Jakiegos pewniaczka sie wy..."> Jakiegos pewniaczka sie wy...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17
#508573 28/02/2006 23:22
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Quote
Ja bym omijał na Twoim miejscu towarzyskie spotkania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Jakiegos pewniaczka sie wypatrzy i jazda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

slowo "pewniaczek" nie istnieje w meczach towarzyskich, o ile wogole w jakims meczu takie istnieje

Bonus: Unibet
#508574 01/03/2006 14:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,680
Witam,znowu nie dziala strona,cholera chcialem zagrac jakiegos singla na dzisiejsze mecze towarzyskie :/

#508575 01/03/2006 15:46
Dołączył: Jan 2006
Posty: 566
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 566
Mija prawie doba a wczorajszy handicap(+1) na RS Belgrad (przegrali jednym punktem)
wciaz mam rozliczony jako przegrany .
Co ciekawe rozliczyli zaklad po kursie "1" ale kasa na konto juz nie wrocila .Na maila nie odpowiedzieli.Troche to niepowazne
Mam coraz mniej zaufania do tego buka...

#508576 01/03/2006 15:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Moze najwyzsza pora przesiasc sie z Expekta?:) Wciaz gra tam duzo Polakow a wynika to z zamierzchlych czasow, kiedy expekt byl chyba jedynym polskojezycznym bukiem, a i teraz wszedzie widac reklamy expektu i wciaz firma ta ma sie dobrze:)

#508577 01/03/2006 18:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Moze najwyzsza pora przesiasc sie z Expekta?:) Wciaz gra tam duzo Polakow a wynika to z zamierzchlych czasow, kiedy expekt byl chyba jedynym polskojezycznym bukiem, a i teraz wszedzie widac reklamy expektu i wciaz firma ta ma sie dobrze:)
Ja osobiście gram w Expekcie ze względu na szybkość przeprowadzanych transakcji. Jedyne co mnie martwi to to że zmieniają banka na BPH a ile z niego i do niego będą szły przelewy to nie wiadomo, jak długo to się pomyśli nad zmianą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#508578 01/03/2006 22:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
Chcialem zagrac na Miami Heat i klikam na nich - pojawia sie komunikat, ze jest blad i dane zdarzenie jest nieaktualne. Co za debil robil stronke expekta, skoro tego zdarzenia nie mozna zagrac a wisi jako dostepne?

#508579 01/03/2006 22:55
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
u mnie wchodzi normalnie, byc moze chciales obstawic w momencie kiedy kurs spadl

#508580 01/03/2006 23:10
Dołączył: Jan 2006
Posty: 566
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 566
Quote
Chcialem zagrac na Miami Heat i klikam na nich - pojawia sie komunikat, ze jest blad i dane zdarzenie jest nieaktualne. Co za debil robil stronke expekta, skoro tego zdarzenia nie mozna zagrac a wisi jako dostepne?
w przypadku meczy NBA to normalne...
Im blizej meczu tym coraz wiecej waznych informacji naplywa zza oceanu .Glownie chodzi tu o kontuzje i ew. absencje zawodnikow co w przypadku NBA ma kolosalne znaczenie.
Ludzkosc rzuca sie do obstawiania a buki widzac co sie dzieje koryguja kursy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#508581 02/03/2006 12:27
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Mozecie podac maila do polskiego suportu ?
Z gory dzieki

#508582 02/03/2006 13:21
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Mozecie podac maila do polskiego suportu ?
Z gory dzieki


www.expekt.com [expekt.com] - 2 sekundy zajmuje wpisanie tego adresu (jesli sie nie ma w ulubionych), nacisniecie przycisku "Support" na stronie glownej - 1,5 sekundy (chyba, ze masz slaba orjentacje i wolno czytasz), przeczytanie jaki jest mail do supportu - sekunda, lacznie 4,5 sekundy, wiec po co pisac na forum pytanie skoro mozna poswiecic 4,5 sekundy z zycia na sprawdzenie tego samemu?

#508583 02/03/2006 15:35
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
uuaaaaaa,ale ze mna pojechales...
Pod adres ktory podales wyslalem wczesniej kila maili wszystko bez odzewu.
Pierwszy raz do nich pisalem a ze pisalem po polsku to doszedlem do wniosku ze to adres supportu angielskojezycznego i stad ten brak odzewu.
O ile dobrze pamietam to inne buki przy polskim supporcie maja dopisek "pl".
Krotko mowiac totalna olewka ze stony expektu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#508584 02/03/2006 15:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 580
Aby bylo jasne wysylalem na ten adres
support@expekt.com

#508585 02/03/2006 15:57
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
Aby bylo jasne wysylalem na ten adres
support@expekt.com

tak, to jest ich supportu, szybciej odpowiadaja jak sie po angielsku na ten adres napisze

#508586 02/03/2006 15:58
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Quote
uuaaaaaa,ale ze mna pojechales...

moja wypowiedz w cale nie miala kogos "pojechac" tylko wytlumaczyc, ze samemu sprawdzajac wychodzi troszke szybciej...

#508587 02/03/2006 16:04
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 617
Zaloguj się na swoje konto w Expekt i z niego pisz

#508588 02/03/2006 19:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
tez macie problemy z wyplata dna neteller? 3 dni juz czekam, przeciez max oczekiwany czas to 48h powinien byc

#508589 02/03/2006 19:35
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
Wysłałem kase z banku we wtorek po południu i nadal niema hajsu na koncie !!Czy powinnem sie juz martwic ????

#508590 02/03/2006 20:00
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Wysłałem kase z banku we wtorek po południu i nadal niema hajsu na koncie !!Czy powinnem sie juz martwic ????
Hmmm konta jeszcze nie zmienili <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> tak więc nie ma powodów do zmartwień, ale możesz do nich napisać że wysłałeś przelew, jaka kwota i możesz dodać skan dowodu nadania to może dopisza odręki. Myśle że jutro powinna kasa być na koncie.

#508591 02/03/2006 21:40
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 2,940
Na czym polegają konkursy na expekcie?
Jak powstaje ranking najlepszych? Według wygranej kasy?

#508592 03/03/2006 17:20
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 892
No i kasy nadal niema...Napisałem do supportu i powiedzieli ze jesli dzisiaj wieczorem miedzy 19 a 21 kasa nie bedzie na koncie to mam wysłac do nich skan dokumentu potwierdzajacego wpłate...A teraz taki mały porblem ze gdzies zagubiłem ten papierek i nie moge znalezc...Czy w jakis inny sposób moge odzyskac te pieniądze na konto w Expetkcie ??????????????





Pozdrawiam

Strona 4 z 17 1 2 3 4 5 6 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, $-man, alfa, forty, Lukasz111, aker, burbon, Akhu, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,734 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,046
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1