Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 25 1 2 3 4 24 25
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
Originally Posted by betowiec

Bezz McCaleba Kaukenasa i Lavronovica moze byc ciezko

Bonus: Unibet
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by gantele
Originally Posted by betowiec

Bezz McCaleba Kaukenasa i Lavronovica moze byc ciezko

Jest Zisis, Rakocevic i Andersen.

Galata też nie powala smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by gantele
Originally Posted by betowiec

Bezz McCaleba Kaukenasa i Lavronovica moze byc ciezko

Jest Zisis, Rakocevic i Andersen.

Galata też nie powala smile

okej.staty 2011-2012
Rakocevic
PPG: 5.7
RPG: 1.7
APG: 1.2
SPG: 0.3
Zizis
PPG: 3.9
RPG: 1.1
APG: 2.4
SPG: 0.4
Andersen
PPG: 10.3
RPG: 5
APG: 0.3
SPG: 0.3

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by gantele
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by gantele
Originally Posted by betowiec

Bezz McCaleba Kaukenasa i Lavronovica moze byc ciezko

Jest Zisis, Rakocevic i Andersen.

Galata też nie powala smile

okej.staty 2011-2012
Rakocevic
PPG: 5.7
RPG: 1.7
APG: 1.2
SPG: 0.3
Zizis
PPG: 3.9
RPG: 1.1
APG: 2.4
SPG: 0.4
Andersen
PPG: 10.3
RPG: 5
APG: 0.3
SPG: 0.3

Rakocevic niedawno dołączył dopiero, Zisis jest zmiennikiem Bo( W zeszłym sezonie pokazał że jest bardzo dobrym rozgrywającym gdy pod nieobecność McCalebba wprowadził Sienie do F4). Staty to nie wszystko.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
Originally Posted by maaajo
Rakocevic niedawno dołączył dopiero, Zisis jest zmiennikiem Bo( W zeszłym sezonie pokazał że jest bardzo dobrym rozgrywającym gdy pod nieobecność McCalebba wprowadził Sienie do F4). Staty to nie wszystko.
pozyjemy zobaczymy

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by gantele
Originally Posted by maaajo
Rakocevic niedawno dołączył dopiero, Zisis jest zmiennikiem Bo( W zeszłym sezonie pokazał że jest bardzo dobrym rozgrywającym gdy pod nieobecność McCalebba wprowadził Sienie do F4). Staty to nie wszystko.
pozyjemy zobaczymy

Nigdzie nie napisałem że wygrają, chodzi mi o to że różnice kursowe nie uwzględniają siły tych ekip i tak kurs na Siene to value.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by gantele
Originally Posted by maaajo
Rakocevic niedawno dołączył dopiero, Zisis jest zmiennikiem Bo( W zeszłym sezonie pokazał że jest bardzo dobrym rozgrywającym gdy pod nieobecność McCalebba wprowadził Sienie do F4). Staty to nie wszystko.
pozyjemy zobaczymy

Nigdzie nie napisałem że wygrają, chodzi mi o to że różnice kursowe nie uwzględniają siły tych ekip i tak kurs na Siene to value.

przeciez ja tu nie napinam, ale uwazam ze Siena dzis polegnie po cięzkim boju -kurs faktycznie value ale jesli miałbym sie zdecydowac to raczej na + handi może nawet przesuniete o kilka oczek
Swoja droga Rudy ma problem z visa i prawdopodobnie zagra dziś jeszcze dla Realu

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
ja znalazłem, że McCalebb gra smile

nie ma Kaukenasa, a występ Lavrinovica pod znakiem zapytania

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Originally Posted by Rusedski
ja znalazłem, że McCalebb gra smile

nie ma Kaukenasa, a występ Lavrinovica pod znakiem zapytania
oczywiście,że gra...nie ma Kaukaza(kolano).
Ławrynowicz pojechał i decyzja przed meczem...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by Portland #22
Originally Posted by Rusedski
ja znalazłem, że McCalebb gra smile

nie ma Kaukenasa, a występ Lavrinovica pod znakiem zapytania
oczywiście,że gra...nie ma Kaukaza(kolano).
Ławrynowicz pojechał i decyzja przed meczem...

więc jakiś dodatni handicap na Sienę do rozważenia ... Galatasaray 3 zwycięstwa, z czego 2 z Prokomem odpowiednio 2-oma i 4 punktami i nad Olimpiją na wyjeździe 9-oma

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Rusedski
ja znalazłem, że McCalebb gra smile

nie ma Kaukenasa, a występ Lavrinovica pod znakiem zapytania

Szukaj dalej, Bo wypadł na 3tygodnie, Lavrinovic nie zagra.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
The Mens Sana Basket announces that the spine surgery that has been subjected Ksistof Lavrinovic is perfectly managed. The recovery time is estimated at between two and three months.

The company also announced that the player Bo Mc Calebb reported a small hamstring injury during the race against Bennet Cantu. The extent of the injury and the recovery time will be evaluated in the coming hours. The player will not follow the team in the trip to Istanbul.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Originally Posted by Rusedski
ja znalazłem, że McCalebb gra smile

nie ma Kaukenasa, a występ Lavrinovica pod znakiem zapytania
to taka sam prawda jak jeden z ekspertow napisal wyzej ze petkovic kopara byl mozgiem zespolu Partizan kopara

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
sory, mój błąd

na moim źródle musiało nie uwzględnić kontuzji z ligowego spotkania, co i tak jest dziwne

to w takim razie ja ten mecz odpuszczam, bo Galata ma zwycięstwo na talerzu, ale gra bardzo słabo i kto wie czy je weźmie

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Laković over 9.5 pkt.
wydaje się dobrym betem...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Originally Posted by Portland #22
Laković over 9.5 pkt.
wydaje się dobrym betem...

myślałem nad tym, ale póki co w 7 meczach przekroczył tę dość niską linię tylko 2 razy blush

Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Galata boks

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Dzisiaj Olympiakos na pełnej boks

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
poleccie cos kosz ;]

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Olympiakos -3.0 @ 1.55
Unicaja -4.0 @ 1.57
@2.44 boks

i mykam na hale wiec boksować za mnie tongue

Strona 2 z 25 1 2 3 4 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Sensei, forty, betowiec, Akhu), 2,616 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,279
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1