|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121 |
nie no nie przesadzajmy, nie jestem kibicem ani realu ani barcelony, ale obiektywnie to zaden czlowiek na tym globie nie moze stwierdzic ze real jest lepszy od barcelony, no ludzie nie oszukujcie sie, bez urazy ale mam real za pipkowaty zespol z placzkiem ronaldo ktory potrafi tylko grac ze slabszymi rywalami a w lidze mistrzow, a takze w lidze sa w wielkim cieniu barcelony
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Terlecki ewedentnie ma ochote opierdolić pałe Messiemu no ba przy jego tuszy to do swojej nie dosiega pamiętaj, że dobry pan konia zawsze pod dachem trzyma  ja staram sie walczyc z tym dachem a slyszalem ze po 40 -tce i tak torba dluzsza od kija
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
ja staram sie walczyc z tym dachem a slyszalem ze po 40 -tce i tak torba dluzsza od kija po 30. roku życia spada Ci szybkość przemiany materii i z czasem coraz trudniej zbijać wagę, dla mnie to ostatni dzwonek, na szczęście muszę zgubić tylko około 7-8kg 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632 |
AM po gola do ht 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
nie no nie przesadzajmy, nie jestem kibicem ani realu ani barcelony, ale obiektywnie to zaden czlowiek na tym globie nie moze stwierdzic ze real jest lepszy od barcelony, no ludzie nie oszukujcie sie, bez urazy ale mam real za pipkowaty zespol z placzkiem ronaldo ktory potrafi tylko grac ze slabszymi rywalami a w lidze mistrzow, a takze w lidze sa w wielkim cieniu barcelony przestan Ronaldo to jest mezczyzna ,ladnie opalony polakierowane paznokcie ,fryzurka ladnie ulozona ,kontrolowana na telebimie tylko Real 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
nie no nie przesadzajmy, nie jestem kibicem ani realu ani barcelony, ale obiektywnie to zaden czlowiek na tym globie nie moze stwierdzic ze real jest lepszy od barcelony, no ludzie nie oszukujcie sie, bez urazy ale mam real za pipkowaty zespol z placzkiem ronaldo ktory potrafi tylko grac ze slabszymi rywalami a w lidze mistrzow, a takze w lidze sa w wielkim cieniu barcelony dokładnie nie ma co się oszukiwać Barca jest lepsza i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja staram sie walczyc z tym dachem a slyszalem ze po 40 -tce i tak torba dluzsza od kija po 30. roku życia spada Ci szybkość przemiany materii i z czasem coraz trudniej zbijać wagę, dla mnie to ostatni dzwonek, na szczęście muszę zgubić tylko około 7-8kg  waga sie nie liczy tylko sylwetka w lustrze
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345 |
nie no nie przesadzajmy, nie jestem kibicem ani realu ani barcelony, ale obiektywnie to zaden czlowiek na tym globie nie moze stwierdzic ze real jest lepszy od barcelony, no ludzie nie oszukujcie sie, bez urazy ale mam real za pipkowaty zespol z placzkiem ronaldo ktory potrafi tylko grac ze slabszymi rywalami a w lidze mistrzow, a takze w lidze sa w wielkim cieniu barcelony Mądrze napisane. Można kibicować jednym czy drugim, ale należy umieć spojrzeć obiektywnie i chłodnym okiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
nie no nie przesadzajmy, nie jestem kibicem ani realu ani barcelony, ale obiektywnie to zaden czlowiek na tym globie nie moze stwierdzic ze real jest lepszy od barcelony, no ludzie nie oszukujcie sie, bez urazy ale mam real za pipkowaty zespol z placzkiem ronaldo ktory potrafi tylko grac ze slabszymi rywalami a w lidze mistrzow, a takze w lidze sa w wielkim cieniu barcelony przestan Ronaldo to jest mezczyzna ,ladnie opalony polakierowane paznokcie ,fryzurka ladnie ulozona ,kontrolowana na telebimie tylko Real  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406 |
Barca jeszcze 3 plisss 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Czemu Manchester taka pewka to QPR juz Chelsea ogralo Wiem to zaden problem  ale mimo wszystko spinaja sie na takie mecze QPR lubi robic niespodzianki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
nie no nie przesadzajmy, nie jestem kibicem ani realu ani barcelony, ale obiektywnie to zaden czlowiek na tym globie nie moze stwierdzic ze real jest lepszy od barcelony, no ludzie nie oszukujcie sie, bez urazy ale mam real za pipkowaty zespol z placzkiem ronaldo ktory potrafi tylko grac ze slabszymi rywalami a w lidze mistrzow, a takze w lidze sa w wielkim cieniu barcelony przestan Ronaldo to jest mezczyzna ,ladnie opalony polakierowane paznokcie ,fryzurka ladnie ulozona ,kontrolowana na telebimie tylko Real  oho, pacyfista się rozkręca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Czemu Manchester taka pewka to QPR juz Chelsea ogralo Wiem to zaden problem  ale mimo wszystko spinaja sie na takie mecze QPR lubi robic niespodzianki dla mnie tez MU slabe na dzien dzisiejszy nie inwestuje w ten zespol
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152 |
Ajax 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
chcialbym zeby w Polsce ktos na dzien dzisiejszy tak gral jak Diego ,przynajmniej zblizyl sie do tego poziomu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2011
Posty: 33 |
CZEKAMY NA 44444444444444444444
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|