Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#51279 06/01/2004 19:34
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kontynuacja starego wątku.

Bonus: Unibet
#51280 06/01/2004 20:22
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał piil:
[qb]tak, nie wyplacisz.. ale jednak jest to korzystne. obstawiasz za niego i wygrana jest twoja.. dodatkowa gotowka do obrotu.[/qb]
Korzystne dla tych co przegrywają, bo ten matchplay jest w dostępnych środkach razem z wpłaconą kasą, stąd brak możliwości grania wyłącznie za bonus. Najrozsądniejszym wyjściem w takim przypadku byłoby zagranie od razu za wpłatę i bonus, ale i to niemożliwe, gdyż dopiszą go dopiero po postawieniu całego depozytu...

#51281 09/01/2004 22:53
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
mam pytanie
zarejestrowalem sie wlasnie na http://www.betandwin.com i dostalem jakies Arena$=50 o co z tym chodzi? Z gory dzieki za wyjasnienie

Dodam jeszcze, ze moge normalnie obstawiac

Pozdro

#51282 09/01/2004 22:55
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,437
Quote
Oryginalnie wysłał mrofka_zet:
[qb]mam pytanie
zarejestrowalem sie wlasnie na http://www.betandwin.com i dostalem jakies Arena$=50 o co z tym chodzi? Z gory dzieki za wyjasnienie

Dodam jeszcze, ze moge normalnie obstawiac

Pozdro[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To sa takie fikcyjne pieniadze do gry FUN.

#51283 09/01/2004 22:56
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 498
tak tez myslalem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ale dzieki
wolalem sie upewnic

#51284 10/01/2004 00:58
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 624
Witam.
Czy są aktualnie jakieś promocje w bet365? Wszyscy trąbią, że to dobry buk i chciałbym założyć tam konto, ale nie chcę, by ominęła mnie jakaś promocja. Z góry dziękuję za info.
Pozdrawiam /MF/

#51285 10/01/2004 18:37
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
http://nanuckcasino.com 10$ bez depozytu, maksymalna kwota wypłaty to 50$; za całe te 10$ musisz stworzyć zakład "3 team parlay" (3 kombinacyjny - 3 mecze na kuponie). Oferta ważna tylko na NFL i NBA. Aby uzyskać bonus, należy napisać do nich z kodem promocji #NN521 , podając im swój numer gracza - po rejestracji będziesz go widzieć w prawym gornym rogu strony; na adres promotions@nanuckcasino.com

#51286 11/01/2004 02:05
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2002
Posty: 7,412
Quote
Oryginalnie wysłał Vira:
[qb] http://nanuckcasino.com 10$ bez depozytu, maksymalna kwota wypłaty to 50$; za całe te 10$ musisz stworzyć zakład "3 team parlay" (3 kombinacyjny - 3 mecze na kuponie). Oferta ważna tylko na NFL i NBA. Aby uzyskać bonus, należy napisać do nich z kodem promocji #NN521 , podając im swój numer gracza - po rejestracji będziesz go widzieć w prawym gornym rogu strony; na adres [email][email protected][/qb]
Otrzymałeś[/email] tu darmową kasę? Ile trzba czekać?

#51287 11/01/2004 05:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 31
promocja niestety nie obejmuje polakow

#51288 12/01/2004 19:23
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
mnie jakoś objęła(kaskę na zakłady mam na koncie dostałem po ok. 2 godzinach od otrzymania maila)... gdzie o tym czytałeś że nie dla Polaków??

#51289 12/01/2004 19:38
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
ok,juz wyslalem kod z moim numerem gracza:) al emam pytanie, jak tam sie gra? bo biore np na BASKETBALL i nic mi nie wyskauje,jak by bylo tam pusto. i jesczez jedno... a skad wiadomo ze mak mozne wyplacic 50$? ile razy trzeba tym obrucic? czy wystarczy tylko 3 mecze nba na jednym kuponie i jak si ewygra to mozna wyplacac? dzieki:) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#51290 13/01/2004 00:19
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
ciekaw vira ale mi odpisali
Hello Jurek

Thank you for requesting the free $10.00 parlay promo.

We regret to inform you that Nanuck Casino has certain countries that we do
not allow play from and Poland is one of the countries. (Please see FAQ's)

Regards,

Emily
Customer Support
Nanuck Casino

najlepsze jest to że pisałem Jerzy a oni Jurek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> rodaków banują, jak tak można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51291 13/01/2004 02:09
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
Czy ktoś wie coś o promocji w Bet&win. Podobno przy rejstracji i depozycie 30 euro dodaja drugie tyle. Jak ktoś ma jakieś wiadomości albo link gdzie o tym piszą to prosił bym o podanie bo mimo starań nigdzie sie tego nie doszukałem i wiem o tym tylko z forum.

#51292 13/01/2004 03:40
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał Shoti:
[qb]Czy ktoś wie coś o promocji w Bet&win. Podobno przy rejstracji i depozycie 30 euro dodaja drugie tyle. Jak ktoś ma jakieś wiadomości albo link gdzie o tym piszą to prosił bym o podanie bo mimo starań nigdzie sie tego nie doszukałem i wiem o tym tylko z forum.[/qb]
Poczytaj wczesniejsze tematy Promocje, tam jest wszystko. www.goal.pl [goal.pl] --> tu powinien byc baner.

#51293 13/01/2004 03:41
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]

najlepsze jest to że pisałem Jerzy a oni Jurek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> rodaków banują, jak tak można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Pewnie w Outlooku masz ustawione Jurek to 99% dlatego.

#51294 13/01/2004 10:28
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał Radj:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]

najlepsze jest to że pisałem Jerzy a oni Jurek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> rodaków banują, jak tak można <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Pewnie w Outlooku masz ustawione Jurek to 99% dlatego.[/qb]
no masz rację, nie pomyślałem od razu o tym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51295 13/01/2004 15:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
dzieki Radj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#51296 14/01/2004 00:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
Pojawil sie nowy (???)austryjacki buk, nowym uzytkownikom daje 5 euro i 10% pierwszej wplaty (do 25 euro). Czy mial ktos z nimi kontakt??? W formularzu nie ma miejsca na nr konta i banku (moze przy samej wyplacie) , adres: www.vierklee.com [vierklee.com]

#51297 14/01/2004 00:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
McTyp - czy ja dobrze wyczytalem, ze ten vierklee jest dla osob powyzej 21 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#51298 14/01/2004 01:01
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
ta ale w formularzu nikt nie pyta o wiek

Strona 1 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Akhu, Lukasz111, rymoholik, $-man, burbon, betowiec, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,710 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,407
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1