Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17
#508553 20/02/2006 19:36
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
B
Pooh-Bah
Pooh-Bah
B Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
jak dlugo exp rozlicza wygrane kupony w supertoto z weekendu???

Bonus: Unibet
#508554 24/02/2006 17:53
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
.................[color:"red"]!!!UWAGA!!! [/color] ...........

"Uprzejmie informujemy, że z dniem 7 marca 2006r. używane dotychczas numery kont bankowych w Kredyt Banku przestają być aktywne.
Dane nowych rachunków, na które możesz dokonywać wpłat, prowadzonych przez bank BPH, znajdują się już na stronie, w dziale "konto" - "depozyt"."
Radze tą informacje zapamiętać aby później nie było głupich pytań typy: gdzie moje pieniądze, czekam już 2 tygodnie itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#508555 24/02/2006 21:14
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Troche szkoda ze najpierw Unibet, a teraz Expekt likwiduja swoje konta w KredytBanku. Sam mam konto w tym banku i przelewy do tych bukow byly darmowe, a kasa zazwyczaj byla tego samego dnia zaksiegowana u buka (i w druga strone tez).

#508556 24/02/2006 21:18
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Troche szkoda ze najpierw Unibet, a teraz Expekt likwiduja swoje konta w KredytBanku. Sam mam konto w tym banku i przelewy do tych bukow byly darmowe, a kasa zazwyczaj byla tego samego dnia zaksiegowana u buka (i w druga strone tez).
No cóż moge dodać, sam miałem przelewy do Nich przeważnie w tym samym dniu ale mysle że teraz też nie będzie najgorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Choć do Unibet-u przelew idzie mi średnio 2 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#508557 24/02/2006 21:37
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ryf Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
ja myślę, że nie macie się co martwić... Ja mam konto w lukas banku, inteligo i mbanku i obojętnie z którego wysyłam to jeśli wyślę z samego rana to pieniądze wieczorem są przeważnie na koncie, a najpóźniej następnego dnia...

#508558 25/02/2006 14:15
Dołączył: May 2004
Posty: 78
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 78
I jak tu obstawiac , jak w sobote w samo poludnie expekt sie pierd.... .

#508559 25/02/2006 18:31
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Quote
I jak tu obstawiac , jak w sobote w samo poludnie expekt sie pierd.... .

Dokladnie
co uda mi sie zalogowac to za chwile mnie wywala to robi sie niepowazne
a juz niezaleznie od tego granie u nich na live to koszmar

#508560 25/02/2006 18:42
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
no qwa juz nie moge...
Z reguly jestem spokojnym czlowiekiem ale dzis udalo im sie wyprowadzic mnie z rownowagi
Niech lepiej calkiem wylacza to dziadostwo bo w ten sposob tylko straca resztki klientow.

#508561 25/02/2006 18:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Zagralem przed meczem Everton z remisem z mysla ze w razie czego bede kontrowl na live ....To sobie pokontrowalem...Przeciez to niepowazne
Jak tylko ruszy ten badziew zlecam wyplate i dziekuje tej firmie.

#508562 26/02/2006 18:53
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Czy mozna zlecic wyplate na MB jezeli depozyt robilem przez przelew bankowy?

#508563 26/02/2006 19:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Czy mozna zlecic wyplate na MB jezeli depozyt robilem przez przelew bankowy?

nie

#508564 27/02/2006 15:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
co jest z kasynem???zadna gra sie nie otwiera wam tez???

#508565 28/02/2006 20:08
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Czy ktoś pamięta jakie mecze piłki nożnej były oferowane na LIVE w poniedziałek 27 lutego - potrzebuję do statystyki.

#508566 28/02/2006 20:18
Dołączył: Jan 2006
Posty: 566
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 566
Quote
Czy ktoś pamięta jakie mecze piłki nożnej były oferowane na LIVE w poniedziałek 27 lutego - potrzebuję do statystyki.
Jakis czeski- Slavia??
i 2 bundesliga - Freiburg

Widze ze zaklad na CZ Belgrad (+1) policzyli mi jako przegrana a powinien byc zwrot.Blad systemu .Na rehabilitacje dam im czas do jutra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#508567 28/02/2006 20:23
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Kiedy moge sie spodziewac kasy na koncie w Expektcie jesli dzisiaj po południu wysłałem kase przez Mbank ???Tylko mi nie piszcie ze do 5 dni bankowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#508568 28/02/2006 20:25
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Dzięki outsider,
w takim razie to
Slavia Prague - Sigma Olomouc 2-1
Freiburg - 1860 Munchen 2-1

#508569 28/02/2006 20:28
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Jutro najpóźniej po południu masz kase na koncie.

#508570 28/02/2006 20:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Quote
Jutro najpóźniej po południu masz kase na koncie.

Eeee no to spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Jeszcze sie zagra cos z meczyków towarzyskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Dzieki


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#508571 28/02/2006 20:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Ja bym omijał na Twoim miejscu towarzyskie spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#508572 28/02/2006 21:18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Quote
Ja bym omijał na Twoim miejscu towarzyskie spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jakiegos pewniaczka sie wypatrzy i jazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 3 z 17 1 2 3 4 5 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1