Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16
#508331 22/02/2006 11:33
Dołączył: Dec 2005
Posty: 19
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 19
witam...

jesli ktos chce moge za niego zagrac w quizie....

mam okolo 90% trafionych 6 na 6....

od razu zaznaczam zeby mnie ktos nie zjechal ze chce za to wyłudzic pieniadze.... jak trafie bonusa nie chce za to zadnej kasy...

Bonus: Unibet
#508332 22/02/2006 12:40
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Znów 5/6


Kogo Milan nie miał w grupie 2004/05 - Real M.

Ile meczy w fazie grupowej wygrała Celta Vigo, chyba 2002/03

Gdzie rozgrywano finał 2001 - Mediolan

Kto był trenerem Marsylii w 1993r. - zaznaczyłem Goethals

#508333 22/02/2006 12:49
Dołączył: Dec 2005
Posty: 19
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 19
Celta Vigo - 2 zwyciestwa w sezonie 2003/2004

#508334 01/03/2006 08:50
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
kurde,

wiecie co mnie najbardziej wkurza w UB,

dlaczego np. kursy dają dopiero w dzień rozgrywania zawodów, patrz Euroliga,

w exp już od poniedziałku wiszą wszystkie, razem z meczami na czwartek.

Wymyśliłem sobie już zagrać piątkowe mecze under/over II ligi francuskiej, w expekcie już dawno wszystko jest, w UB nawet zestawu par jeszcze nie ma.

Gram tam tylko dlatego, że mają wyższe kursy niż exp i ciekawszą ofertę.

#508335 01/03/2006 11:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Czy przy pierwszej wyplacie chca wyslania skanu dowodu?

#508336 01/03/2006 11:37
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Quote
Czy przy pierwszej wyplacie chca wyslania skanu dowodu?

nie

#508337 01/03/2006 16:09
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Czy przy pierwszej wyplacie chca wyslania skanu dowodu?
Musisz być wybitnie namolny i niechciany u tego buka by poprosili cię o dowodzik i skan rachunku osobistego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#508338 01/03/2006 16:12
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Dzieki za odpowiedz. Ja do takich graczy nie naleze, mala sumka ale Unibet na mnie nie zarobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#508339 02/03/2006 06:14
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Po zagraniu zakładu za 300 zł czyli zgodnie z regulaminem ostatniego quizu po dokonaniu obrotu 300% wartości bonusa i próbie wypłaty pojawia mi się (już nie po raz pierwszy) komunikat czerwoną czcionką "Do momentu,w którym nie obrócisz swoim bonusem zgodnie z regulaminem promocji, możesz wypłacić tylko PLN xxx."
co za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> młotki - ktoś tak miał i wie o co chodzi?

#508340 03/03/2006 08:54
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,340
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,340
Mam do was dwa krótkie pytania:
1. Czy Unibet wspołpracuje z Moneybookers( czy da sie wpłacić\wypłacić kase przez money'a)
2. Czy jest aktualna jakaś promocja, bo nie chce jej stracić przez wpłate zbyt małej sumy pieniędzy.

dzieki mechuuu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#508341 03/03/2006 09:05
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
Quote
Po zagraniu zakładu za 300 zł czyli zgodnie z regulaminem ostatniego quizu po dokonaniu obrotu 300% wartości bonusa i próbie wypłaty pojawia mi się (już nie po raz pierwszy) komunikat czerwoną czcionką "Do momentu,w którym nie obrócisz swoim bonusem zgodnie z regulaminem promocji, możesz wypłacić tylko PLN xxx."
co za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> młotki - ktoś tak miał i wie o co chodzi?

Nie sciągneli Ci kodu premii napisz maila zrobią to ręcznie i bedziesz mógł wypłacic
Pozdro

#508342 03/03/2006 14:04
Dołączył: May 2005
Posty: 835
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 835
do czego potrzebne jest pole "ulubiona drużyna" ?

#508343 03/03/2006 17:27
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
do czego potrzebne jest pole "ulubiona drużyna" ?
Może być kiedyś potrzebne do weryfikacji konta. To tak samo jak w BaW...:)

#508344 05/03/2006 17:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Cos takiego ludzie podniecali sie QUIZami a teraz gdy bonus robi sie w sposob latwy i przyjemny nikt nie wspomina jeszcze jest 25 minut do turnieju pokera o 19stej z wejsciowym 2E i bedzie bonus 50% max 100zl LATWY BONUS

#508345 05/03/2006 17:42
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Lub wejscie za darmo jesli ma sie 200 VIPow

#508346 05/03/2006 18:15
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
no to wczesnie o tym wspomniales

#508347 05/03/2006 19:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
no tak ale na Unibecie to bebnia o tym na glownej stronie od dawna i maile rozsylaja

#508348 05/03/2006 20:40
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Ano fakt jest na glownej stronie, sorry.
Ja od nich maila nie dostalem a na stronke jakos tez ostatnio nie zagladalem.Może w przyszły weekend tez cos takiego zrobia.
Wystarczylo tylko wejsc do turnieju za 2E,tak i nie trzeba bylo rozegrac iles tam partii?

#508349 06/03/2006 13:30
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
No i mamy kolejny Quiz dotyczacy ligi mistrzów,pytania te same co poprzednio, mozna dostac 50% od wplaty ,max 75pln.Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#508350 06/03/2006 16:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
troche trudny ten quiz, ma ktoś jakiś zbiór pytań z odpowiedziami do poduczenia się?

Strona 7 z 16 1 2 5 6 7 8 9 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, betowiec, JelineK, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,108
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1