|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
wczoraj chyba kazdy oberwal .
nie ma co sie oszukiwac
najlepiej zrobili ci ktorzy nie grali .
ale z kazdej porazki trzeba wyciagnac wnioski dzien jak kazdy inny nie ma co uwazac ze to wina 'christmas day' i za kare rozjezdzac kapliczki czy sciagac krzyz w sejmie ten kolega co pisal ze w Boxing Day zawsze bylly takie wyniki to jakies bzdury pisal a kysz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
dziś nie takim nakładem jak wczoraj  dubelek Arsenal -1 + overek 2.5 w meczu Tot, zobaczymy jak to będzie wyglądać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Witam  na dzień dobry dubel z Syrii  Al Ittihad v Al Misfat ov 2,5 + Al Taliya v Al Fatowah ov 2,5  jedziemyyyyyyyyy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Witam  na dzień dobry dubel z Syrii  Al Ittihad v Al Misfat ov 2,5 + Al Taliya v Al Fatowah ov 2,5  jedziemyyyyyyyyy  strzelać gole nie obijać się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
Arsenal - Wolves 2-0 Swansea-QPR 1-0 Norwich-Tottenham 1-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
Arsenal - Wolves 2-0 Swansea-QPR 1-0 Norwich-Tottenham 1-2 w pełni mi to odpowiada co do pozycji 1 i 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
po wczorajszych wynikach nie wiem czy kontrować Arsenal z handi na Wilki 15.00  by the way, po wczorajszych wtopach, na kolejkę przed sylwkiem szykuje się dobry tripel MC + Pool + Chelsea 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
za overka w meczy ARS ... mało płacą ale chyba dość pewny ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
http://www.weszlo.com/news/8969-Znow_glosno_wokol_Webba_Karny_ktorego_nie_byloA controversial penalty decision by referee Howard Webb gifted Leighton Baines the chance to rescue a point for Everton at Sunderland. Everton manager David Moyes: It's definitely not a penalty kick [that we were awarded]. It's a poor decision by the referee. It looked to me from the dug-out that Leon had been caught, but I've looked at it on the replays and the referee's made a big mistake.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2006
Posty: 2,439 |
http://www.weszlo.com/news/8969-Znow_glosno_wokol_Webba_Karny_ktorego_nie_byloA controversial penalty decision by referee Howard Webb gifted Leighton Baines the chance to rescue a point for Everton at Sunderland. Everton manager David Moyes: It's definitely not a penalty kick [that we were awarded]. It's a poor decision by the referee. It looked to me from the dug-out that Leon had been caught, but I've looked at it on the replays and the referee's made a big mistake. on tez chciał być św. mikołajem na święta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
rece opadaja po tym co odjebal Webb
a stal kilka metrow od akcji . Wypaczyl wynik meczu ale bez zapisu video takie bledy przy szybkiej grze to juz powoli staje sie norma.
gracze Sunderland powinni zejsc z boiska bo to juz sa jaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
mnie zastanawia czemu ktos chce Teveza kupic powinni mu zlamac kariere to by innych nauczylo szanowania tego co sie podpisze kazdy klub powinien go olac owszem nieich mu placa kontrakt ale niech np podlewa kwiaty w klubie do konca kontraktu czy liscie grabi a ja widze kolejke chetnych  to jakas paranoja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
graczom z Ameryki pld zawsze odbijala palma a jeszcze jak doszli do takich kwot jakie dostaje Tevez + mniemanie ze jest sie gwiazdorkiem to mamy co mamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Syria  jeszcze karnego nie strzelili niezły cyrk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345 |
Witam  na dzień dobry dubel z Syrii  Al Ittihad v Al Misfat ov 2,5 + Al Taliya v Al Fatowah ov 2,5  jedziemyyyyyyyyy  strzelać gole nie obijać się  Al Fatowah - 43 min. nie strzela karnego -ŻAL
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 11,032 |
rece opadaja po tym co odjebal Webb
a stal kilka metrow od akcji . Wypaczyl wynik meczu ale bez zapisu video takie bledy przy szybkiej grze to juz powoli staje sie norma.
gracze Sunderland powinni zejsc z boiska bo to juz sa jaja parafrazując klasyka " Nie. Ja jestem uczciwy. Zapłacili za 1:1, będzie 1:1" "Dobrze, będzie 1:1, aa Ci jeszcze dopłacę, żeby było 1:1. Dopłacę Ci ile chcesz. Tylko jeden gol ma być extra po karnym " "Co?" "Gówno. Extra karny"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
rece opadaja po tym co odjebal Webb
a stal kilka metrow od akcji . Wypaczyl wynik meczu ale bez zapisu video takie bledy przy szybkiej grze to juz powoli staje sie norma.
gracze Sunderland powinni zejsc z boiska bo to juz sa jaja parafrazując klasyka " Nie. Ja jestem uczciwy. Zapłacili za 1:1, będzie 1:1" "Dobrze, będzie 1:1, aa Ci jeszcze dopłacę, żeby było 1:1. Dopłacę Ci ile chcesz. Tylko jeden gol ma być extra po karnym " "Co?" "Gówno. Extra karny" hahahahaaahahahahahhahaahahaha  rewelacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Hakan chyba nie sadzisz ze Webb zrobil to celowo dla zyskow  Pomylil sie i tyle tylko szkoda ze wypaczyl wynik meczu. W zyciu nie widzialem takiego babola na tak wysokim szczeblu oczywiscie po takim bledzie trzeba odpoczac w koncu sedzia musi tez za cos odpowiadac ale to juz nie nasza sprawa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
ja tam nie rozumiem czemu mamy placic (jako abonenci) i siedziec cicho ze niby sedia swietty nietykalny gowno prawda gdybym byl trenerem to bym powiedzial na konferencji ze mam dekoder i to mnie uprawnia jako kibic do wyrazenia swej opinii ze sedzia okradl moja druzyne zlodziej jeden i powinien za to poniesc konsekwencje i co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Witam  na dzień dobry dubel z Syrii  Al Ittihad v Al Misfat ov 2,5 + Al Taliya v Al Fatowah ov 2,5  jedziemyyyyyyyyy  strzelać gole nie obijać się  Al Fatowah - 43 min. nie strzela karnego -ŻAL 1-1 i 3-0 nagle w drugiej połowie się obudzili  jedna bramka została więc strzelać tam 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|