Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#5130357 06/01/2012 14:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
nfl

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
wczorajsza nocka z nba kasa

4x 100 na remisy

Atlanta x po @13

+900 hura

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Originally Posted by Uve87
wczorajsza nocka z nba kasa

4x 100 na remisy

Atlanta x po @13

+900 hura

gratuluje piwo

Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856
Likes: 1
dobra nocka oby częściej smile

[Linked Image]



Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Originally Posted by katowiczanin
Originally Posted by Uve87
wczorajsza nocka z nba kasa

4x 100 na remisy

Atlanta x po @13

+900 hura

gratuluje piwo
dzieki dzieki tak z obserwacji paru sezonow to w czwartki warto grac na X dosc czesto jakis remisik padnie smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
Phila ov 5,5 dobrze ale Toronto ov 5,5 mnie powiozło frown

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Na noc dwa kuponiki i idę spać by wstać na Miśki
Ncaaf over 67 + Miśki -1.5 + Lalki over 183 + Rags ako 12.5 śrenio boks

Ncaaf over 58 + Miśki + over 4.5 Bruins + over 183 Heat ako 3.9 dość grubo boks


Panowie jak to najlepiej skontrować??
pierwszy kupon zagrany po 60 zeta
drugi zagrany za 200 zeta

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
Miśki, Sharks,Rangers, Nutki !!!. Niestety Rags zawiedli, ale dziś NHL na tyle meczy i tak większość na win wchodzilo to co powinno.

Dołączył: May 2011
Posty: 884
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 884



Nie ma co na podstawie jednego meczu wyciągac zbyt daleko idących wniosków. Brakuje im kogos takiego jak Bibby ale do PO mają jeszcze trochę czasu może sie poukładają ew jakas wymiana...

---------------------------------------------------------------------------
No faktycznie, nieoceniony Bibby laugh król difensu i świetny rozgrywający.

A z tymi faulami to po pierwsze od zawsze w NBA gra się na obronę, a nie faule w przeciwieństwie do Europy, po drugie faul to byłyby 3 osobiste w tamtej strefie, więc teoretycznie łatwiej było bronić.

Mike Bibby laugh laugh laugh

nie no szczyt. Koń by się uśmiał.

@ młody gniewny

Cieszę się że poprawiłem ci humor:)
Jak już sie wyśpisz obejrzyj sobie jeszcze raz końcówkę meczu i dogrywki a szczególnie to jak "świetnie" bronił następca M Bibby...którego Chalmers objeżdzał jak chciał....

Teague może i jest perspektywiczny ale czy Atlanta skorzystała ściągając go w miejsce poprzednika? Można długo dyskutować

Nie miałem na mysli faulu przy rzucie...tam było 10s aby sfaulować kogokolwiek, nawet bez piłki. Pewnie by się skonczyło festiwalem wolnych ale nie sądzę aby roztrwonili w nich 3 pkt przewagę... Ale masz rację w Stanach tak nie grają - widowisko ważniejsze




Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Hawks boli czyby LeBron lub Wade grali, ze ATL nie potrafila wygrac...

puke

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
Dziś w nocy z NHL rzuca się w oczy WIN Chicago - w/g mnie jak to mówią PEFFA !!! Zaś w meczu Carolina-Buffalo widzi mi się overek, a może szabelki wreszcie coś wygrają na wyjeżdzie ? Coś długa ta ich seria wyjazdowych porażek, a z kim się nie przełamać jak z Zefirkiem

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
widze, ze wszyscy ostro zarobieni, Chicago to brudasy, co na nich zagram to albo remis albo porazka, wiec odpuszczam ten mecz tongue

Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
Originally Posted by Pedzacy
widze, ze wszyscy ostro zarobieni, Chicago to brudasy, co na nich zagram to albo remis albo porazka, wiec odpuszczam ten mecz tongue

Możesz odpuszczać, ale i tak wygraja

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Originally Posted by king kong
Originally Posted by Pedzacy
widze, ze wszyscy ostro zarobieni, Chicago to brudasy, co na nich zagram to albo remis albo porazka, wiec odpuszczam ten mecz tongue

Możesz odpuszczać, ale i tak wygraja
to się okaże w nocy, Colorado jest w gazie, Chicago sie gdzies pogubiło

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Originally Posted by Uve87
wczorajsza nocka z nba kasa

4x 100 na remisy

Atlanta x po @13

+900 hura

gratulacje, jakis czas temu (spory) w NBA były rozgrywane w soboty po 3 mecze, i co kilka sezonow 2 z tych spotkań konczyly sie X, nie wiem może przypadek smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Bucks laugh laugh laugh pusiaki nr 1 w NBA

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
Originally Posted by Stasiu
Bucks laugh laugh laugh pusiaki nr 1 w NBA

Memento nie lepsze , przyfarcili w końcówce. Trener mało co z butów nie wyskoczył, cieszył się jakby zdobyli mistrza laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Widziałem powtórke grin ale Bucks podobna przewage mieli z Bobkami juz(+15 do ht?), nic sie nie ucza.

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Witam, graty dla wszystkich zarobionych, ja kurwa siedziałem do 8 rano i udało się wyjść na 0 laugh Atlanta smiech, przegrali wygrany mecz

Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Originally Posted by Domel
Witam, graty dla wszystkich zarobionych, ja kurwa siedziałem do 8 rano i udało się wyjść na 0 laugh Atlanta smiech, przegrali wygrany mecz
dzisiaj wygrają smile

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1