Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 55 1 2 7 8 9 10 11 54 55
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
nie no nie przesadzajmy, nie jestem kibicem ani realu ani barcelony, ale obiektywnie to zaden czlowiek na tym globie nie moze stwierdzic ze real jest lepszy od barcelony, no ludzie nie oszukujcie sie, bez urazy ale mam real za pipkowaty zespol z placzkiem ronaldo ktory potrafi tylko grac ze slabszymi rywalami a w lidze mistrzow, a takze w lidze sa w wielkim cieniu barcelony

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Wolf
Terlecki ewedentnie ma ochote opierdolić pałe Messiemu

no ba przy jego tuszy to do swojej nie dosiega


pamiętaj, że dobry pan konia zawsze pod dachem trzyma grin

ja staram sie walczyc z tym dachem
a slyszalem ze po 40 -tce i tak torba dluzsza od kija

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by pacyfista
ja staram sie walczyc z tym dachem
a slyszalem ze po 40 -tce i tak torba dluzsza od kija


po 30. roku życia spada Ci szybkość przemiany materii i z czasem coraz trudniej zbijać wagę, dla mnie to ostatni dzwonek, na szczęście muszę zgubić tylko około 7-8kg wink

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
AM po gola do ht boks

Dołączył: Aug 2010
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2010
Posty: 723
Ogląda ktoś ATL?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by rosom
nie no nie przesadzajmy, nie jestem kibicem ani realu ani barcelony, ale obiektywnie to zaden czlowiek na tym globie nie moze stwierdzic ze real jest lepszy od barcelony, no ludzie nie oszukujcie sie, bez urazy ale mam real za pipkowaty zespol z placzkiem ronaldo ktory potrafi tylko grac ze slabszymi rywalami a w lidze mistrzow, a takze w lidze sa w wielkim cieniu barcelony

przestan Ronaldo to jest mezczyzna ,ladnie opalony
polakierowane paznokcie ,fryzurka ladnie ulozona ,kontrolowana
na telebimie
tylko Real boks

Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
Originally Posted by rosom
nie no nie przesadzajmy, nie jestem kibicem ani realu ani barcelony, ale obiektywnie to zaden czlowiek na tym globie nie moze stwierdzic ze real jest lepszy od barcelony, no ludzie nie oszukujcie sie, bez urazy ale mam real za pipkowaty zespol z placzkiem ronaldo ktory potrafi tylko grac ze slabszymi rywalami a w lidze mistrzow, a takze w lidze sa w wielkim cieniu barcelony


dokładnie nie ma co się oszukiwać Barca jest lepsza i tyle

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by pacyfista
ja staram sie walczyc z tym dachem
a slyszalem ze po 40 -tce i tak torba dluzsza od kija


po 30. roku życia spada Ci szybkość przemiany materii i z czasem coraz trudniej zbijać wagę, dla mnie to ostatni dzwonek, na szczęście muszę zgubić tylko około 7-8kg wink

waga sie nie liczy tylko sylwetka w lustrze

Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
Originally Posted by Galai
Ogląda ktoś ATL?


słabizna jak narazie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,602
Betis
2
X2

MUtd
2

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
Originally Posted by rosom
nie no nie przesadzajmy, nie jestem kibicem ani realu ani barcelony, ale obiektywnie to zaden czlowiek na tym globie nie moze stwierdzic ze real jest lepszy od barcelony, no ludzie nie oszukujcie sie, bez urazy ale mam real za pipkowaty zespol z placzkiem ronaldo ktory potrafi tylko grac ze slabszymi rywalami a w lidze mistrzow, a takze w lidze sa w wielkim cieniu barcelony

Mądrze napisane. Można kibicować jednym czy drugim, ale należy umieć spojrzeć obiektywnie i chłodnym okiem

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by rosom
nie no nie przesadzajmy, nie jestem kibicem ani realu ani barcelony, ale obiektywnie to zaden czlowiek na tym globie nie moze stwierdzic ze real jest lepszy od barcelony, no ludzie nie oszukujcie sie, bez urazy ale mam real za pipkowaty zespol z placzkiem ronaldo ktory potrafi tylko grac ze slabszymi rywalami a w lidze mistrzow, a takze w lidze sa w wielkim cieniu barcelony

przestan Ronaldo to jest mezczyzna ,ladnie opalony
polakierowane paznokcie ,fryzurka ladnie ulozona ,kontrolowana
na telebimie
tylko Real boks
[Linked Image]

Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 5,406
Barca jeszcze 3 plisss smile

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Czemu Manchester taka pewka to QPR juz Chelsea ogralo
Wiem to zaden problem laugh ale mimo wszystko spinaja sie na takie mecze QPR lubi robic niespodzianki

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by rosom
nie no nie przesadzajmy, nie jestem kibicem ani realu ani barcelony, ale obiektywnie to zaden czlowiek na tym globie nie moze stwierdzic ze real jest lepszy od barcelony, no ludzie nie oszukujcie sie, bez urazy ale mam real za pipkowaty zespol z placzkiem ronaldo ktory potrafi tylko grac ze slabszymi rywalami a w lidze mistrzow, a takze w lidze sa w wielkim cieniu barcelony

przestan Ronaldo to jest mezczyzna ,ladnie opalony
polakierowane paznokcie ,fryzurka ladnie ulozona ,kontrolowana
na telebimie
tylko Real boks


oho, pacyfista się rozkręca grin

Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791

Ale ten Diego to łajza

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by andegawen
Czemu Manchester taka pewka to QPR juz Chelsea ogralo
Wiem to zaden problem laugh ale mimo wszystko spinaja sie na takie mecze QPR lubi robic niespodzianki

dla mnie tez MU slabe na dzien dzisiejszy nie inwestuje w ten

zespol

Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Ajax boks

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by MistrzAA
Ale ten Diego to łajza

chcialbym zeby w Polsce ktos na dzien dzisiejszy tak gral

jak Diego ,przynajmniej zblizyl sie do tego poziomu

Dołączył: Dec 2011
Posty: 33
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 33
CZEKAMY NA 44444444444444444444

Strona 9 z 55 1 2 7 8 9 10 11 54 55

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1