|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Ja bym omijał na Twoim miejscu towarzyskie spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakiegos pewniaczka sie wypatrzy i jazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> slowo "pewniaczek" nie istnieje w meczach towarzyskich, o ile wogole w jakims meczu takie istnieje
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680 |
Witam,znowu nie dziala strona,cholera chcialem zagrac jakiegos singla na dzisiejsze mecze towarzyskie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 566
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 566 |
Mija prawie doba a wczorajszy handicap(+1) na RS Belgrad (przegrali jednym punktem) wciaz mam rozliczony jako przegrany . Co ciekawe rozliczyli zaklad po kursie "1" ale kasa na konto juz nie wrocila .Na maila nie odpowiedzieli.Troche to niepowazne Mam coraz mniej zaufania do tego buka...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
Moze najwyzsza pora przesiasc sie z Expekta?:) Wciaz gra tam duzo Polakow a wynika to z zamierzchlych czasow, kiedy expekt byl chyba jedynym polskojezycznym bukiem, a i teraz wszedzie widac reklamy expektu i wciaz firma ta ma sie dobrze:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Moze najwyzsza pora przesiasc sie z Expekta?:) Wciaz gra tam duzo Polakow a wynika to z zamierzchlych czasow, kiedy expekt byl chyba jedynym polskojezycznym bukiem, a i teraz wszedzie widac reklamy expektu i wciaz firma ta ma sie dobrze:) Ja osobiście gram w Expekcie ze względu na szybkość przeprowadzanych transakcji. Jedyne co mnie martwi to to że zmieniają banka na BPH a ile z niego i do niego będą szły przelewy to nie wiadomo, jak długo to się pomyśli nad zmianą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Chcialem zagrac na Miami Heat i klikam na nich - pojawia sie komunikat, ze jest blad i dane zdarzenie jest nieaktualne. Co za debil robil stronke expekta, skoro tego zdarzenia nie mozna zagrac a wisi jako dostepne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
u mnie wchodzi normalnie, byc moze chciales obstawic w momencie kiedy kurs spadl
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 566
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2006
Posty: 566 |
Chcialem zagrac na Miami Heat i klikam na nich - pojawia sie komunikat, ze jest blad i dane zdarzenie jest nieaktualne. Co za debil robil stronke expekta, skoro tego zdarzenia nie mozna zagrac a wisi jako dostepne? w przypadku meczy NBA to normalne... Im blizej meczu tym coraz wiecej waznych informacji naplywa zza oceanu .Glownie chodzi tu o kontuzje i ew. absencje zawodnikow co w przypadku NBA ma kolosalne znaczenie. Ludzkosc rzuca sie do obstawiania a buki widzac co sie dzieje koryguja kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
Mozecie podac maila do polskiego suportu ? Z gory dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Mozecie podac maila do polskiego suportu ? Z gory dzieki www.expekt.com [ expekt.com] - 2 sekundy zajmuje wpisanie tego adresu (jesli sie nie ma w ulubionych), nacisniecie przycisku "Support" na stronie glownej - 1,5 sekundy (chyba, ze masz slaba orjentacje i wolno czytasz), przeczytanie jaki jest mail do supportu - sekunda, lacznie 4,5 sekundy, wiec po co pisac na forum pytanie skoro mozna poswiecic 4,5 sekundy z zycia na sprawdzenie tego samemu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
uuaaaaaa,ale ze mna pojechales... Pod adres ktory podales wyslalem wczesniej kila maili wszystko bez odzewu. Pierwszy raz do nich pisalem a ze pisalem po polsku to doszedlem do wniosku ze to adres supportu angielskojezycznego i stad ten brak odzewu. O ile dobrze pamietam to inne buki przy polskim supporcie maja dopisek "pl". Krotko mowiac totalna olewka ze stony expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580 |
Aby bylo jasne wysylalem na ten adres support@expekt.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
tak, to jest ich supportu, szybciej odpowiadaja jak sie po angielsku na ten adres napisze
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
uuaaaaaa,ale ze mna pojechales... moja wypowiedz w cale nie miala kogos "pojechac" tylko wytlumaczyc, ze samemu sprawdzajac wychodzi troszke szybciej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617 |
Zaloguj się na swoje konto w Expekt i z niego pisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
tez macie problemy z wyplata dna neteller? 3 dni juz czekam, przeciez max oczekiwany czas to 48h powinien byc
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
Wysłałem kase z banku we wtorek po południu i nadal niema hajsu na koncie !!Czy powinnem sie juz martwic ????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Wysłałem kase z banku we wtorek po południu i nadal niema hajsu na koncie !!Czy powinnem sie juz martwic ???? Hmmm konta jeszcze nie zmienili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak więc nie ma powodów do zmartwień, ale możesz do nich napisać że wysłałeś przelew, jaka kwota i możesz dodać skan dowodu nadania to może dopisza odręki. Myśle że jutro powinna kasa być na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940 |
Na czym polegają konkursy na expekcie? Jak powstaje ranking najlepszych? Według wygranej kasy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892 |
No i kasy nadal niema...Napisałem do supportu i powiedzieli ze jesli dzisiaj wieczorem miedzy 19 a 21 kasa nie bedzie na koncie to mam wysłac do nich skan dokumentu potwierdzajacego wpłate...A teraz taki mały porblem ze gdzies zagubiłem ten papierek i nie moge znalezc...Czy w jakis inny sposób moge odzyskac te pieniądze na konto w Expetkcie ??????????????
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|