|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
Ja juz po 2 godzinach mialem na koncie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614 |
No niezle ja miałem jzu po około 2 minutach........mam nadzieje ze nie beda krecic takich numerów jak cover.....kur...miałem juz niezła sumke ugrana u nich a tu dzisiaj zonk :eek: ni ma juz konta :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88 |
Nie wiem czy dobrze się doczytałem, ale z tego co zrozumiałem to minimalna stawka w arenabet na jeden kupon to 2,5 EUR. Mógłby ktoś zweryfikować moją wypowiedź?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88 |
Faktycznie 5 EUR dają za free, ale ofertą nie grzeszą... :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 88 |
Kolejna sprawa, która mnie nurtuje- ciekawe jak jest z wypłatami- czy nie robią problemu z wypłatą do polskiego banku...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
jest taki buk Betshop tu [ static.betshop.com] daje 30 wirtualnych jednostek, jak ugrasz 500 masz 30 funtów od nich, ja mam narazie nieco ponad 300 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , mozna spróbować
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
jurek po jakim czasie dostales te jednostki do obstawiania ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
masz link dokładnie do promocji tu [ static.betshop.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
zalozylem drugie konto bo wczesniej zasugerowalem sie tym linkiem, ktory podales wyzej... ciekawe czy poleca oba konta
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Można sie pobawić ale oferte maja cieniutką - ani NBA ani NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
Oryginalnie wysłał j2702: [qb]Można sie pobawić ale oferte maja cieniutką - ani NBA ani NHL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] nba jest tylko nie wiem czemu nie codziennie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
moze ktos zebrac dotychczasowe promocjebez depozytu??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
mam pytanie na temat http://www.arenabet.com i tego bonusa. nie trzeba do nich nic wplacac? tak za free daja? prosze o odpowiedz, pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Oryginalnie wysłał szachus: [qb]mam pytanie na temat http://www.arenabet.com i tego bonusa. nie trzeba do nich nic wplacac? tak za free daja? prosze o odpowiedz, pozdrawiam[/qb] Tak wystarczy ze sie zarejestrujesz to po pewnym czasie kase masz na koncie (góra 1 dzień).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
www.arena.com [ arena.com] - najnizsza stawka na kuppon to 2 euro chyba ze sie myle??? mi zosalo juz niestety 1 euro i za cholere nie moge postawic nic za niego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,034 |
Witam Chce założyc konto w jakimś pewnym buku gdzie można znaleść wysokie kursy i wiele zdarzeń szczególnie w takich dyscyplinach jak:piłka ręczna, tenis kobiet i biegi narciarskie.Mile też by była widziana jakaś promocja za wpisowe.Co możecie mi polecić??????
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Właśnie wysłałem na arenie Schutler-Soderling 2 3.8 .Pewnie zrobią zwrot ale zawsze warto spróbować w końcu nic się nie traci.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 203
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 203 |
Oryginalnie wysłał żyła: [qb]Właśnie wysłałem na arenie Schutler-Soderling 2 3.8 .Pewnie zrobią zwrot ale zawsze warto spróbować w końcu nic się nie traci.[/qb] Witam. Czemu ma byc zwrot? Co jest z tym meczem ? Sory że nie w temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Oryginalnie wysłał bojako5: [qb] Oryginalnie wysłał żyła: [qb]Właśnie wysłałem na arenie Schutler-Soderling 2 3.8 .Pewnie zrobią zwrot ale zawsze warto spróbować w końcu nic się nie traci.[/qb] Witam. Czemu ma byc zwrot? Co jest z tym meczem ? Sory że nie w temacie.[/qb] Ten mecz się już dawno zakończył i oczywiście wygrał Soderling
|
|
|
Link skopiowany do schowka