|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
Bezz McCaleba Kaukenasa i Lavronovica moze byc ciezko
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Bezz McCaleba Kaukenasa i Lavronovica moze byc ciezko Jest Zisis, Rakocevic i Andersen. Galata też nie powala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
Bezz McCaleba Kaukenasa i Lavronovica moze byc ciezko Jest Zisis, Rakocevic i Andersen. Galata też nie powala  okej.staty 2011-2012 Rakocevic PPG: 5.7 RPG: 1.7 APG: 1.2 SPG: 0.3 Zizis PPG: 3.9 RPG: 1.1 APG: 2.4 SPG: 0.4 Andersen PPG: 10.3 RPG: 5 APG: 0.3 SPG: 0.3
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Bezz McCaleba Kaukenasa i Lavronovica moze byc ciezko Jest Zisis, Rakocevic i Andersen. Galata też nie powala  okej.staty 2011-2012 Rakocevic PPG: 5.7 RPG: 1.7 APG: 1.2 SPG: 0.3 Zizis PPG: 3.9 RPG: 1.1 APG: 2.4 SPG: 0.4 Andersen PPG: 10.3 RPG: 5 APG: 0.3 SPG: 0.3 Rakocevic niedawno dołączył dopiero, Zisis jest zmiennikiem Bo( W zeszłym sezonie pokazał że jest bardzo dobrym rozgrywającym gdy pod nieobecność McCalebba wprowadził Sienie do F4). Staty to nie wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
Rakocevic niedawno dołączył dopiero, Zisis jest zmiennikiem Bo( W zeszłym sezonie pokazał że jest bardzo dobrym rozgrywającym gdy pod nieobecność McCalebba wprowadził Sienie do F4). Staty to nie wszystko. pozyjemy zobaczymy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Rakocevic niedawno dołączył dopiero, Zisis jest zmiennikiem Bo( W zeszłym sezonie pokazał że jest bardzo dobrym rozgrywającym gdy pod nieobecność McCalebba wprowadził Sienie do F4). Staty to nie wszystko. pozyjemy zobaczymy Nigdzie nie napisałem że wygrają, chodzi mi o to że różnice kursowe nie uwzględniają siły tych ekip i tak kurs na Siene to value.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
Rakocevic niedawno dołączył dopiero, Zisis jest zmiennikiem Bo( W zeszłym sezonie pokazał że jest bardzo dobrym rozgrywającym gdy pod nieobecność McCalebba wprowadził Sienie do F4). Staty to nie wszystko. pozyjemy zobaczymy Nigdzie nie napisałem że wygrają, chodzi mi o to że różnice kursowe nie uwzględniają siły tych ekip i tak kurs na Siene to value. przeciez ja tu nie napinam, ale uwazam ze Siena dzis polegnie po cięzkim boju -kurs faktycznie value ale jesli miałbym sie zdecydowac to raczej na + handi może nawet przesuniete o kilka oczek Swoja droga Rudy ma problem z visa i prawdopodobnie zagra dziś jeszcze dla Realu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
ja znalazłem, że McCalebb gra  nie ma Kaukenasa, a występ Lavrinovica pod znakiem zapytania
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
ja znalazłem, że McCalebb gra  nie ma Kaukenasa, a występ Lavrinovica pod znakiem zapytania oczywiście,że gra...nie ma Kaukaza(kolano). Ławrynowicz pojechał i decyzja przed meczem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
ja znalazłem, że McCalebb gra  nie ma Kaukenasa, a występ Lavrinovica pod znakiem zapytania oczywiście,że gra...nie ma Kaukaza(kolano). Ławrynowicz pojechał i decyzja przed meczem... więc jakiś dodatni handicap na Sienę do rozważenia ... Galatasaray 3 zwycięstwa, z czego 2 z Prokomem odpowiednio 2-oma i 4 punktami i nad Olimpiją na wyjeździe 9-oma
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
ja znalazłem, że McCalebb gra  nie ma Kaukenasa, a występ Lavrinovica pod znakiem zapytania Szukaj dalej, Bo wypadł na 3tygodnie, Lavrinovic nie zagra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
The Mens Sana Basket announces that the spine surgery that has been subjected Ksistof Lavrinovic is perfectly managed. The recovery time is estimated at between two and three months.
The company also announced that the player Bo Mc Calebb reported a small hamstring injury during the race against Bennet Cantu. The extent of the injury and the recovery time will be evaluated in the coming hours. The player will not follow the team in the trip to Istanbul.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
ja znalazłem, że McCalebb gra  nie ma Kaukenasa, a występ Lavrinovica pod znakiem zapytania to taka sam prawda jak jeden z ekspertow napisal wyzej ze petkovic  byl mozgiem zespolu Partizan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
sory, mój błąd
na moim źródle musiało nie uwzględnić kontuzji z ligowego spotkania, co i tak jest dziwne
to w takim razie ja ten mecz odpuszczam, bo Galata ma zwycięstwo na talerzu, ale gra bardzo słabo i kto wie czy je weźmie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Laković over 9.5 pkt. wydaje się dobrym betem...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
Laković over 9.5 pkt. wydaje się dobrym betem... myślałem nad tym, ale póki co w 7 meczach przekroczył tę dość niską linię tylko 2 razy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Galata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Dzisiaj Olympiakos na pełnej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Olympiakos -3.0 @ 1.55 Unicaja -4.0 @ 1.57 @2.44 i mykam na hale wiec boksować za mnie 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|