Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 20 1 2 3 4 5 6 19 20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Slawek_kk
chociaz czytam ze bez Winiarskiego...a Cupkovic mnie nie przekonuje i ciezko...

I bez Mozdzonka, co tez wazne bo Klos jest slaby, a Jacus i tak go wystawia...

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Moze Cooistra zagra zamiast Klosa bo widze ze gral w Kielcach ale po takich informacjach myslalem ze pojdzie kurs do gory a tutaj jeszcze spadl laugh po tym co zobaczylem jak grali u siebie i ten kurs...to nie ma co ruszac

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by _Korver_
Nie spać crazy

rewanże w europejskich pucharach od rana! hura

Ja jednak wole pierwsze mecze tongue Na razie zagrałem tylko over 3.5 seta w meczu Baku - Fener @1.46, ale limit 224zł -> pinnacle, pewnie niedługo ściągną limit. Zastanawia mnie ta Skra, słabo grają, ale Bled nie jest nawet solidną drużyną (moje zdanie) i ostatnio Skra się męczyła sama ze sobą, szkoda, że nie zagra Winiarski, bo Cupkovic nie gra ostatnio kompletnie nic, ale @1.5 w pinnacle to ciekawa propozycja.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Slawek_kk
niezle ktos przylozyc Skre... z 1.5 --> 1.35

Niekoniecznie.

Wypili poranną kawkę i robią korekty. wink


Totomix dał ten mecz na " kurs dnia " .

To absolutnie o niczym nie świadczy,
ale...

przemyśleć trzeba. tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
no to poszlo Rabita Baku +1.5 @1.6

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by macik
Originally Posted by _Korver_
Nie spać crazy

rewanże w europejskich pucharach od rana! hura

Ja jednak wole pierwsze mecze tongue Na razie zagrałem tylko over 3.5 seta w meczu Baku - Fener @1.46, ale limit 224zł -> pinnacle, pewnie niedługo ściągną limit. Zastanawia mnie ta Skra, słabo grają, ale Bled nie jest nawet solidną drużyną (moje zdanie) i ostatnio Skra się męczyła sama ze sobą, szkoda, że nie zagra Winiarski, bo Cupkovic nie gra ostatnio kompletnie nic, ale @1.5 w pinnacle to ciekawa propozycja.

Racja, pierwsze mecze to więcej baboli wink

Ale idą święta, trzeba zarobić na prezenty. boks

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
wg mnie ten mecz jest kluczowy, bo potem wyjazd do Tours i moze byc mecz o 1 plac,jak dzisiaj wygraja to moze byc juz pozamiatane, wiec po takich kursach @1.5 trzeba grac na Skre tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Originally Posted by ZlatanCristiano
wg mnie ten mecz jest kluczowy, bo potem wyjazd do Tours i moze byc mecz o 1 plac,jak dzisiaj wygraja to moze byc juz pozamiatane, wiec po takich kursach @1.5 trzeba grac na Skre tongue

tak samo myslalem ale jak Winiarskiego nie bierze...to dziwna decyzja Nawrockiego

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Slawek_kk
Moze Cooistra zagra zamiast Klosa bo widze ze gral w Kielcach ale po takich informacjach myslalem ze pojdzie kurs do gory a tutaj jeszcze spadl laugh po tym co zobaczylem jak grali u siebie i ten kurs...to nie ma co ruszac

Kooistra (najlepszy srodkowy tamtego sezony w seria A) wszedl za Klosa dopiero po jakims czasie, jak ktos w koncu podpowiedzial Jacusiowi, ze Klos caly czas nie nadaza za blokiem laugh
Ale jak sie na cos Jacus uprze to tak ma byc i uj, to jest taktyk wszechczasow. Motywator z reszta tez jego slynne 'naprzod, gramy chlopaki' 'jedziemy, jedziemy' czy 'gramy i robimy przejscie' to juz klasyki haha laugh

Chcecie grajcie, ja tam omijam szerokim lukiem tongue

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Originally Posted by agr1
Originally Posted by Slawek_kk
Moze Cooistra zagra zamiast Klosa bo widze ze gral w Kielcach ale po takich informacjach myslalem ze pojdzie kurs do gory a tutaj jeszcze spadl laugh po tym co zobaczylem jak grali u siebie i ten kurs...to nie ma co ruszac

Kooistra (najlepszy srodkowy tamtego sezony w seria A) wszedl za Klosa dopiero po jakims czasie, jak ktos w koncu podpowiedzial Jacusiowi, ze Klos caly czas nie nadaza za blokiem laugh
Ale jak sie na cos Jacus uprze to tak ma byc i uj, to jest taktyk wszechczasow. Motywator z reszta tez jego slynne 'naprzod, gramy chlopaki' 'jedziemy, jedziemy' czy 'gramy i robimy przejscie' to juz klasyki haha laugh

Chcecie grajcie, ja tam omijam szerokim lukiem tongue

Wlasnie bardzo to mnie dziwi czemu Klos gra zamiast Cooistry laugh no ale jego decyzja i tak samo nie ruszam tego meczu smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
a ja się zastanawiam nad jakimś handicapem na Partizan, ale sensownego +2,5 nie znalazłem, więc może jakiś over 183.5 ?

