Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#51379 23/01/2004 08:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Załozyłem konto w tym internet 1x2 , nie podałem nr karty a na moim koncie momentalnie pojawiło sie 25$ :eek: No nic zobaczymy co bezie dalej...
Ominąłem to wpisywanie karty dość sprytnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Bonus: Unibet
#51380 23/01/2004 13:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
a gdzie Ty to przeczytales ze daja 5 bez depozytu?
ja widze ze jset tylko 15% bonus depozytu
Daja daja

#51381 23/01/2004 13:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Quote
rymoholik
Member
Użytkownik # 237

wysłano 22-01-2004 19:57
--------------------------------------------------------------------------------

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Oryginalnie wysłał Adiasz^:

quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Oryginalnie wysłał blacky82:
[QUOTE]
A tak pozatym to betsense.com daje 5 euro bez depozytu
--------------------------------------------------------------------------------

a gdzie Ty to przeczytales ze daja 5 bez depozytu?
ja widze ze jset tylko 15% bonus depozytu
--------------------------------------------------------------------------------

Z betsense dajcie se spokoj, zeby cos wyplacic z bonusa trzeba najpierw wplacic minimum 100 eur swoich. A to dzieki takiemu zakladaniu wlasnie kont na 50 osob z jednego kompa
Rymoholik pewny jestes co do wplaty w tym buku??? nigdzie nie moglem tego znalesc aby potwierdizc twoje slowa

#51382 23/01/2004 14:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
A jak długo czeka sie na te 10$ bonusu po wysłaniu do nich maila.

#51383 23/01/2004 16:07
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
czy ktoś wpłacił 1$ i dostał te 25$?
ns stronie internet1x2.com pisze ze minimalna wpałta to 10$ !

#51384 23/01/2004 19:33
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
czesc.wlasnie sie zalogowalem w internet1x2, ale nie mam kasy. slyszalem cos o jakims wysylaniu do nich maila. co on ma zawierac? i na jaki adres. dzieki za odpowiedz pozdrawiam

#51385 23/01/2004 19:43
Dołączył: May 2001
Posty: 24,161
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,161
Likes: 9
Quote
Oryginalnie wysłał blacky82:
[qb]Rymoholik pewny jestes co do wplaty w tym buku??? nigdzie nie moglem tego znalesc aby potwierdizc twoje slowa[/qb]
Jestem pewien bo odczulem to na wlasnej skorze, nie chca mi wyplacic dopoki nie wplace, mimo ze jak zaczynalem grac u nich pol roku temu to byly inne zasady i zapewniali mnie ze bede mogl wyplacic kase ugrana z bonusa no i lipa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

#51386 23/01/2004 19:57
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
wlasnie rozmawialem z baba z internet1x2 na live (jest tam taka opcja) i sie okazalo, przynajmniej ona tak twierdzi (i przyjalem to jako pewnik) ze takiej promocji jak bonus 25$ za free nie ma. owszem daja ta kase ale dopiero po wplacie na konto ... 1$! jesli wiecie cos wiecej niz ta pani prosze o kontakt.pozdrawiam

#51387 23/01/2004 22:31
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
no bo to są 2 różne promocje 25$ za 1$, i 10$ za friko

#51388 23/01/2004 22:34
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Quote
Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]czesc.wlasnie sie zalogowalem w internet1x2, ale nie mam kasy. slyszalem cos o jakims wysylaniu do nich maila. co on ma zawierac? i na jaki adres. dzieki za odpowiedz pozdrawiam[/qb]
Wysłałem e-mail z moim username do admina soccerax, ale w internet1x2.com ciągle mam 0$

#51389 23/01/2004 22:36
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]no bo to są 2 różne promocje 25$ za 1$, i 10$ za friko[/qb]
Niedługo minie 48 godzin od wysłania e-maila.

Ty dostałeś te free 10$ w takim czasie?

#51390 23/01/2004 22:39
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał ZONK81:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]no bo to są 2 różne promocje 25$ za 1$, i 10$ za friko[/qb]
Niedługo minie 48 godzin od wysłania e-maila.

Ty dostałeś te free 10$ w takim czasie?[/qb]
jakieś 36 godzin, może trochę mniej

#51391 23/01/2004 22:41
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]no bo to są 2 różne promocje 25$ za 1$, i 10$ za friko[/qb]
ok, ale na stronie nie ma nic na temat 10$ za free. wiec nie bardzo rozumiem. co trzeba zrobic poza zalozeniem konta i jak to konto zalozyc? normalnie z glownej strony czy trzeba kliknac jakis baner? i czy sami ci ta kase dali czy sie o nia "upomniales" wysylajac do nich jakiegos maila? i po jakim czasie ta kasa na twoje konto wplynela?dzieki za odpowiedz pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#51392 23/01/2004 22:58
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]no bo to są 2 różne promocje 25$ za 1$, i 10$ za friko[/qb]
ok, ale na stronie nie ma nic na temat 10$ za free. wiec nie bardzo rozumiem. co trzeba zrobic poza zalozeniem konta i jak to konto zalozyc? normalnie z glownej strony czy trzeba kliknac jakis baner? i czy sami ci ta kase dali czy sie o nia "upomniales" wysylajac do nich jakiegos maila? i po jakim czasie ta kasa na twoje konto wplynela?dzieki za odpowiedz pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
zarejestruj się z tego linka z soccerax.com co podałem na początku, potem zrób tak jak pisałem wyżej

#51393 23/01/2004 23:00
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
mi odpisali maila że uaktywnili u mnie tą promocje z darmowymi 10$ a na koncie nadal 0$ wsumie mineło nie więcej niż 48 godzin !!
jak długo czekać ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#51394 24/01/2004 02:42
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
Niech mi ktospowie o co chodzi z tą promocją bo już sam nie wiem!! Myslałem że te 10$ to na obstawianie meczy można a tu mi wysłali na granie w casino1x2 a nie internet1x2 i na dodatek w casynie nie moge niczego włączyć może nie mam cośwgrane pomóżcie prosze
Zgóry dzięki jak ktos coś powie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> !!!

#51395 24/01/2004 03:46
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
już sie połapałem o co w tym chodzi ale nie wiem ile można najmniej wypłacić i w jaki sposób np n Netllera jak ktos wie to prosze o pomoc !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#51396 24/01/2004 03:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Quote
Oryginalnie wysłał Werpin:
[qb]już sie połapałem o co w tym chodzi ale nie wiem ile można najmniej wypłacić i w jaki sposób np n Netllera jak ktos wie to prosze o pomoc !! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
To podziel sie z nami swoimi wiadomosciami. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51397 24/01/2004 04:09
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
spoko oni dająte 10$ na stronke www.casino1x2.com [casino1x2.com] i tam grasz tak jakby one były wirtualne i to co wygrasz z tych 10 to już jest normalna kasa na obu stronkach i casyna i internet1x2 tylko nie wiem jak wypłacić np na netllera i ile minimum można wypłacić !! pozdrawiam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#51398 24/01/2004 04:35
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
ja nie wiem co wy robicie ale ja już 4 konta otwożyłem za każdym razem robiąc to samo ( to co napisałem) i za każdym razem dostałem 10$ do grania w internet1x2 a nie jakimś kasynie normalnie sobie gram sport

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, Sensei, rymoholik, forty, latajaca_holenderka, Akhu, JelineK, aker, ElNinho[mmdea], burbon), 929 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,677
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1