|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
wczorajsza nocka z nba 4x 100 na remisy Atlanta x po @13 +900 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
wczorajsza nocka z nba 4x 100 na remisy Atlanta x po @13 +900  gratuluje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
dobra nocka oby częściej  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
wczorajsza nocka z nba 4x 100 na remisy Atlanta x po @13 +900  gratuluje  dzieki dzieki tak z obserwacji paru sezonow to w czwartki warto grac na X dosc czesto jakis remisik padnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Phila ov 5,5  ale Toronto ov 5,5 mnie powiozło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Na noc dwa kuponiki i idę spać by wstać na Miśki Ncaaf over 67 + Miśki -1.5 + Lalki over 183 + Rags ako 12.5 śrenio boks
Ncaaf over 58 + Miśki + over 4.5 Bruins + over 183 Heat ako 3.9 dość grubo boks
Panowie jak to najlepiej skontrować?? pierwszy kupon zagrany po 60 zeta drugi zagrany za 200 zeta
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345 |
Miśki, Sharks,Rangers, Nutki !!!. Niestety Rags zawiedli, ale dziś NHL na tyle meczy i tak większość na win wchodzilo to co powinno.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2011
Posty: 884 |
Nie ma co na podstawie jednego meczu wyciągac zbyt daleko idących wniosków. Brakuje im kogos takiego jak Bibby ale do PO mają jeszcze trochę czasu może sie poukładają ew jakas wymiana... --------------------------------------------------------------------------- No faktycznie, nieoceniony Bibby  król difensu i świetny rozgrywający. A z tymi faulami to po pierwsze od zawsze w NBA gra się na obronę, a nie faule w przeciwieństwie do Europy, po drugie faul to byłyby 3 osobiste w tamtej strefie, więc teoretycznie łatwiej było bronić. Mike Bibby nie no szczyt. Koń by się uśmiał. @ młody gniewny Cieszę się że poprawiłem ci humor:) Jak już sie wyśpisz obejrzyj sobie jeszcze raz końcówkę meczu i dogrywki a szczególnie to jak "świetnie" bronił następca M Bibby...którego Chalmers objeżdzał jak chciał.... Teague może i jest perspektywiczny ale czy Atlanta skorzystała ściągając go w miejsce poprzednika? Można długo dyskutować Nie miałem na mysli faulu przy rzucie...tam było 10s aby sfaulować kogokolwiek, nawet bez piłki. Pewnie by się skonczyło festiwalem wolnych ale nie sądzę aby roztrwonili w nich 3 pkt przewagę... Ale masz rację w Stanach tak nie grają - widowisko ważniejsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Hawks  czyby LeBron lub Wade grali, ze ATL nie potrafila wygrac... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345 |
Dziś w nocy z NHL rzuca się w oczy WIN Chicago - w/g mnie jak to mówią PEFFA !!! Zaś w meczu Carolina-Buffalo widzi mi się overek, a może szabelki wreszcie coś wygrają na wyjeżdzie ? Coś długa ta ich seria wyjazdowych porażek, a z kim się nie przełamać jak z Zefirkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
widze, ze wszyscy ostro zarobieni, Chicago to brudasy, co na nich zagram to albo remis albo porazka, wiec odpuszczam ten mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345 |
widze, ze wszyscy ostro zarobieni, Chicago to brudasy, co na nich zagram to albo remis albo porazka, wiec odpuszczam ten mecz  Możesz odpuszczać, ale i tak wygraja
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
widze, ze wszyscy ostro zarobieni, Chicago to brudasy, co na nich zagram to albo remis albo porazka, wiec odpuszczam ten mecz  Możesz odpuszczać, ale i tak wygraja to się okaże w nocy, Colorado jest w gazie, Chicago sie gdzies pogubiło
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
wczorajsza nocka z nba 4x 100 na remisy Atlanta x po @13 +900  gratulacje, jakis czas temu (spory) w NBA były rozgrywane w soboty po 3 mecze, i co kilka sezonow 2 z tych spotkań konczyly sie X, nie wiem może przypadek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,590 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,590 Likes: 10 |
Memento nie lepsze , przyfarcili w końcówce. Trener mało co z butów nie wyskoczył, cieszył się jakby zdobyli mistrza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Widziałem powtórke  ale Bucks podobna przewage mieli z Bobkami juz(+15 do ht?), nic sie nie ucza.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Witam, graty dla wszystkich zarobionych, ja kurwa siedziałem do 8 rano i udało się wyjść na 0  Atlanta smiech, przegrali wygrany mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
Witam, graty dla wszystkich zarobionych, ja kurwa siedziałem do 8 rano i udało się wyjść na 0  Atlanta smiech, przegrali wygrany mecz dzisiaj wygrają 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|