|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Obejrzał może ktoś film "Page Eight"? Oglądałem niedawno, piorunującego wrażenia na mnie nie zrobił,jednak ciekawy film i warto poświęcić czas by go obejrzeć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Zaprosiłem jutro taką jedną panienkę do kina i nie mam pomysłu na co iść,,,powiedziałem 'coś wymyślę'....chyba jednak pójdę na łatwiznę i 'Listy do M' . Mam nadzieję że jakoś przetrwam wrrr polska komedia romantyczna aż mnie dreszcz przeszedł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Podobno jak na polska komedie nie jest tak zle, podobno...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
panienki lubia taki kicz, Ty przytakuj ze Ci sie tez podoba, wbijaj na koniec sali i jedziesz z koksem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
@Self-Confident a co on idzie podkładać do pieca czy do kina? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
gorzej jeśli Self- miał na myśli ten koks ale biały, to później może być problem z postawieniem "się" na baczność  heheh
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
O to wtedy się bierze koks ale niebieski i po sprawie  Ale jak głodny w kinie to ręka w majtki i kisiel zje xD Dobra koniec bo to nie ten temat a się powstrzymać nie mogłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Idz i rob robote a jak oburzona sie zapyta co robisz, to powiedz ze czego sie spodziewala idac do kina 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
*]Ale jak głodny w kinie to ręka w majtki i kisiel zje taaa mogę walić głupa i powiedzieć że myślałem że to sos do naczosów  dobra koniec tematu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
Panowie, jest taka sprawa, że potrzebuje filmów animowanych dla chrześniaka. Nie wiem kompletnie, które są wartościowe, z tych nowszych oczywiście. Może mi ktoś polecić coś, tylko nie disneyowskie, bo te mam praktycznie wszystkie do 2008r. Liczę na pomoc  Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250 |
Zaprosiłem jutro taką jedną panienkę do kina i nie mam pomysłu na co iść,,,powiedziałem 'coś wymyślę'....chyba jednak pójdę na łatwiznę i 'Listy do M' . Mam nadzieję że jakoś przetrwam wrrr polska komedia romantyczna aż mnie dreszcz przeszedł. ech, też myślałam, że to romansidło...i dlatego mnie odpychało od oglądnięcia...no i do tego polski twór...ale podjęłam ryzyko  obejrzenia iiii opłaciło się, bo Listy do M. to listy do M jak Mikołaj...a Mikołaj tam jest pokręcony...zresztą ściągali gagi z "amerykanska"... polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
No właśnie też słyszałem że odbiega poziomem od pozostałych tego typu tworów,,, polskie filmy uwielbiam ale akurat komedie romantyczne wychodzą tragicznie,,,liczę że tym razem się pozytywnie zdziwię 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
Może być, całkiem przyjemnie się oglądało, nie dłużyło się... Lubię filmy z przeplatającymi się historyjkami, a nie przypominam sobie podobnego polskiego, więc na plus. Oczywiście fajerwerków nie ma, ale w swoim gatunku OK.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Ja polecam serial Sons of Anarchy. Jednym słowem: wykurwisty  Jutro finałowy odcinek 4 sezonu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zaczyna mnie denerwować te czekanie na kolejne sezony, bo wtedy się miesza wiele seriali na raz i tak w kółko jak któryś ma kolejny sezon. Czekam aż niektóre jak Sons of Anarchy będą miały definitywny koniec i wtedy kupię całość.  To samo zrobiłem z Battlestar Galactics. Rwałem się do obejrzenia tego, ale cierpliwie poczekałem na kompletne wydanie (z Sopranos także).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Przed chwilą skończyłem oglądać "Jak się pozbyć cellulitu" na YT i mogę szczerze polecić. Nietypowa polska komedia i fajne teksty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Zaprosiłem jutro taką jedną panienkę do kina i nie mam pomysłu na co iść,,,powiedziałem 'coś wymyślę'....chyba jednak pójdę na łatwiznę i 'Listy do M' . Mam nadzieję że jakoś przetrwam wrrr polska komedia romantyczna aż mnie dreszcz przeszedł. Byliśmy na 'Wymyk'bo tylko to pasowało godzinowo, dziewczyna załamana, chyba w życiu nie widziała polskiego dramatu  A później jeszcze wypaliła że 'Dom Zły' to najgorszy film jaki widziała czy coś w tym stylu (jeden z moich ulubionych polskich filmów) :D,,,,,no cóż poprzednia dziewczyna była inteligentna i się do tego przyzwyczaiłem ,,,, całkiem zapomniałem że istnieję też dziewczyny które myślenie może męczyć. Film niezły ale dziewczyna na dłuższą metę out 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
moj znajomy poszedl z jakas dziewczyna do kina (tak, do kina, nie na film) i na 'Listy do M'...  Z tego wieczoru jedyny mily akcent to o dziwo ten film, obejrzal i spodobal mu sie nawet, poleca   a skoro 'Dom zly' to najgorszy film wg niej to ja nie mam pytan, zabieranie jej do kina bylo zlym pomyslem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Zaczyna mnie denerwować te czekanie na kolejne sezony, bo wtedy się miesza wiele seriali na raz i tak w kółko jak któryś ma kolejny sezon. Czekam aż niektóre jak Sons of Anarchy będą miały definitywny koniec i wtedy kupię całość.  To samo zrobiłem z Battlestar Galactics. Rwałem się do obejrzenia tego, ale cierpliwie poczekałem na kompletne wydanie (z Sopranos także). To sobie poczekasz jeszcze , ponoć Kurt Sutter ma rozpisana historię Sonsów na 7 sezonów. Piąty już jest zaklepany na 100%, oglądalność serialu jest bardzo dobra więc na pewno na tym się skończy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|