Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 25 1 2 3 4 24 25
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Originally Posted by pacyfista
wczoraj chyba kazdy oberwal .

nie ma co sie oszukiwac

najlepiej zrobili ci ktorzy nie grali .

ale z kazdej porazki trzeba wyciagnac wnioski

dzien jak kazdy inny
nie ma co uwazac ze to wina 'christmas day' i za kare rozjezdzac kapliczki czy sciagac krzyz w sejmie
ten kolega co pisal ze w Boxing Day zawsze bylly takie wyniki to jakies bzdury pisal a kysz

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
dziś nie takim nakładem jak wczoraj grin dubelek Arsenal -1 + overek 2.5 w meczu Tot, zobaczymy jak to będzie wyglądać

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by katowiczanin
Witam piwo na dzień dobry dubel z Syrii grin

Al Ittihad v Al Misfat ov 2,5 + Al Taliya v Al Fatowah ov 2,5 boks

jedziemyyyyyyyyy boks

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by katowiczanin
Witam piwo na dzień dobry dubel z Syrii grin

Al Ittihad v Al Misfat ov 2,5 + Al Taliya v Al Fatowah ov 2,5 boks

jedziemyyyyyyyyy boks

strzelać gole nie obijać się boks

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Arsenal - Wolves 2-0
Swansea-QPR 1-0
Norwich-Tottenham 1-2

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Originally Posted by andegawen
Arsenal - Wolves 2-0
Swansea-QPR 1-0
Norwich-Tottenham 1-2

w pełni mi to odpowiada co do pozycji 1 i 3 boks

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
po wczorajszych wynikach nie wiem czy kontrować Arsenal z handi na Wilki 15.00 laugh

by the way, po wczorajszych wtopach, na kolejkę przed sylwkiem szykuje się dobry tripel

MC + Pool + Chelsea tongue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
BKS Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
za overka w meczy ARS ... mało płacą ale chyba dość pewny ....

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
http://www.weszlo.com/news/8969-Znow_glosno_wokol_Webba_Karny_ktorego_nie_bylo


A controversial penalty decision by referee Howard Webb gifted Leighton Baines the chance to rescue a point for Everton at Sunderland.

Everton manager David Moyes:

It's definitely not a penalty kick [that we were awarded]. It's a poor decision by the referee. It looked to me from the dug-out that Leon had been caught, but I've looked at it on the replays and the referee's made a big mistake.

Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Originally Posted by andegawen
http://www.weszlo.com/news/8969-Znow_glosno_wokol_Webba_Karny_ktorego_nie_bylo


A controversial penalty decision by referee Howard Webb gifted Leighton Baines the chance to rescue a point for Everton at Sunderland.

Everton manager David Moyes:

It's definitely not a penalty kick [that we were awarded]. It's a poor decision by the referee. It looked to me from the dug-out that Leon had been caught, but I've looked at it on the replays and the referee's made a big mistake.

on tez chciał być św. mikołajem na święta laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
rece opadaja po tym co odjebal Webb

a stal kilka metrow od akcji .
Wypaczyl wynik meczu
ale bez zapisu video takie bledy przy szybkiej grze to juz
powoli staje sie norma.

gracze Sunderland powinni zejsc z boiska bo to juz sa jaja

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
mnie zastanawia czemu ktos chce Teveza kupic
powinni mu zlamac kariere to by innych nauczylo szanowania tego co sie podpisze
kazdy klub powinien go olac owszem nieich mu placa kontrakt ale niech np podlewa kwiaty w klubie do konca kontraktu czy liscie grabi
a ja widze kolejke chetnych laugh
to jakas paranoja

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
graczom z Ameryki pld zawsze odbijala palma a jeszcze jak doszli do takich kwot jakie dostaje Tevez + mniemanie ze jest sie gwiazdorkiem to mamy co mamy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Syria laugh jeszcze karnego nie strzelili niezły cyrk laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by katowiczanin
Witam piwo na dzień dobry dubel z Syrii grin

Al Ittihad v Al Misfat ov 2,5 + Al Taliya v Al Fatowah ov 2,5 boks

jedziemyyyyyyyyy boks

strzelać gole nie obijać się boks
Al Fatowah - 43 min. nie strzela karnego -ŻAL

Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Originally Posted by pacyfista
rece opadaja po tym co odjebal Webb

a stal kilka metrow od akcji .
Wypaczyl wynik meczu
ale bez zapisu video takie bledy przy szybkiej grze to juz
powoli staje sie norma.

gracze Sunderland powinni zejsc z boiska bo to juz sa jaja

parafrazując klasyka

" Nie. Ja jestem uczciwy. Zapłacili za 1:1, będzie 1:1"
"Dobrze, będzie 1:1, aa Ci jeszcze dopłacę, żeby było 1:1. Dopłacę Ci ile chcesz. Tylko jeden gol ma być extra po karnym "
"Co?"
"Gówno. Extra karny"

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by Hakan
Originally Posted by pacyfista
rece opadaja po tym co odjebal Webb

a stal kilka metrow od akcji .
Wypaczyl wynik meczu
ale bez zapisu video takie bledy przy szybkiej grze to juz
powoli staje sie norma.

gracze Sunderland powinni zejsc z boiska bo to juz sa jaja

parafrazując klasyka

" Nie. Ja jestem uczciwy. Zapłacili za 1:1, będzie 1:1"
"Dobrze, będzie 1:1, aa Ci jeszcze dopłacę, żeby było 1:1. Dopłacę Ci ile chcesz. Tylko jeden gol ma być extra po karnym "
"Co?"
"Gówno. Extra karny"

hahahahaaahahahahahhahaahahaha laugh rewelacja laugh

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Hakan chyba nie sadzisz ze Webb zrobil to celowo dla zyskow laugh
Pomylil sie i tyle tylko szkoda ze wypaczyl wynik meczu.

W zyciu nie widzialem takiego babola na tak wysokim szczeblu
oczywiscie po takim bledzie trzeba odpoczac w koncu sedzia

musi tez za cos odpowiadac ale to juz nie nasza sprawa

Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
ja tam nie rozumiem czemu mamy placic (jako abonenci) i siedziec cicho ze niby sedia swietty nietykalny
gowno prawda

gdybym byl trenerem to bym powiedzial na konferencji ze mam dekoder i to mnie uprawnia jako kibic do wyrazenia swej opinii ze sedzia okradl moja druzyne zlodziej jeden i powinien za to poniesc konsekwencje
i co tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by king kong
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by katowiczanin
Witam piwo na dzień dobry dubel z Syrii grin

Al Ittihad v Al Misfat ov 2,5 + Al Taliya v Al Fatowah ov 2,5 boks

jedziemyyyyyyyyy boks

strzelać gole nie obijać się boks
Al Fatowah - 43 min. nie strzela karnego -ŻAL

1-1 i 3-0 nagle w drugiej połowie się obudzili grin jedna bramka została więc strzelać tam boks

Strona 2 z 25 1 2 3 4 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon), 2,338 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,345
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1