|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
"Dlaczego nie!" http://www.filmweb.pl/Dlaczego.Nietrzymajcie mnie  ogladalem go siłą rzeczy, co za beznajdziejny film...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677 |
Właśnie obejrzałem. Jak to u Clooneya - jego poglądy wyraźnie zaznaczone w całym filmie (wojna jest be!). Pierwsza godzina nuda, dopiero później zaczęło się coś dziać. Wlasnie skonczylem ogladac i te same spostrzezenia. Nic nadwyczajnego i odkrywczego, mozna obejrzec jak sie nie ma nic lepszego do roboty. 6/10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
Marzano: to pewnie wśród tych filmów jakaś lekka komedia? :-)
Dla mnie całkiem sympatyczne: Zamiana ciał, Debiutanci, Och życie, Poznaj naszą rodzinkę (to 3. część "Poznaj...(...)")...
No i pewnie coś poważniejszego ;-) może Kod nieśmiertelności?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Witam Panowie, 2 sezon ,,Walking dead'' daje radę ?? Pierwszy był całkiem, całkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Witam Panowie, 2 sezon ,,Walking dead'' daje radę ?? Pierwszy był całkiem, całkiem niestety 2 sezon gorszy od 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,869 |
Łowca Androidów (Blade Runner) 1982 [ Linked Image] filmweb [ filmweb.pl] Klasyk, pewnie większość widziała, jednak na wszelki wypadek chciałem polecić wszystkim, nawet tym, którzy nie przepadają za kinem sci-fi. Fabuła poruszająca wiele istotnych wątków moralno-egzystencjalnych, wybitna gra aktorska (Ford, Hauer...), świetne zdjęcia, piękna ścieżka dźwiękowa (Vangelis) i niesamowity którego nie sposób nie poczuć. Cudo  Z seriali aktualnie oglądam Prawo ulicy (The Wire) 2002-2008 filmweb [ filmweb.pl] Również gorąco polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Witam Panowie, 2 sezon ,,Walking dead'' daje radę ?? Pierwszy był całkiem, całkiem niestety 2 sezon gorszy od 1  A mi drugi równie się podobał jak 1. Polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Witam Panowie, 2 sezon ,,Walking dead'' daje radę ?? Pierwszy był całkiem, całkiem niestety 2 sezon gorszy od 1  A mi drugi równie się podobał jak 1. Polecam  Nie ma co porownywac 2 sezonu do 1, bo w drugiem to 3/4 przegadana, a 1/4 akcji. Mniejmy nadzieje, ze rozkreci sie sezon po przerwie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
W koncu obejrzalem "Sale Samobojcow"[ Linked Image] Jednak nie dziwie sie ze dostal tyle nagrod... bardzo dobry film no i co chyba najwazniejsze wg mnie - dosadnie pokazuje co sie dzieje jak sie ma za duzo w dupie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
"Służące" mocne 7/10
polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,288 |
Witam Panowie, 2 sezon ,,Walking dead'' daje radę ?? Pierwszy był całkiem, całkiem niestety 2 sezon gorszy od 1  A mi drugi równie się podobał jak 1. Polecam  Nie ma co porownywac 2 sezonu do 1, bo w drugiem to 3/4 przegadana, a 1/4 akcji. Mniejmy nadzieje, ze rozkreci sie sezon po przerwie  Już wyrobiłem własne zdanie. Jako, że o gustach się nie dyskutuje, to wyrażę szybko swoje zdanie. Jest naprawdę dobrze, a końcówka to małe trzęsienie ziemii, hehe  W sumie sporo się dzieje. Tak swoją drogą, to od razu wiedziałem, że Azjata ją zaliczy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
bida z nedza ten drugi sezon, mial byc serial akcji jak w pierwszym sezonie ale nic z tego nie wyszlo bo im zabrali siana z budzetu i na trupow nie bylo kasy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
o 23:15 na jedynce film dokumentalny Defilada
o Kim Ir Senie i o tym jak tamtejsze wladze celowo przycmily Olimpiade w Seulu obchodami 40stolecia utworzenia KRLD..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Lie to me,  Po zakończeniu 6tego sezonu Dexa musiałem sobie cos znalezc do ogladania i padlo na Lie to me, ktore kiedys porzucilem po pierwszym odcinku. Teraz w kilka dni obejrzane 9 odcinkow, wciagnelo mocno, dobry pomysl na serial. Jedyne co bym zmienil w tym serialu to pokazywac wiecej zycia bohaterow i zeby jeden odcinek nawiazywal do poprzedniego, a tak w wiekszosci co odcinek to raczej cos nowego. Ale mimo to polecam, bardzo fajnie sie oglada  Zaczalem jeszcze dzisiaj Harper's Island. Pierwszy odcinek calkiem OK, fajnie sie zapowiada W najblizszym czasie moze tez wezme sie jeszcze za Breaking Bad, bo przestalem chyba na S02E04, a podobno czym dalej tym lepiej, moze sie rozwinie, bo do tego momentu troche mnie nudzil ten serial :-) Obejrzany tez ten pilot S01E01 serialu o zakładach na wyścigi konne, Luck. Bez rewelacji ten odcinek, ale poczekam na kilka następnych i zobaczymy co będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Margin Call
ciekawie przedstawiony poczatek kryzysu finansowego, do tego aktor z Mentalista i z Heroes w roli glownej - polecam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Tu, ale w 10ciu częściach: http://rapidshare.com/files/355019527/Brian_s_Song.part01.rar
http://rapidshare.com/files/355028354/Brian_s_Song.part02.rar
http://rapidshare.com/files/355036226/Brian_s_Song.part03.rar
http://rapidshare.com/files/355044243/Brian_s_Song.part04.rar
http://rapidshare.com/files/355052683/Brian_s_Song.part05.rar
http://rapidshare.com/files/355061490/Brian_s_Song.part06.rar
http://rapidshare.com/files/355070842/Brian_s_Song.part07.rar
http://rapidshare.com/files/355081059/Brian_s_Song.part08.rar
http://rapidshare.com/files/355091003/Brian_s_Song.part09.rar
http://rapidshare.com/files/355096616/Brian_s_Song.part10.rar
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Jak sprawdzic, czy dany film byl wyswietlany w polskich kinach (i ewentualnie do kiedy)?
Na filmwebie np. wchodze w dany film i idzie to jakos rozkminic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 562 |
Na stronie wybranego filmu tu gdzie masz ocene danego filmu, pod spodem na tym samym tle znajdują się wiadomości typu: czas trwania, gatunek i 3 w kolejności właśnie premiera , następnie produkcja ,reżyseria.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|