|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303 |
Ty kiler, a jakie masz łącze ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
no ja jeszcze nic nie dostalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555 |
Oryginalnie wysłał jurek_killer: [qb]ja nie wiem co wy robicie ale ja już 4 konta otwożyłem za każdym razem robiąc to samo ( to co napisałem) i za każdym razem dostałem 10$ do grania w internet1x2 a nie jakimś kasynie normalnie sobie gram sport[/qb] Rob tak dalej. Ludzie sie dziwia czemu Polacy nie sa brani pdo uwage w bonusach, tylko pogratulowac!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Oryginalnie wysłał jurek_killer: [qb]ja nie wiem co wy robicie ale ja już 4 konta otwożyłem za każdym razem robiąc to samo ( to co napisałem) i za każdym razem dostałem 10$ do grania w internet1x2 a nie jakimś kasynie normalnie sobie gram sport[/qb] Buu!!! masz sie czym chwalić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219 |
po wysalaniu do nich maila pojawila sie wreszcie kasa na koncie, ale ... nie na ty. w internet1x2 dalej pusto,ale jakies 10$ na jakies chipsy. co to znaczy i jak zrobic zeby bylo dobrze. czekam na rady pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183 |
No w koncu ojawilo sie darmowe 10 $ ale w kasynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor: [qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał jurek_killer: [qb]ja nie wiem co wy robicie ale ja już 4 konta otwożyłem za każdym razem robiąc to samo ( to co napisałem) i za każdym razem dostałem 10$ do grania w internet1x2 a nie jakimś kasynie normalnie sobie gram sport[/qb] Buu!!! masz sie czym chwalić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb][/QUOTE nie ma się czym chwalić, ale jak można robić n kont i na każde dostać kasę za friko to niby czemu ma tak nie robić, jakieś kwestje pseudomoralne mnie nie interesują, jak dają kasę to ich problem nie mój, ja się mogę tylko cieszyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886 |
Oryginalnie wysłał szachus: [qb]po wysalaniu do nich maila pojawila sie wreszcie kasa na koncie, ale ... nie na ty. w internet1x2 dalej pusto,ale jakies 10$ na jakies chipsy. co to znaczy i jak zrobic zeby bylo dobrze. czekam na rady pozdrawiam[/qb] a robiłeś dokładnie tak jak pisałem? 1 Rejestracja z linka z soccerax 2 Ominiecie karty kredytowej 3 Wysłanie maila do admina soccerax z username i info że chodzi o promocję FREE US$10 Ja robiłem dokładnie tak i za każdym razem działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403 |
ta firma to oszuści wygrałem 170$ i wysłałem do nich maila żeby dowiedzieć sie o sposób wypłaty !! było to w wczoraj !! teraz wchodze na tą stronke i nie mam wogóle kasy i kurde o co chodzi !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130 |
Jaki jest kod SWIFT i IBAN-Code Inteligo??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27 |
???????? Oryginalnie wysłał Werpin: [qb]ta firma to oszuści wygrałem 170$ i wysłałem do nich maila żeby dowiedzieć sie o sposób wypłaty !! było to w wczoraj !! teraz wchodze na tą stronke i nie mam wogóle kasy i kurde o co chodzi !![/qb] ?????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Oryginalnie wysłał szachus: [qb]po wysalaniu do nich maila pojawila sie wreszcie kasa na koncie, ale ... nie na ty. w internet1x2 dalej pusto,ale jakies 10$ na jakies chipsy. co to znaczy i jak zrobic zeby bylo dobrze. czekam na rady pozdrawiam[/qb] Ja mam to samo , chipsy to jakies frytki, chyba wirtualne pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100 |
Czy ktoś może mi odpowiedzieć co trzeba zrobić aby wypłacić 5 eur BONUS z arena-wetten.com ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
niezły ten internet1X2 dostałem 25$ bez jakiegokolwiek wpłacania kasiorki (nie podawałem też numeru karty) i 10 dolarów na chipsy w kasynie. Bardzo mi się to podoba chociaż wydaje mi się że jest to za piękne
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27 |
A jakiej treści e-mail napisałeś do admina soccerax,że przyznali Ci aż tyle?? Oryginalnie wysłał Dawid: [qb]niezły ten internet1X2 dostałem 25$ bez jakiegokolwiek wpłacania kasiorki (nie podawałem też numeru karty) i 10 dolarów na chipsy w kasynie. Bardzo mi się to podoba chociaż wydaje mi się że jest to za piękne[/qb]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
nie napiszę bo będziecie się śmiali z mojego angielskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale po Polsku znaczyło to że wybieram bonus 10 $
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Co to jest te 10 $ na chipsy? Bo na koncie nadal 0. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 78 |
Dostalem 25$ na internet1x2 , wplacilem kartą 1$ i po zalogowaniu mam 26$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />oby sie pomnozylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 78 |
Ale chyba single mozna grac tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 78
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2004
Posty: 78 |
Mozna grac multi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka