|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
qrwa a ja już nie mam konta....a zwielokrotniłem już parę razy te 5 euro...pisze do nich maila ale nic nie odpowiadają...dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: arenabet
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
Moze juz sie skonczyla ta promocja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262 |
Oryginalnie wysłał abeg: [qb]Moze juz sie skonczyla ta promocja[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
Oryginalnie wysłał qbasmuggy: [qb] Oryginalnie wysłał bojako5: [qb] Oryginalnie wysłał żyła: [qb]Właśnie wysłałem na arenie Schutler-Soderling 2 3.8 .Pewnie zrobią zwrot ale zawsze warto spróbować w końcu nic się nie traci.[/qb] Witam. Czemu ma byc zwrot? Co jest z tym meczem ? Sory że nie w temacie.[/qb] Ten mecz się już dawno zakończył i oczywiście wygrał Soderling[/qb] i zwrotu nie bylo, tylko kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
tak tak ale do obrotu jest jakby niepatrzyl wiecej
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
Oryginalnie wysłał McTyp: [qb]tak tak ale do obrotu jest jakby niepatrzyl wiecej[/qb] no pewnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja podobnie jak mój kolega z osiedla nie mamy juz kont...nie odpowiadają na nasze maile...rada...darujcie sobie granie w arenabet!!! No chyba ,że traktujecie to jako trening <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
tzn. ze probowales wyplacac, i konto ci skasowali, czy tez bez proby wyplacania
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Oryginalnie wysłał zw1: [qb] Oryginalnie wysłał McTyp: [qb]tak tak ale do obrotu jest jakby niepatrzyl wiecej[/qb] no pewnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ja podobnie jak mój kolega z osiedla nie mamy juz kont...nie odpowiadają na nasze maile...rada...darujcie sobie granie w arenabet!!! No chyba ,że traktujecie to jako trening <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb] Macie to samo IP, dlatego wam konta klozet zrobili.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
no i mi tez zamkneli konto w arenabet, zastanawiam sie tylko czy ma to zwiazek z tym soderlingiem, czy po prostu zamykaja konta ludziom co wychodza na + :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748 |
Zw1 zwracam honor bo ja też już mam konto klozet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> No właśnie napiszcie czy graliście tego Soederlinga, czy to jest powód zamykania kont. Ja sie przyznaje że grałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Oryginalnie wysłał Don: [qb]Zw1 zwracam honor bo ja też już mam konto klozet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> No właśnie napiszcie czy graliście tego Soederlinga, czy to jest powód zamykania kont. Ja sie przyznaje że grałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] przeciez to proste. probowaliscie ich oszukac a to im sie najwyrazniej nie spodobalo i pozamykali wam konta. zycie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Oryginalnie wysłał Don: [qb]Zw1 zwracam honor bo ja też już mam konto klozet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> No właśnie napiszcie czy graliście tego Soederlinga, czy to jest powód zamykania kont. Ja sie przyznaje że grałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Soderling jest pewnie jedynym powodem.Tez zagrałem na niego i tez juz nie mam konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
sprobujcie jeszcze raz sie zalogowac bo w nocy probowalem i niemoglem, soderlinga gralem tak samo jak trzech innych uzytkownikow tej samej sieci co ja (ten sam numer IP) a teraz patrze i wszystko jest ok
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Ale jaja na arenabet już tylko 2 euro free start bonus.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
Oryginalnie wysłał McTyp: [qb]sprobujcie jeszcze raz sie zalogowac bo w nocy probowalem i niemoglem, soderlinga gralem tak samo jak trzech innych uzytkownikow tej samej sieci co ja (ten sam numer IP) a teraz patrze i wszystko jest ok[/qb] ano racja mi tez juz konto dziala i kaska za soderlinga dalej jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474 |
Oryginalnie wysłał szachus: [qb] Oryginalnie wysłał Don: [qb]Zw1 zwracam honor bo ja też już mam konto klozet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> No właśnie napiszcie czy graliście tego Soederlinga, czy to jest powód zamykania kont. Ja sie przyznaje że grałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] przeciez to proste. probowaliscie ich oszukac a to im sie najwyrazniej nie spodobalo i pozamykali wam konta. zycie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] szachus :eek: nie wiem o czym ty w ogole mowisz... kto kogo niby oszukal!? przeciez my tylko postawilismy zdarzenie a to ze oni nie wiedza o ktorej ono sie odbywa to juz raczej ich problem a nie nasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Ja też mam kase i konta mi nie zablokowali chociaż postawiłem na Soderlinga o 11:00 ,a teraz czekam na dalsze promocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036 |
jeszcze tam gracie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...Tych pieniedzy nigdy nie zobaczycie... Ja ich nie próbowałem oszukać...co z tego ,że mamy te same IP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Zobaczcie jak wygląda ich stronka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Zresztą życzę wszystkim wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362 |
wlasnie, jak bedzie chcialo sie wyplacac to oprocz formalnosci numeru itd, oni beda przeprowadzac wlasna weryfikacje- ciekawe na czym moze ona polegac?????
moze specjaalnie wystawili tego soderlinga i wszyscy to co grali, mimo pozniejszych trafnych typow pieniadze zobacza jak swinia niebo???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Jedna z mądrzejszych maxym dotyczących typowania, dosadna aczkolwiek prawdziwa, brzmi: "Nie graj w c***a z bukiem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Każdy, ale to naprawdę każdy bukmacher anulowałby takie zdarzenie. A jeśli połapali się za późno i ludzie powypłacali w tym czasie to zamknięcie kont nie dziwi.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|