|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Załozyłem konto w tym internet 1x2 , nie podałem nr karty a na moim koncie momentalnie pojawiło sie 25$ :eek: No nic zobaczymy co bezie dalej... Ominąłem to wpisywanie karty dość sprytnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
a gdzie Ty to przeczytales ze daja 5 bez depozytu? ja widze ze jset tylko 15% bonus depozytu Daja daja
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
rymoholik Member Użytkownik # 237
wysłano 22-01-2004 19:57 --------------------------------------------------------------------------------
quote: -------------------------------------------------------------------------------- Oryginalnie wysłał Adiasz^:
quote: -------------------------------------------------------------------------------- Oryginalnie wysłał blacky82: [QUOTE] A tak pozatym to betsense.com daje 5 euro bez depozytu --------------------------------------------------------------------------------
a gdzie Ty to przeczytales ze daja 5 bez depozytu? ja widze ze jset tylko 15% bonus depozytu --------------------------------------------------------------------------------
Z betsense dajcie se spokoj, zeby cos wyplacic z bonusa trzeba najpierw wplacic minimum 100 eur swoich. A to dzieki takiemu zakladaniu wlasnie kont na 50 osob z jednego kompa Rymoholik pewny jestes co do wplaty w tym buku??? nigdzie nie moglem tego znalesc aby potwierdizc twoje slowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
A jak długo czeka sie na te 10$ bonusu po wysłaniu do nich maila.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
czy ktoś wpłacił 1$ i dostał te 25$? ns stronie internet1x2.com pisze ze minimalna wpałta to 10$ !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
czesc.wlasnie sie zalogowalem w internet1x2, ale nie mam kasy. slyszalem cos o jakims wysylaniu do nich maila. co on ma zawierac? i na jaki adres. dzieki za odpowiedz pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,163 Likes: 9 |
Oryginalnie wysłał blacky82: [qb]Rymoholik pewny jestes co do wplaty w tym buku??? nigdzie nie moglem tego znalesc aby potwierdizc twoje slowa[/qb] Jestem pewien bo odczulem to na wlasnej skorze, nie chca mi wyplacic dopoki nie wplace, mimo ze jak zaczynalem grac u nich pol roku temu to byly inne zasady i zapewniali mnie ze bede mogl wyplacic kase ugrana z bonusa no i lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
wlasnie rozmawialem z baba z internet1x2 na live (jest tam taka opcja) i sie okazalo, przynajmniej ona tak twierdzi (i przyjalem to jako pewnik) ze takiej promocji jak bonus 25$ za free nie ma. owszem daja ta kase ale dopiero po wplacie na konto ... 1$! jesli wiecie cos wiecej niz ta pani prosze o kontakt.pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
no bo to są 2 różne promocje 25$ za 1$, i 10$ za friko
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27 |
Oryginalnie wysłał szachus: [qb]czesc.wlasnie sie zalogowalem w internet1x2, ale nie mam kasy. slyszalem cos o jakims wysylaniu do nich maila. co on ma zawierac? i na jaki adres. dzieki za odpowiedz pozdrawiam[/qb] Wysłałem e-mail z moim username do admina soccerax, ale w internet1x2.com ciągle mam 0$
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27 |
Oryginalnie wysłał jurek_killer: [qb]no bo to są 2 różne promocje 25$ za 1$, i 10$ za friko[/qb] Niedługo minie 48 godzin od wysłania e-maila. Ty dostałeś te free 10$ w takim czasie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
Oryginalnie wysłał ZONK81: [qb] Oryginalnie wysłał jurek_killer: [qb]no bo to są 2 różne promocje 25$ za 1$, i 10$ za friko[/qb] Niedługo minie 48 godzin od wysłania e-maila. Ty dostałeś te free 10$ w takim czasie?[/qb] jakieś 36 godzin, może trochę mniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
Oryginalnie wysłał jurek_killer: [qb]no bo to są 2 różne promocje 25$ za 1$, i 10$ za friko[/qb] ok, ale na stronie nie ma nic na temat 10$ za free. wiec nie bardzo rozumiem. co trzeba zrobic poza zalozeniem konta i jak to konto zalozyc? normalnie z glownej strony czy trzeba kliknac jakis baner? i czy sami ci ta kase dali czy sie o nia "upomniales" wysylajac do nich jakiegos maila? i po jakim czasie ta kasa na twoje konto wplynela?dzieki za odpowiedz pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
Oryginalnie wysłał szachus: [qb] Oryginalnie wysłał jurek_killer: [qb]no bo to są 2 różne promocje 25$ za 1$, i 10$ za friko[/qb] ok, ale na stronie nie ma nic na temat 10$ za free. wiec nie bardzo rozumiem. co trzeba zrobic poza zalozeniem konta i jak to konto zalozyc? normalnie z glownej strony czy trzeba kliknac jakis baner? i czy sami ci ta kase dali czy sie o nia "upomniales" wysylajac do nich jakiegos maila? i po jakim czasie ta kasa na twoje konto wplynela?dzieki za odpowiedz pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] zarejestruj się z tego linka z soccerax.com co podałem na początku, potem zrób tak jak pisałem wyżej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403 |
mi odpisali maila że uaktywnili u mnie tą promocje z darmowymi 10$ a na koncie nadal 0$ wsumie mineło nie więcej niż 48 godzin !! jak długo czekać ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403 |
Niech mi ktospowie o co chodzi z tą promocją bo już sam nie wiem!! Myslałem że te 10$ to na obstawianie meczy można a tu mi wysłali na granie w casino1x2 a nie internet1x2 i na dodatek w casynie nie moge niczego włączyć może nie mam cośwgrane pomóżcie prosze Zgóry dzięki jak ktos coś powie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403 |
już sie połapałem o co w tym chodzi ale nie wiem ile można najmniej wypłacić i w jaki sposób np n Netllera jak ktos wie to prosze o pomoc !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
Oryginalnie wysłał Werpin: [qb]już sie połapałem o co w tym chodzi ale nie wiem ile można najmniej wypłacić i w jaki sposób np n Netllera jak ktos wie to prosze o pomoc !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] To podziel sie z nami swoimi wiadomosciami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403 |
spoko oni dająte 10$ na stronke www.casino1x2.com [ casino1x2.com] i tam grasz tak jakby one były wirtualne i to co wygrasz z tych 10 to już jest normalna kasa na obu stronkach i casyna i internet1x2 tylko nie wiem jak wypłacić np na netllera i ile minimum można wypłacić !! pozdrawiam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
ja nie wiem co wy robicie ale ja już 4 konta otwożyłem za każdym razem robiąc to samo ( to co napisałem) i za każdym razem dostałem 10$ do grania w internet1x2 a nie jakimś kasynie normalnie sobie gram sport
|
|
|
Link skopiowany do schowka