Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#51227 04/01/2004 21:46
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,997
Witam, orientuje się może ktoś jaki buk internetowy ma najmniejszy minimalny depozyt jaki trzeba wpłacić.
Wiem że Expekt ma 50zł, jak znacie minialne wpłaty u innych buków to prosze piszcie.

Bonus: Unibet
#51228 04/01/2004 22:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 222
Min. depozyt w GB - 5 euro.

PiBET Team

#51229 04/01/2004 23:46
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Nieprawda, bo najmniejszy możliwy depozyt o ile mi wiadomo jest w NordicBecie. Wynosi on - 1 EUR <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

<small>[ 04-01-2004, 19:46: Wiadomość edytowana przez: Chuligan [Gherman] ]</small>

#51230 05/01/2004 01:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 242
Pibet podał minimalny depozyt w GB, a nie w całym świecie bukmacherów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

#51231 05/01/2004 01:28
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Oryginalnie wysłał Bucik17:
[qb]Pibet podał minimalny depozyt w GB, a nie w całym świecie bukmacherów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .[/qb]
to 5 Euro mozna wpłacić przelewem ? Mają oddziały w Polsce i czy są jakieś problemy przy wpłacie/wypłacie kasy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#51232 05/01/2004 01:41
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Oryginalnie wysłał Layonik:
[qb]to 5 Euro mozna wpłacić przelewem ? Mają oddziały w Polsce i czy są jakieś problemy przy wpłacie/wypłacie kasy? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Najlepiej wpłacać do nich kartą, wtedy w ciągu sekundy masz kase na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja wpłacałem visa z inteligo, bez zadnych problemow

#51233 05/01/2004 04:06
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 27
nie chce nowego tematu zakladac:

jak moglibyscie przy okazji podac na ktore buki mozna przelewem wplacac to bylbym wdzieczny.

#51234 05/01/2004 05:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
http://www.mecz.com/index.php?dzial=zestaw

Jeśli trzeba coś aktualizować to proszę napisać.

#51235 05/01/2004 06:08
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Kiedys mialem na koncie bankowym jakies grosze a bardzo zalezalo mi zeby zagrac tego dnia kombosa na lige mistrzow to znalazlem http://www.bets4all.com i wplacilem 1E, niestety nic nie wiem o wiarygodnosci tego buka bo kupon mi nie wszedl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale firma jest zarejestrowana w Austrii wiec nie powinno byc problemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#51236 05/01/2004 14:29
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 372
A nie wiecie moze czy jakis buk przyjmuje karte Maestro Sezam bo taka mi moj bank wyda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51237 05/01/2004 19:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Podam wam przyklad.Minimalny depozyt w Unibecie wynosi 50 zł.

Ja na próbe wysłalem 20 zł przelewem bankowy Mbank-u i wysłalem im kopie transakcji.Mineło 2-5 godzin i kasa była na koncie.

To chyba woleli przyjac te 20 zł niz odsyłac z powrotem

#51238 05/01/2004 20:02
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Quote
Oryginalnie wysłał *******
[qb]Podam wam przyklad.Minimalny depozyt w Unibecie wynosi 50 zł.

Ja na próbe wysłalem 20 zł przelewem bankowy Mbank-u i wysłalem im kopie transakcji.Mineło 2-5 godzin i kasa była na koncie.

To chyba woleli przyjac te 20 zł niz odsyłac z powrotem[/qb]
Ja wpłacałem ostatnio 100 ( minimum to 200- przelewem bankowym) i też 100 była od razu na koncie. W końcu pieniądz to pieniądz i wolą chyba taki niż żaden <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#51239 06/01/2004 11:04
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
minimalny depozyt w centrebet [centrebet.com] to 1 e

#51240 06/01/2004 21:22
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Wlasnie wplacilem przelewem do unibetu 40 zeta, bo tylko tyle mialem na koncie i wyslalem im screena potwierdzajacego przelew... zobaczymy czy mi uznaja

#51241 07/01/2004 16:12
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 406
Tak jak pisaliscie depozyt zostal dopisany do mojego konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W mailu mi napisali ze w przyszlosci wplaty ponizej 200 zl nie beda akceptowane... ktos probowal wplacac 2 raz ponizej 200zeta??

#51242 07/01/2004 18:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> HE HE.Chyba zaczeli czytac te forum i sie zbuntowali z minimalny depozytem.Ja takie uwagi nie dostalem od nich,czyli moge sprobowac jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51243 07/01/2004 20:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
minimalny depozyt w centrebet to 1 euro . Exp 50 złoty , Gb 1 Euro tak dla powtorzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#51244 07/01/2004 20:44
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
Oryginalnie wysłał Kano:
[qb]minimalny depozyt w centrebet to 1 euro . Exp 50 złoty , Gb 1 Euro tak dla powtorzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Jak wpłacić do GB 1 EUR? Nic Ci się nie pomyliło?

#51245 08/01/2004 00:27
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
To moze jeszcze powiecie przy okazji minimalne stawki???

#51246 08/01/2004 04:05
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
A jaki jest najniższy depozyt w Bet365?
Pozdrawiam /MF/

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, latajaca_holenderka, rymoholik, burbon, rafal08, Sensei, kamel, betowiec, aker, forty), 784 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,653
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1