Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 23 1 2 9 10 11 12 13 22 23
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
"Dlaczego nie!"

http://www.filmweb.pl/Dlaczego.Nie

trzymajcie mnie laugh ogladalem go siłą rzeczy, co za beznajdziejny film...

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Originally Posted by Bzyku
Właśnie obejrzałem. Jak to u Clooneya - jego poglądy wyraźnie zaznaczone w całym filmie (wojna jest be!). Pierwsza godzina nuda, dopiero później zaczęło się coś dziać.


Wlasnie skonczylem ogladac i te same spostrzezenia. Nic nadwyczajnego i odkrywczego, mozna obejrzec jak sie nie ma nic lepszego do roboty.

6/10

Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
Marzano: to pewnie wśród tych filmów jakaś lekka komedia? :-)

Dla mnie całkiem sympatyczne: Zamiana ciał, Debiutanci, Och życie, Poznaj naszą rodzinkę (to 3. część "Poznaj...(...)")...

No i pewnie coś poważniejszego ;-) może Kod nieśmiertelności?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Witam
Panowie, 2 sezon ,,Walking dead'' daje radę ?? Pierwszy był całkiem, całkiem

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Originally Posted by -Adrian-
Witam
Panowie, 2 sezon ,,Walking dead'' daje radę ?? Pierwszy był całkiem, całkiem

niestety 2 sezon gorszy od 1 frown

Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Łowca Androidów (Blade Runner) 1982

[Linked Image]

filmweb [filmweb.pl]

Klasyk, pewnie większość widziała, jednak na wszelki wypadek chciałem polecić wszystkim, nawet tym, którzy nie przepadają za kinem sci-fi. Fabuła poruszająca wiele istotnych wątków moralno-egzystencjalnych, wybitna gra aktorska (Ford, Hauer...), świetne zdjęcia, piękna ścieżka dźwiękowa (Vangelis) i niesamowity którego nie sposób nie poczuć. Cudo smile


Z seriali aktualnie oglądam

Prawo ulicy (The Wire) 2002-2008

filmweb [filmweb.pl]

Również gorąco polecam wink

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Originally Posted by Drizzd91
Originally Posted by -Adrian-
Witam
Panowie, 2 sezon ,,Walking dead'' daje radę ?? Pierwszy był całkiem, całkiem

niestety 2 sezon gorszy od 1 frown


A mi drugi równie się podobał jak 1. Polecam smile

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by hbr
Originally Posted by Drizzd91
Originally Posted by -Adrian-
Witam
Panowie, 2 sezon ,,Walking dead'' daje radę ?? Pierwszy był całkiem, całkiem

niestety 2 sezon gorszy od 1 frown


A mi drugi równie się podobał jak 1. Polecam smile

Nie ma co porownywac 2 sezonu do 1, bo w drugiem to 3/4 przegadana, a 1/4 akcji. Mniejmy nadzieje, ze rozkreci sie sezon po przerwie wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
W koncu obejrzalem "Sale Samobojcow"

[Linked Image]

Jednak nie dziwie sie ze dostal tyle nagrod... bardzo dobry film no i co chyba najwazniejsze wg mnie - dosadnie pokazuje co sie dzieje jak sie ma za duzo w dupie...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
"Służące" mocne 7/10

polecam

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
-
veteran
veteran
- Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
Originally Posted by jadanek
Originally Posted by hbr
Originally Posted by Drizzd91
Originally Posted by -Adrian-
Witam
Panowie, 2 sezon ,,Walking dead'' daje radę ?? Pierwszy był całkiem, całkiem

niestety 2 sezon gorszy od 1 frown


A mi drugi równie się podobał jak 1. Polecam smile

Nie ma co porownywac 2 sezonu do 1, bo w drugiem to 3/4 przegadana, a 1/4 akcji. Mniejmy nadzieje, ze rozkreci sie sezon po przerwie wink

Już wyrobiłem własne zdanie. Jako, że o gustach się nie dyskutuje, to wyrażę szybko swoje zdanie. Jest naprawdę dobrze, a końcówka to małe trzęsienie ziemii, hehe smile W sumie sporo się dzieje. Tak swoją drogą, to od razu wiedziałem, że Azjata ją zaliczy grin

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
bida z nedza ten drugi sezon, mial byc serial akcji jak w pierwszym sezonie ale nic z tego nie wyszlo bo im zabrali siana z budzetu i na trupow nie bylo kasy.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
o 23:15 na jedynce film dokumentalny Defilada

o Kim Ir Senie i o tym jak tamtejsze wladze celowo przycmily Olimpiade w Seulu obchodami 40stolecia utworzenia KRLD..

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Lie to me, cool

Po zakończeniu 6tego sezonu Dexa musiałem sobie cos znalezc do ogladania i padlo na Lie to me, ktore kiedys porzucilem po pierwszym odcinku. Teraz w kilka dni obejrzane 9 odcinkow, wciagnelo mocno, dobry pomysl na serial. Jedyne co bym zmienil w tym serialu to pokazywac wiecej zycia bohaterow i zeby jeden odcinek nawiazywal do poprzedniego, a tak w wiekszosci co odcinek to raczej cos nowego. Ale mimo to polecam, bardzo fajnie sie oglada smile

Zaczalem jeszcze dzisiaj Harper's Island. Pierwszy odcinek calkiem OK, fajnie sie zapowiada

W najblizszym czasie moze tez wezme sie jeszcze za Breaking Bad, bo przestalem chyba na S02E04, a podobno czym dalej tym lepiej, moze sie rozwinie, bo do tego momentu troche mnie nudzil ten serial :-)

Obejrzany tez ten pilot S01E01 serialu o zakładach na wyścigi konne, Luck. Bez rewelacji ten odcinek, ale poczekam na kilka następnych i zobaczymy co będzie smile

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Margin Call

ciekawie przedstawiony poczatek kryzysu finansowego, do tego aktor z Mentalista i z Heroes w roli glownej - polecam.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
poszukuje tego filmy do sciagniecia http://www.filmweb.pl/film/Piosenka+Briana-2001-33064

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Tu, ale w 10ciu częściach:

Code
http://rapidshare.com/files/355019527/Brian_s_Song.part01.rar 
http://rapidshare.com/files/355028354/Brian_s_Song.part02.rar 
http://rapidshare.com/files/355036226/Brian_s_Song.part03.rar 
http://rapidshare.com/files/355044243/Brian_s_Song.part04.rar 
http://rapidshare.com/files/355052683/Brian_s_Song.part05.rar 
http://rapidshare.com/files/355061490/Brian_s_Song.part06.rar 
http://rapidshare.com/files/355070842/Brian_s_Song.part07.rar 
http://rapidshare.com/files/355081059/Brian_s_Song.part08.rar 
http://rapidshare.com/files/355091003/Brian_s_Song.part09.rar 
http://rapidshare.com/files/355096616/Brian_s_Song.part10.rar

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Jak sprawdzic, czy dany film byl wyswietlany w polskich kinach (i ewentualnie do kiedy)?

Na filmwebie np. wchodze w dany film i idzie to jakos rozkminic?

Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
Na stronie wybranego filmu tu gdzie masz ocene danego filmu, pod spodem na tym samym tle znajdują się wiadomości typu: czas trwania, gatunek i 3 w kolejności właśnie premiera , następnie produkcja ,reżyseria.

Strona 11 z 23 1 2 9 10 11 12 13 22 23

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, kamel, burbon), 2,053 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,539
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1