawa, że potrzebuje filmów animowanych dla chrześniaka. Nie wiem kompletnie, które są wartościowe, z tych nowszych oczywiście. Może mi ktoś polecić coś, tylko nie disneyowskie, bo te mam praktycznie wszystkie do 2008r.
Liczę na pomoc smile
Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
a ile ma lat?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by eroll
Zaprosiłem jutro taką jedną panienkę do kina i nie mam pomysłu na co iść,,,powiedziałem 'coś wymyślę'....chyba jednak pójdę na łatwiznę i 'Listy do M' . Mam nadzieję że jakoś przetrwam wrrr polska komedia romantyczna aż mnie dreszcz przeszedł.
ech, też myślałam, że to romansidło...i dlatego mnie odpychało od oglądnięcia...no i do tego polski twór...ale podjęłam ryzyko grin obejrzenia iiii opłaciło się, bo Listy do M. to listy do M jak Mikołaj...a Mikołaj tam jest pokręcony...zresztą ściągali gagi z "amerykanska"...
polecam smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
No właśnie też słyszałem że odbiega poziomem od pozostałych tego typu tworów,,, polskie filmy uwielbiam ale akurat komedie romantyczne wychodzą tragicznie,,,liczę że tym razem się pozytywnie zdziwię smile

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
Może być, całkiem przyjemnie się oglądało, nie dłużyło się... Lubię filmy z przeplatającymi się historyjkami, a nie przypominam sobie podobnego polskiego, więc na plus.
Oczywiście fajerwerków nie ma, ale w swoim gatunku OK.

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Ja polecam serial Sons of Anarchy. Jednym słowem: wykurwisty grin Jutro finałowy odcinek 4 sezonu.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zaczyna mnie denerwować te czekanie na kolejne sezony, bo wtedy się miesza wiele seriali na raz i tak w kółko jak któryś ma kolejny sezon. Czekam aż niektóre jak Sons of Anarchy będą miały definitywny koniec i wtedy kupię całość. smile To samo zrobiłem z Battlestar Galactics. Rwałem się do obejrzenia tego, ale cierpliwie poczekałem na kompletne wydanie (z Sopranos także).

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Przed chwilą skończyłem oglądać "Jak się pozbyć cellulitu" na YT i mogę szczerze polecić. Nietypowa polska komedia i fajne teksty smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Originally Posted by eroll
Zaprosiłem jutro taką jedną panienkę do kina i nie mam pomysłu na co iść,,,powiedziałem 'coś wymyślę'....chyba jednak pójdę na łatwiznę i 'Listy do M' . Mam nadzieję że jakoś przetrwam wrrr polska komedia romantyczna aż mnie dreszcz przeszedł.

Byliśmy na 'Wymyk'bo tylko to pasowało godzinowo, dziewczyna załamana, chyba w życiu nie widziała polskiego dramatu laugh A później jeszcze wypaliła że 'Dom Zły' to najgorszy film jaki widziała czy coś w tym stylu (jeden z moich ulubionych polskich filmów) :D,,,,,no cóż poprzednia dziewczyna była inteligentna i się do tego przyzwyczaiłem ,,,, całkiem zapomniałem że istnieję też dziewczyny które myślenie może męczyć. Film niezły ale dziewczyna na dłuższą metę out tongue

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
moj znajomy poszedl z jakas dziewczyna do kina (tak, do kina, nie na film) i na 'Listy do M'... tongue
Z tego wieczoru jedyny mily akcent to o dziwo ten film, obejrzal i spodobal mu sie nawet, poleca laugh
wink


a skoro 'Dom zly' to najgorszy film wg niej to ja nie mam pytan, zabieranie jej do kina bylo zlym pomyslem grin

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by Conrad
Zaczyna mnie denerwować te czekanie na kolejne sezony, bo wtedy się miesza wiele seriali na raz i tak w kółko jak któryś ma kolejny sezon. Czekam aż niektóre jak Sons of Anarchy będą miały definitywny koniec i wtedy kupię całość. smile To samo zrobiłem z Battlestar Galactics. Rwałem się do obejrzenia tego, ale cierpliwie poczekałem na kompletne wydanie (z Sopranos także).

To sobie poczekasz jeszcze , ponoć Kurt Sutter ma rozpisana historię Sonsów na 7 sezonów. Piąty już jest zaklepany na 100%, oglądalność serialu jest bardzo dobra więc na pewno na tym się skończy.

Strona 4 z 23 1 2 3 4 5 6 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, betowiec, $-man, Sensei, rafal08, alfa, rymoholik), 853 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,145
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1