|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
chociaz czytam ze bez Winiarskiego...a Cupkovic mnie nie przekonuje i ciezko... I bez Mozdzonka, co tez wazne bo Klos jest slaby, a Jacus i tak go wystawia...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
Moze Cooistra zagra zamiast Klosa bo widze ze gral w Kielcach ale po takich informacjach myslalem ze pojdzie kurs do gory a tutaj jeszcze spadl  po tym co zobaczylem jak grali u siebie i ten kurs...to nie ma co ruszac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Nie spać rewanże w europejskich pucharach od rana!  Ja jednak wole pierwsze mecze  Na razie zagrałem tylko over 3.5 seta w meczu Baku - Fener @1.46, ale limit 224zł -> pinnacle, pewnie niedługo ściągną limit. Zastanawia mnie ta Skra, słabo grają, ale Bled nie jest nawet solidną drużyną (moje zdanie) i ostatnio Skra się męczyła sama ze sobą, szkoda, że nie zagra Winiarski, bo Cupkovic nie gra ostatnio kompletnie nic, ale @1.5 w pinnacle to ciekawa propozycja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
niezle ktos przylozyc Skre... z 1.5 --> 1.35 Niekoniecznie. Wypili poranną kawkę i robią korekty.  Totomix dał ten mecz na " kurs dnia " . To absolutnie o niczym nie świadczy, ale... przemyśleć trzeba. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
no to poszlo Rabita Baku +1.5 @1.6
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Nie spać rewanże w europejskich pucharach od rana!  Ja jednak wole pierwsze mecze  Na razie zagrałem tylko over 3.5 seta w meczu Baku - Fener @1.46, ale limit 224zł -> pinnacle, pewnie niedługo ściągną limit. Zastanawia mnie ta Skra, słabo grają, ale Bled nie jest nawet solidną drużyną (moje zdanie) i ostatnio Skra się męczyła sama ze sobą, szkoda, że nie zagra Winiarski, bo Cupkovic nie gra ostatnio kompletnie nic, ale @1.5 w pinnacle to ciekawa propozycja. Racja, pierwsze mecze to więcej baboli  Ale idą święta, trzeba zarobić na prezenty. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
wg mnie ten mecz jest kluczowy, bo potem wyjazd do Tours i moze byc mecz o 1 plac,jak dzisiaj wygraja to moze byc juz pozamiatane, wiec po takich kursach @1.5 trzeba grac na Skre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
wg mnie ten mecz jest kluczowy, bo potem wyjazd do Tours i moze byc mecz o 1 plac,jak dzisiaj wygraja to moze byc juz pozamiatane, wiec po takich kursach @1.5 trzeba grac na Skre  tak samo myslalem ale jak Winiarskiego nie bierze...to dziwna decyzja Nawrockiego
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Moze Cooistra zagra zamiast Klosa bo widze ze gral w Kielcach ale po takich informacjach myslalem ze pojdzie kurs do gory a tutaj jeszcze spadl  po tym co zobaczylem jak grali u siebie i ten kurs...to nie ma co ruszac Kooistra (najlepszy srodkowy tamtego sezony w seria A) wszedl za Klosa dopiero po jakims czasie, jak ktos w koncu podpowiedzial Jacusiowi, ze Klos caly czas nie nadaza za blokiem  Ale jak sie na cos Jacus uprze to tak ma byc i uj, to jest taktyk wszechczasow. Motywator z reszta tez jego slynne 'naprzod, gramy chlopaki' 'jedziemy, jedziemy' czy 'gramy i robimy przejscie' to juz klasyki haha  Chcecie grajcie, ja tam omijam szerokim lukiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
Moze Cooistra zagra zamiast Klosa bo widze ze gral w Kielcach ale po takich informacjach myslalem ze pojdzie kurs do gory a tutaj jeszcze spadl  po tym co zobaczylem jak grali u siebie i ten kurs...to nie ma co ruszac Kooistra (najlepszy srodkowy tamtego sezony w seria A) wszedl za Klosa dopiero po jakims czasie, jak ktos w koncu podpowiedzial Jacusiowi, ze Klos caly czas nie nadaza za blokiem  Ale jak sie na cos Jacus uprze to tak ma byc i uj, to jest taktyk wszechczasow. Motywator z reszta tez jego slynne 'naprzod, gramy chlopaki' 'jedziemy, jedziemy' czy 'gramy i robimy przejscie' to juz klasyki haha  Chcecie grajcie, ja tam omijam szerokim lukiem  Wlasnie bardzo to mnie dziwi czemu Klos gra zamiast Cooistry  no ale jego decyzja i tak samo nie ruszam tego meczu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
