|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Kontynuacja starego wątku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał piil: [qb]tak, nie wyplacisz.. ale jednak jest to korzystne. obstawiasz za niego i wygrana jest twoja.. dodatkowa gotowka do obrotu.[/qb] Korzystne dla tych co przegrywają, bo ten matchplay jest w dostępnych środkach razem z wpłaconą kasą, stąd brak możliwości grania wyłącznie za bonus. Najrozsądniejszym wyjściem w takim przypadku byłoby zagranie od razu za wpłatę i bonus, ale i to niemożliwe, gdyż dopiszą go dopiero po postawieniu całego depozytu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498 |
mam pytanie zarejestrowalem sie wlasnie na http://www.betandwin.com i dostalem jakies Arena$=50 o co z tym chodzi? Z gory dzieki za wyjasnienie Dodam jeszcze, ze moge normalnie obstawiac Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437 |
Oryginalnie wysłał mrofka_zet: [qb]mam pytanie zarejestrowalem sie wlasnie na http://www.betandwin.com i dostalem jakies Arena$=50 o co z tym chodzi? Z gory dzieki za wyjasnienie Dodam jeszcze, ze moge normalnie obstawiac Pozdro[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To sa takie fikcyjne pieniadze do gry FUN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498 |
tak tez myslalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
ale dzieki wolalem sie upewnic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624 |
Witam. Czy są aktualnie jakieś promocje w bet365? Wszyscy trąbią, że to dobry buk i chciałbym założyć tam konto, ale nie chcę, by ominęła mnie jakaś promocja. Z góry dziękuję za info. Pozdrawiam /MF/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
http://nanuckcasino.com 10$ bez depozytu, maksymalna kwota wypłaty to 50$; za całe te 10$ musisz stworzyć zakład "3 team parlay" (3 kombinacyjny - 3 mecze na kuponie). Oferta ważna tylko na NFL i NBA. Aby uzyskać bonus, należy napisać do nich z kodem promocji #NN521 , podając im swój numer gracza - po rejestracji będziesz go widzieć w prawym gornym rogu strony; na adres promotions@nanuckcasino.com
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412 |
Oryginalnie wysłał Vira: [qb] http://nanuckcasino.com 10$ bez depozytu, maksymalna kwota wypłaty to 50$; za całe te 10$ musisz stworzyć zakład "3 team parlay" (3 kombinacyjny - 3 mecze na kuponie). Oferta ważna tylko na NFL i NBA. Aby uzyskać bonus, należy napisać do nich z kodem promocji #NN521 , podając im swój numer gracza - po rejestracji będziesz go widzieć w prawym gornym rogu strony; na adres [email] [email protected][/qb] Otrzymałeś[/email] tu darmową kasę? Ile trzba czekać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31 |
promocja niestety nie obejmuje polakow
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304 |
mnie jakoś objęła(kaskę na zakłady mam na koncie dostałem po ok. 2 godzinach od otrzymania maila)... gdzie o tym czytałeś że nie dla Polaków??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16 |
ok,juz wyslalem kod z moim numerem gracza:) al emam pytanie, jak tam sie gra? bo biore np na BASKETBALL i nic mi nie wyskauje,jak by bylo tam pusto. i jesczez jedno... a skad wiadomo ze mak mozne wyplacic 50$? ile razy trzeba tym obrucic? czy wystarczy tylko 3 mecze nba na jednym kuponie i jak si ewygra to mozna wyplacac? dzieki:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
ciekaw vira ale mi odpisali Hello Jurek
Thank you for requesting the free $10.00 parlay promo.
We regret to inform you that Nanuck Casino has certain countries that we do not allow play from and Poland is one of the countries. (Please see FAQ's)
Regards,
Emily Customer Support Nanuck Casino
najlepsze jest to że pisałem Jerzy a oni Jurek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> rodaków banują, jak tak można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
Czy ktoś wie coś o promocji w Bet&win. Podobno przy rejstracji i depozycie 30 euro dodaja drugie tyle. Jak ktoś ma jakieś wiadomości albo link gdzie o tym piszą to prosił bym o podanie bo mimo starań nigdzie sie tego nie doszukałem i wiem o tym tylko z forum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał Shoti: [qb]Czy ktoś wie coś o promocji w Bet&win. Podobno przy rejstracji i depozycie 30 euro dodaja drugie tyle. Jak ktoś ma jakieś wiadomości albo link gdzie o tym piszą to prosił bym o podanie bo mimo starań nigdzie sie tego nie doszukałem i wiem o tym tylko z forum.[/qb] Poczytaj wczesniejsze tematy Promocje, tam jest wszystko. www.goal.pl [ goal.pl] --> tu powinien byc baner.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał jurek_killer: [qb]
najlepsze jest to że pisałem Jerzy a oni Jurek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> rodaków banują, jak tak można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Pewnie w Outlooku masz ustawione Jurek to 99% dlatego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
Oryginalnie wysłał Radj: [qb] Oryginalnie wysłał jurek_killer: [qb]
najlepsze jest to że pisałem Jerzy a oni Jurek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> rodaków banują, jak tak można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Pewnie w Outlooku masz ustawione Jurek to 99% dlatego.[/qb] no masz rację, nie pomyślałem od razu o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
dzieki Radj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
Pojawil sie nowy (???)austryjacki buk, nowym uzytkownikom daje 5 euro i 10% pierwszej wplaty (do 25 euro). Czy mial ktos z nimi kontakt??? W formularzu nie ma miejsca na nr konta i banku (moze przy samej wyplacie) , adres: www.vierklee.com [ vierklee.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
McTyp - czy ja dobrze wyczytalem, ze ten vierklee jest dla osob powyzej 21 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
ta ale w formularzu nikt nie pyta o wiek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|