Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#51339 19/01/2004 18:15
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
qrwa a ja już nie mam konta....a zwielokrotniłem już parę razy te 5 euro...pisze do nich maila ale nic nie odpowiadają...dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: arenabet

Bonus: Unibet
#51340 19/01/2004 18:44
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Moze juz sie skonczyla ta promocja

#51341 19/01/2004 18:55
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,262
Quote
Oryginalnie wysłał abeg:
[qb]Moze juz sie skonczyla ta promocja[/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51342 19/01/2004 22:21
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
Quote
Oryginalnie wysłał qbasmuggy:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał bojako5:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał żyła:
[qb]Właśnie wysłałem na arenie Schutler-Soderling 2 3.8 .Pewnie zrobią zwrot ale zawsze warto spróbować w końcu nic się nie traci.[/qb]
Witam.
Czemu ma byc zwrot? Co jest z tym meczem ?

Sory że nie w temacie.[/qb]
Ten mecz się już dawno zakończył i oczywiście wygrał Soderling[/qb]
i zwrotu nie bylo, tylko kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#51343 19/01/2004 23:12
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
tak tak ale do obrotu jest jakby niepatrzyl wiecej

#51344 19/01/2004 23:19
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Quote
Oryginalnie wysłał McTyp:
[qb]tak tak ale do obrotu jest jakby niepatrzyl wiecej[/qb]
no pewnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ja podobnie jak mój kolega z osiedla nie mamy juz kont...nie odpowiadają na nasze maile...rada...darujcie sobie granie w arenabet!!!
No chyba ,że traktujecie to jako trening <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#51345 19/01/2004 23:41
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
tzn. ze probowales wyplacac, i konto ci skasowali, czy tez bez proby wyplacania

#51346 20/01/2004 00:43
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Quote
Oryginalnie wysłał zw1:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał McTyp:
[qb]tak tak ale do obrotu jest jakby niepatrzyl wiecej[/qb]
no pewnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ja podobnie jak mój kolega z osiedla nie mamy juz kont...nie odpowiadają na nasze maile...rada...darujcie sobie granie w arenabet!!!
No chyba ,że traktujecie to jako trening <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
Macie to samo IP, dlatego wam konta klozet zrobili.

#51347 20/01/2004 05:19
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
no i mi tez zamkneli konto w arenabet, zastanawiam sie tylko czy ma to zwiazek z tym soderlingiem, czy po prostu zamykaja konta ludziom co wychodza na + :eek:

#51348 20/01/2004 05:24
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
D
Don Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 1,748
Zw1 zwracam honor bo ja też już mam konto klozet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
No właśnie napiszcie czy graliście tego Soederlinga, czy to jest powód zamykania kont.
Ja sie przyznaje że grałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51349 20/01/2004 14:02
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
[qb]Zw1 zwracam honor bo ja też już mam konto klozet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
No właśnie napiszcie czy graliście tego Soederlinga, czy to jest powód zamykania kont.
Ja sie przyznaje że grałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
przeciez to proste. probowaliscie ich oszukac a to im sie najwyrazniej nie spodobalo i pozamykali wam konta. zycie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#51350 20/01/2004 14:13
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
[qb]Zw1 zwracam honor bo ja też już mam konto klozet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
No właśnie napiszcie czy graliście tego Soederlinga, czy to jest powód zamykania kont.
Ja sie przyznaje że grałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Soderling jest pewnie jedynym powodem.Tez zagrałem na niego i tez juz nie mam konta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .

#51351 20/01/2004 14:29
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
sprobujcie jeszcze raz sie zalogowac bo w nocy probowalem i niemoglem, soderlinga gralem tak samo jak trzech innych uzytkownikow tej samej sieci co ja (ten sam numer IP) a teraz patrze i wszystko jest ok

#51352 20/01/2004 14:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Ale jaja na arenabet już tylko 2 euro free start bonus.

#51353 20/01/2004 14:43
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Quote
Oryginalnie wysłał McTyp:
[qb]sprobujcie jeszcze raz sie zalogowac bo w nocy probowalem i niemoglem, soderlinga gralem tak samo jak trzech innych uzytkownikow tej samej sieci co ja (ten sam numer IP) a teraz patrze i wszystko jest ok[/qb]
ano racja mi tez juz konto dziala i kaska za soderlinga dalej jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51354 20/01/2004 14:45
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
Quote
Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Don:
[qb]Zw1 zwracam honor bo ja też już mam konto klozet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
No właśnie napiszcie czy graliście tego Soederlinga, czy to jest powód zamykania kont.
Ja sie przyznaje że grałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
przeciez to proste. probowaliscie ich oszukac a to im sie najwyrazniej nie spodobalo i pozamykali wam konta. zycie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
szachus :eek: nie wiem o czym ty w ogole mowisz... kto kogo niby oszukal!?
przeciez my tylko postawilismy zdarzenie a to ze oni nie wiedza o ktorej ono sie odbywa to juz raczej ich problem a nie nasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#51355 20/01/2004 17:50
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Ja też mam kase i konta mi nie zablokowali chociaż postawiłem na Soderlinga o 11:00 ,a teraz czekam na dalsze promocje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#51356 20/01/2004 18:00
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
Z
zw1 Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Z Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,036
jeszcze tam gracie.... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...Tych pieniedzy nigdy nie zobaczycie...
Ja ich nie próbowałem oszukać...co z tego ,że mamy te same IP <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Zobaczcie jak wygląda ich stronka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Zresztą życzę wszystkim wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#51357 20/01/2004 18:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 1,362
wlasnie, jak bedzie chcialo sie wyplacac to oprocz formalnosci numeru itd, oni beda przeprowadzac wlasna weryfikacje- ciekawe na czym moze ona polegac?????

moze specjaalnie wystawili tego soderlinga i wszyscy to co grali, mimo pozniejszych trafnych typow pieniadze zobacza jak swinia niebo???

#51358 20/01/2004 18:29
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Jedna z mądrzejszych maxym dotyczących typowania, dosadna aczkolwiek prawdziwa, brzmi: "Nie graj w c***a z bukiem" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Każdy, ale to naprawdę każdy bukmacher anulowałby takie zdarzenie. A jeśli połapali się za późno i ludzie powypłacali w tym czasie to zamknięcie kont nie dziwi.

Strona 4 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1