|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,867 |
jak dlugo exp rozlicza wygrane kupony w supertoto z weekendu???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
.................[color:"red"]!!!UWAGA!!! [/color] ...........
"Uprzejmie informujemy, że z dniem 7 marca 2006r. używane dotychczas numery kont bankowych w Kredyt Banku przestają być aktywne. Dane nowych rachunków, na które możesz dokonywać wpłat, prowadzonych przez bank BPH, znajdują się już na stronie, w dziale "konto" - "depozyt"." Radze tą informacje zapamiętać aby później nie było głupich pytań typy: gdzie moje pieniądze, czekam już 2 tygodnie itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Troche szkoda ze najpierw Unibet, a teraz Expekt likwiduja swoje konta w KredytBanku. Sam mam konto w tym banku i przelewy do tych bukow byly darmowe, a kasa zazwyczaj byla tego samego dnia zaksiegowana u buka (i w druga strone tez).
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Troche szkoda ze najpierw Unibet, a teraz Expekt likwiduja swoje konta w KredytBanku. Sam mam konto w tym banku i przelewy do tych bukow byly darmowe, a kasa zazwyczaj byla tego samego dnia zaksiegowana u buka (i w druga strone tez). No cóż moge dodać, sam miałem przelewy do Nich przeważnie w tym samym dniu ale mysle że teraz też nie będzie najgorzej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Choć do Unibet-u przelew idzie mi średnio 2 dni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,113 |
ja myślę, że nie macie się co martwić... Ja mam konto w lukas banku, inteligo i mbanku i obojętnie z którego wysyłam to jeśli wyślę z samego rana to pieniądze wieczorem są przeważnie na koncie, a najpóźniej następnego dnia...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2004
Posty: 78 |
I jak tu obstawiac , jak w sobote w samo poludnie expekt sie pierd.... .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
I jak tu obstawiac , jak w sobote w samo poludnie expekt sie pierd.... . Dokladnie co uda mi sie zalogowac to za chwile mnie wywala to robi sie niepowazne a juz niezaleznie od tego granie u nich na live to koszmar
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
no qwa juz nie moge... Z reguly jestem spokojnym czlowiekiem ale dzis udalo im sie wyprowadzic mnie z rownowagi Niech lepiej calkiem wylacza to dziadostwo bo w ten sposob tylko straca resztki klientow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
Zagralem przed meczem Everton z remisem z mysla ze w razie czego bede kontrowl na live ....To sobie pokontrowalem...Przeciez to niepowazne Jak tylko ruszy ten badziew zlecam wyplate i dziekuje tej firmie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Czy mozna zlecic wyplate na MB jezeli depozyt robilem przez przelew bankowy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Czy mozna zlecic wyplate na MB jezeli depozyt robilem przez przelew bankowy? nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
co jest z kasynem???zadna gra sie nie otwiera wam tez???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Czy ktoś pamięta jakie mecze piłki nożnej były oferowane na LIVE w poniedziałek 27 lutego - potrzebuję do statystyki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 566
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 566 |
Czy ktoś pamięta jakie mecze piłki nożnej były oferowane na LIVE w poniedziałek 27 lutego - potrzebuję do statystyki. Jakis czeski- Slavia?? i 2 bundesliga - Freiburg Widze ze zaklad na CZ Belgrad (+1) policzyli mi jako przegrana a powinien byc zwrot.Blad systemu .Na rehabilitacje dam im czas do jutra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Kiedy moge sie spodziewac kasy na koncie w Expektcie jesli dzisiaj po południu wysłałem kase przez Mbank ???Tylko mi nie piszcie ze do 5 dni bankowych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Dzięki outsider, w takim razie to Slavia Prague - Sigma Olomouc 2-1 Freiburg - 1860 Munchen 2-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Jutro najpóźniej po południu masz kase na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Jutro najpóźniej po południu masz kase na koncie. Eeee no to spoko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />Jeszcze sie zagra cos z meczyków towarzyskich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dzieki Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Ja bym omijał na Twoim miejscu towarzyskie spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Ja bym omijał na Twoim miejscu towarzyskie spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakiegos pewniaczka sie wypatrzy i jazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka