Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#51319 16/01/2004 15:03
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Ja juz po 2 godzinach mialem na koncie

Bonus: Unibet
#51320 16/01/2004 16:36
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
No niezle ja miałem jzu po około 2 minutach........mam nadzieje ze nie beda krecic takich numerów jak cover.....kur...miałem juz niezła sumke ugrana u nich a tu dzisiaj zonk :eek: ni ma juz konta :rolleyes:

#51321 16/01/2004 22:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
Nie wiem czy dobrze się doczytałem, ale z tego co zrozumiałem to minimalna stawka w arenabet na jeden kupon to 2,5 EUR. Mógłby ktoś zweryfikować moją wypowiedź?

#51322 16/01/2004 22:33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
Faktycznie 5 EUR dają za free, ale ofertą nie grzeszą... :eek:

#51323 16/01/2004 22:50
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
H
journeyman
journeyman
H Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
Kolejna sprawa, która mnie nurtuje- ciekawe jak jest z wypłatami- czy nie robią problemu z wypłatą do polskiego banku...

#51324 16/01/2004 23:40
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
jest taki buk Betshop tu [static.betshop.com] daje 30 wirtualnych jednostek, jak ugrasz 500 masz 30 funtów od nich, ja mam narazie nieco ponad 300 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , mozna spróbować

#51325 17/01/2004 00:33
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
jurek po jakim czasie dostales te jednostki do obstawiania ?

#51326 17/01/2004 00:43
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
od razu dostałem

#51327 17/01/2004 00:45
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
masz link dokładnie do promocji tu [static.betshop.com]

#51328 17/01/2004 00:52
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
zalozylem drugie konto bo wczesniej zasugerowalem sie tym linkiem, ktory podales wyzej... ciekawe czy poleca oba konta

#51329 17/01/2004 01:43
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Można sie pobawić ale oferte maja cieniutką - ani NBA ani NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#51330 17/01/2004 02:49
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał j2702:
[qb]Można sie pobawić ale oferte maja cieniutką - ani NBA ani NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
nba jest tylko nie wiem czemu nie codziennie

#51331 19/01/2004 02:17
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
moze ktos zebrac dotychczasowe promocjebez depozytu??

#51332 19/01/2004 03:29
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
mam pytanie na temat http://www.arenabet.com i tego bonusa. nie trzeba do nich nic wplacac? tak za free daja? prosze o odpowiedz, pozdrawiam

#51333 19/01/2004 03:40
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Quote
Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]mam pytanie na temat http://www.arenabet.com i tego bonusa. nie trzeba do nich nic wplacac? tak za free daja? prosze o odpowiedz, pozdrawiam[/qb]
Tak wystarczy ze sie zarejestrujesz to po pewnym czasie kase masz na koncie (góra 1 dzień).

#51334 19/01/2004 04:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
www.arena.com [arena.com] - najnizsza stawka na kuppon to 2 euro chyba ze sie myle??? mi zosalo juz niestety 1 euro i za cholere nie moge postawic nic za niego

#51335 19/01/2004 14:38
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Witam
Chce założyc konto w jakimś pewnym buku gdzie można znaleść wysokie kursy i wiele zdarzeń szczególnie w takich dyscyplinach jak:piłka ręczna, tenis kobiet i biegi narciarskie.Mile też by była widziana jakaś promocja za wpisowe.Co możecie mi polecić??????

#51336 19/01/2004 15:04
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Właśnie wysłałem na arenie Schutler-Soderling 2 3.8 .Pewnie zrobią zwrot ale zawsze warto spróbować w końcu nic się nie traci.

#51337 19/01/2004 16:01
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203
Quote
Oryginalnie wysłał żyła:
[qb]Właśnie wysłałem na arenie Schutler-Soderling 2 3.8 .Pewnie zrobią zwrot ale zawsze warto spróbować w końcu nic się nie traci.[/qb]
Witam.
Czemu ma byc zwrot? Co jest z tym meczem ?

Sory że nie w temacie.

#51338 19/01/2004 17:19
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
Oryginalnie wysłał bojako5:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał żyła:
[qb]Właśnie wysłałem na arenie Schutler-Soderling 2 3.8 .Pewnie zrobią zwrot ale zawsze warto spróbować w końcu nic się nie traci.[/qb]
Witam.
Czemu ma byc zwrot? Co jest z tym meczem ?

Sory że nie w temacie.[/qb]
Ten mecz się już dawno zakończył i oczywiście wygrał Soderling

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1