a ja się zastanawiam nad jakimś handicapem na Partizan, ale sensownego +2,5 nie znalazłem, więc może jakiś over 183.5 ? Teruel bardzo szczęśliwie wymęczył 1 mecz i 2 pierwsze sety owszem gładko, ale to dlatego że Partizan grał bardzo słabo, jak się obudził, Teruel miał mokro  ale ja się aż tak na siatkówce nie znam, więc może zaraz ktoś mnie tutaj poprawi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
no nie powiedzialbym ze Partizan sie obudzill raczej to Teruel pomyslal ze mecz juz wygrany, znany spadek cisneinia przy 2:0, na szczescie ogarneli sie na czas
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Jedyny mecz jaki mi dzisiaj odpowiada to Rabita Baku Fenerbache 1 spotkanie zupełnie bez historii Fenerbache zgniotło Azerki  W rewanżu hmmm..... no set Rabita pewnie zrobi ale coś więcej jakoś tego nie widze... Oczywiście Azerki u siebie i to jest atut ale w końcu za coś 1.6 płacą  Reszta meczy jakoś mnie nie przekonuje a Skra za 1.35 bez Winiarskiego i Możdzonka to nic ciekawego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366 |
jak dla mnie się obudzili, bo 3 set już zupełnie inna gra niż w dwóch pierwszych, bardzo słabych. w 4 secie Teruel trochę spusiaczył i oddał chyba z 5 punktów przewagi , wyrównało się i Teruel miał co raz goręcej. tiebreak też nie należał do łatwych, ale jakoś wymęczyli ten mecz na 3-2 zarówno Skra jak i Teruel z pewnością zlekceważyli swoich przeciwników, ale czy tylko ? coś mi się wydaje, że drużyny z byłej Jugosławii często są niedoceniane  i zdziwię się jak dzisiaj nie powalczą u siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Gra ktoś Duren ? Ostatnio 0:3 w Portugalii, kurs też nie powala, ale mimo wszystko są chyba lepsi. Zastanawiam się nad Salaminą, ostatnio rozbili Gabrovo bez problemów, tylko czy dziś są w stanie zagrac na podobnym poziomie, bo nie ma się co oszukiwac - gwiazdy tam nie grają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Salamina ma taką twierdzę u siebie, w Bułgarii to może być już inny team. O ile w pierwszym meczu śmiało Cypryjczyków grałem to teraz mam obawy, do tego kursy skaczą jak szalone, a startowało od @1,40 na Salaminę wczoraj wieczorem... Coś na rzeczy jest.
Evivo? Hm. Chyba nie wymaga komentarza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Evivo to juz po takim kursie chodzi, ze greena bedzie mozna robic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Evivo to juz po takim kursie chodzi, ze greena bedzie mozna robic  Co racja to racja. Parafrazując staropolskie powiedzenie - kto późno chodzi spać, temu buk daje [Linked Image] [ imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
jak dla mnie się obudzili, bo 3 set już zupełnie inna gra niż w dwóch pierwszych, bardzo słabych. w 4 secie Teruel trochę spusiaczył i oddał chyba z 5 punktów przewagi , wyrównało się i Teruel miał co raz goręcej. tiebreak też nie należał do łatwych, ale jakoś wymęczyli ten mecz na 3-2 zarówno Skra jak i Teruel z pewnością zlekceważyli swoich przeciwników, ale czy tylko ? coś mi się wydaje, że drużyny z byłej Jugosławii często są niedoceniane  i zdziwię się jak dzisiaj nie powalczą u siebie Cos ci sie pomydlilo, Teruel wygral 3:1, zadnego tb nie bylo. To oni po bardzo latwo wygranych 2 setach za bardzo sie rozluznili i zaksiegowali izi łin.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Moze Cooistra zagra zamiast Klosa bo widze ze gral w Kielcach ale po takich informacjach myslalem ze pojdzie kurs do gory a tutaj jeszcze spadl  po tym co zobaczylem jak grali u siebie i ten kurs...to nie ma co ruszac Kooistra (najlepszy srodkowy tamtego sezony w seria A) wszedl za Klosa dopiero po jakims czasie, jak ktos w koncu podpowiedzial Jacusiowi, ze Klos caly czas nie nadaza za blokiem  Ale jak sie na cos Jacus uprze to tak ma byc i uj, to jest taktyk wszechczasow. Motywator z reszta tez jego slynne 'naprzod, gramy chlopaki' 'jedziemy, jedziemy' czy 'gramy i robimy przejscie' to juz klasyki haha  Chcecie grajcie, ja tam omijam szerokim lukiem  jeszcze- myślimy o następnym punkcie! ogolnie z tym Kłosem to mam takie granie jak w piątek popiję tak, że w sobotę na mecz jadę taksówką albo autobusem. On niby na trzeźwo i jeszcze mu płacą za to. Duren tak, tylko teraz mam zagwozdkę- +1,5 Baku czy Teruel
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|