Teruel bardzo szczęśliwie wymęczył 1 mecz i 2 pierwsze sety owszem gładko, ale to dlatego że Partizan grał bardzo słabo, jak się obudził, Teruel miał mokro smile

ale ja się aż tak na siatkówce nie znam, więc może zaraz ktoś mnie tutaj poprawi smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
no nie powiedzialbym ze Partizan sie obudzill raczej to Teruel pomyslal ze mecz juz wygrany, znany spadek cisneinia przy 2:0, na szczescie ogarneli sie na czas

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Jedyny mecz jaki mi dzisiaj odpowiada to Rabita Baku Fenerbache

1 spotkanie zupełnie bez historii Fenerbache zgniotło Azerki tongue

W rewanżu hmmm..... no set Rabita pewnie zrobi ale coś więcej jakoś tego nie widze...

Oczywiście Azerki u siebie i to jest atut ale w końcu za coś 1.6 płacą smile

Reszta meczy jakoś mnie nie przekonuje a Skra za 1.35 bez Winiarskiego i Możdzonka to nic ciekawego grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 8,366
jak dla mnie się obudzili, bo 3 set już zupełnie inna gra niż w dwóch pierwszych, bardzo słabych. w 4 secie Teruel trochę spusiaczył i oddał chyba z 5 punktów przewagi , wyrównało się i Teruel miał co raz goręcej. tiebreak też nie należał do łatwych, ale jakoś wymęczyli ten mecz na 3-2

zarówno Skra jak i Teruel z pewnością zlekceważyli swoich przeciwników, ale czy tylko ? coś mi się wydaje, że drużyny z byłej Jugosławii często są niedoceniane smile i zdziwię się jak dzisiaj nie powalczą u siebie

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Gra ktoś Duren ? Ostatnio 0:3 w Portugalii, kurs też nie powala, ale mimo wszystko są chyba lepsi. Zastanawiam się nad Salaminą, ostatnio rozbili Gabrovo bez problemów, tylko czy dziś są w stanie zagrac na podobnym poziomie, bo nie ma się co oszukiwac - gwiazdy tam nie grają smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Salamina ma taką twierdzę u siebie, w Bułgarii to może być już inny team. O ile w pierwszym meczu śmiało Cypryjczyków grałem to teraz mam obawy, do tego kursy skaczą jak szalone, a startowało od @1,40 na Salaminę wczoraj wieczorem... Coś na rzeczy jest.

Evivo? Hm. Chyba nie wymaga komentarza.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Evivo to juz po takim kursie chodzi, ze greena bedzie mozna robic smile


Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by kazow
Evivo to juz po takim kursie chodzi, ze greena bedzie mozna robic smile

Co racja to racja.

Parafrazując staropolskie powiedzenie - kto późno chodzi spać, temu buk daje laugh

[Linked Image] [imageshack.us]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Originally Posted by Rusedski
jak dla mnie się obudzili, bo 3 set już zupełnie inna gra niż w dwóch pierwszych, bardzo słabych. w 4 secie Teruel trochę spusiaczył i oddał chyba z 5 punktów przewagi , wyrównało się i Teruel miał co raz goręcej. tiebreak też nie należał do łatwych, ale jakoś wymęczyli ten mecz na 3-2

zarówno Skra jak i Teruel z pewnością zlekceważyli swoich przeciwników, ale czy tylko ? coś mi się wydaje, że drużyny z byłej Jugosławii często są niedoceniane smile i zdziwię się jak dzisiaj nie powalczą u siebie

Cos ci sie pomydlilo, Teruel wygral 3:1, zadnego tb nie bylo.
To oni po bardzo latwo wygranych 2 setach za bardzo sie rozluznili i zaksiegowali izi łin.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Originally Posted by agr1
Originally Posted by Slawek_kk
Moze Cooistra zagra zamiast Klosa bo widze ze gral w Kielcach ale po takich informacjach myslalem ze pojdzie kurs do gory a tutaj jeszcze spadl laugh po tym co zobaczylem jak grali u siebie i ten kurs...to nie ma co ruszac

Kooistra (najlepszy srodkowy tamtego sezony w seria A) wszedl za Klosa dopiero po jakims czasie, jak ktos w koncu podpowiedzial Jacusiowi, ze Klos caly czas nie nadaza za blokiem laugh
Ale jak sie na cos Jacus uprze to tak ma byc i uj, to jest taktyk wszechczasow. Motywator z reszta tez jego slynne 'naprzod, gramy chlopaki' 'jedziemy, jedziemy' czy 'gramy i robimy przejscie' to juz klasyki haha laugh

Chcecie grajcie, ja tam omijam szerokim lukiem tongue


jeszcze- myślimy o następnym punkcie!

ogolnie z tym Kłosem to mam takie granie jak w piątek popiję tak, że w sobotę na mecz jadę taksówką albo autobusem. On niby na trzeźwo i jeszcze mu płacą za to.


Duren tak, tylko teraz mam zagwozdkę- +1,5 Baku czy Teruel

Strona 4 z 20 1 2 3 4 5 6 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (burbon, forty, Lukasz111, Akhu, rymoholik, alfa, rafal08, Sensei, betowiec, aker, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,687 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,037
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1