|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 19 |
witam...
jesli ktos chce moge za niego zagrac w quizie....
mam okolo 90% trafionych 6 na 6....
od razu zaznaczam zeby mnie ktos nie zjechal ze chce za to wyłudzic pieniadze.... jak trafie bonusa nie chce za to zadnej kasy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Znów 5/6
Kogo Milan nie miał w grupie 2004/05 - Real M.
Ile meczy w fazie grupowej wygrała Celta Vigo, chyba 2002/03
Gdzie rozgrywano finał 2001 - Mediolan
Kto był trenerem Marsylii w 1993r. - zaznaczyłem Goethals
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 19 |
Celta Vigo - 2 zwyciestwa w sezonie 2003/2004
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318 |
kurde,
wiecie co mnie najbardziej wkurza w UB,
dlaczego np. kursy dają dopiero w dzień rozgrywania zawodów, patrz Euroliga,
w exp już od poniedziałku wiszą wszystkie, razem z meczami na czwartek.
Wymyśliłem sobie już zagrać piątkowe mecze under/over II ligi francuskiej, w expekcie już dawno wszystko jest, w UB nawet zestawu par jeszcze nie ma.
Gram tam tylko dlatego, że mają wyższe kursy niż exp i ciekawszą ofertę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Czy przy pierwszej wyplacie chca wyslania skanu dowodu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318 |
Czy przy pierwszej wyplacie chca wyslania skanu dowodu? nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Czy przy pierwszej wyplacie chca wyslania skanu dowodu? Musisz być wybitnie namolny i niechciany u tego buka by poprosili cię o dowodzik i skan rachunku osobistego... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Dzieki za odpowiedz. Ja do takich graczy nie naleze, mala sumka ale Unibet na mnie nie zarobil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Po zagraniu zakładu za 300 zł czyli zgodnie z regulaminem ostatniego quizu po dokonaniu obrotu 300% wartości bonusa i próbie wypłaty pojawia mi się (już nie po raz pierwszy) komunikat czerwoną czcionką "Do momentu,w którym nie obrócisz swoim bonusem zgodnie z regulaminem promocji, możesz wypłacić tylko PLN xxx." co za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> młotki - ktoś tak miał i wie o co chodzi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,340
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,340 |
Mam do was dwa krótkie pytania: 1. Czy Unibet wspołpracuje z Moneybookers( czy da sie wpłacić\wypłacić kase przez money'a) 2. Czy jest aktualna jakaś promocja, bo nie chce jej stracić przez wpłate zbyt małej sumy pieniędzy.
dzieki mechuuu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Po zagraniu zakładu za 300 zł czyli zgodnie z regulaminem ostatniego quizu po dokonaniu obrotu 300% wartości bonusa i próbie wypłaty pojawia mi się (już nie po raz pierwszy) komunikat czerwoną czcionką "Do momentu,w którym nie obrócisz swoim bonusem zgodnie z regulaminem promocji, możesz wypłacić tylko PLN xxx." co za <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" /> młotki - ktoś tak miał i wie o co chodzi? Nie sciągneli Ci kodu premii napisz maila zrobią to ręcznie i bedziesz mógł wypłacic Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 835 |
do czego potrzebne jest pole "ulubiona drużyna" ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
do czego potrzebne jest pole "ulubiona drużyna" ? Może być kiedyś potrzebne do weryfikacji konta. To tak samo jak w BaW...:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Cos takiego ludzie podniecali sie QUIZami a teraz gdy bonus robi sie w sposob latwy i przyjemny nikt nie wspomina jeszcze jest 25 minut do turnieju pokera o 19stej z wejsciowym 2E i bedzie bonus 50% max 100zl LATWY BONUS
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Lub wejscie za darmo jesli ma sie 200 VIPow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
no to wczesnie o tym wspomniales
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
no tak ale na Unibecie to bebnia o tym na glownej stronie od dawna i maile rozsylaja
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Ano fakt jest na glownej stronie, sorry. Ja od nich maila nie dostalem a na stronke jakos tez ostatnio nie zagladalem.Może w przyszły weekend tez cos takiego zrobia. Wystarczylo tylko wejsc do turnieju za 2E,tak i nie trzeba bylo rozegrac iles tam partii?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
No i mamy kolejny Quiz dotyczacy ligi mistrzów,pytania te same co poprzednio, mozna dostac 50% od wplaty ,max 75pln.Powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
troche trudny ten quiz, ma ktoś jakiś zbiór pytań z odpowiedziami do poduczenia się?
|
|
|
Link skopiowany do schowka