|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997 |
Witam, orientuje się może ktoś jaki buk internetowy ma najmniejszy minimalny depozyt jaki trzeba wpłacić. Wiem że Expekt ma 50zł, jak znacie minialne wpłaty u innych buków to prosze piszcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222 |
Min. depozyt w GB - 5 euro.
PiBET Team
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Nieprawda, bo najmniejszy możliwy depozyt o ile mi wiadomo jest w NordicBecie. Wynosi on - 1 EUR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <small>[ 04-01-2004, 19:46: Wiadomość edytowana przez: Chuligan [Gherman] ]</small>
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242 |
Pibet podał minimalny depozyt w GB, a nie w całym świecie bukmacherów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Oryginalnie wysłał Bucik17: [qb]Pibet podał minimalny depozyt w GB, a nie w całym świecie bukmacherów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .[/qb] to 5 Euro mozna wpłacić przelewem ? Mają oddziały w Polsce i czy są jakieś problemy przy wpłacie/wypłacie kasy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Oryginalnie wysłał Layonik: [qb]to 5 Euro mozna wpłacić przelewem ? Mają oddziały w Polsce i czy są jakieś problemy przy wpłacie/wypłacie kasy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Najlepiej wpłacać do nich kartą, wtedy w ciągu sekundy masz kase na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja wpłacałem visa z inteligo, bez zadnych problemow
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27 |
nie chce nowego tematu zakladac:
jak moglibyscie przy okazji podac na ktore buki mozna przelewem wplacac to bylbym wdzieczny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
http://www.mecz.com/index.php?dzial=zestaw Jeśli trzeba coś aktualizować to proszę napisać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Kiedys mialem na koncie bankowym jakies grosze a bardzo zalezalo mi zeby zagrac tego dnia kombosa na lige mistrzow to znalazlem http://www.bets4all.com i wplacilem 1E, niestety nic nie wiem o wiarygodnosci tego buka bo kupon mi nie wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale firma jest zarejestrowana w Austrii wiec nie powinno byc problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372 |
A nie wiecie moze czy jakis buk przyjmuje karte Maestro Sezam bo taka mi moj bank wyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Podam wam przyklad.Minimalny depozyt w Unibecie wynosi 50 zł.
Ja na próbe wysłalem 20 zł przelewem bankowy Mbank-u i wysłalem im kopie transakcji.Mineło 2-5 godzin i kasa była na koncie.
To chyba woleli przyjac te 20 zł niz odsyłac z powrotem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Oryginalnie wysłał ******* [qb]Podam wam przyklad.Minimalny depozyt w Unibecie wynosi 50 zł.
Ja na próbe wysłalem 20 zł przelewem bankowy Mbank-u i wysłalem im kopie transakcji.Mineło 2-5 godzin i kasa była na koncie.
To chyba woleli przyjac te 20 zł niz odsyłac z powrotem[/qb] Ja wpłacałem ostatnio 100 ( minimum to 200- przelewem bankowym) i też 100 była od razu na koncie. W końcu pieniądz to pieniądz i wolą chyba taki niż żaden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
minimalny depozyt w centrebet [ centrebet.com] to 1 e
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Wlasnie wplacilem przelewem do unibetu 40 zeta, bo tylko tyle mialem na koncie i wyslalem im screena potwierdzajacego przelew... zobaczymy czy mi uznaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406 |
Tak jak pisaliscie depozyt zostal dopisany do mojego konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W mailu mi napisali ze w przyszlosci wplaty ponizej 200 zl nie beda akceptowane... ktos probowal wplacac 2 raz ponizej 200zeta??
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> HE HE.Chyba zaczeli czytac te forum i sie zbuntowali z minimalny depozytem.Ja takie uwagi nie dostalem od nich,czyli moge sprobowac jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
minimalny depozyt w centrebet to 1 euro . Exp 50 złoty , Gb 1 Euro tak dla powtorzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Oryginalnie wysłał Kano: [qb]minimalny depozyt w centrebet to 1 euro . Exp 50 złoty , Gb 1 Euro tak dla powtorzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Jak wpłacić do GB 1 EUR? Nic Ci się nie pomyliło?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
To moze jeszcze powiecie przy okazji minimalne stawki???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
A jaki jest najniższy depozyt w Bet365? Pozdrawiam /MF/
|
|
|
Link skopiowany do schowka