Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
#51399 24/01/2004 05:26
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Ty kiler, a jakie masz łącze ?

Bonus: Unibet
#51400 24/01/2004 13:11
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
no ja jeszcze nic nie dostalem

#51401 24/01/2004 18:47
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,555
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]ja nie wiem co wy robicie ale ja już 4 konta otwożyłem za każdym razem robiąc to samo ( to co napisałem) i za każdym razem dostałem 10$ do grania w internet1x2 a nie jakimś kasynie normalnie sobie gram sport[/qb]
Rob tak dalej. Ludzie sie dziwia czemu Polacy nie sa brani pdo uwage w bonusach, tylko pogratulowac!

#51402 24/01/2004 19:00
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Quote
Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]ja nie wiem co wy robicie ale ja już 4 konta otwożyłem za każdym razem robiąc to samo ( to co napisałem) i za każdym razem dostałem 10$ do grania w internet1x2 a nie jakimś kasynie normalnie sobie gram sport[/qb]
Buu!!! masz sie czym chwalić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#51403 25/01/2004 17:06
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 1,219
po wysalaniu do nich maila pojawila sie wreszcie kasa na koncie, ale ... nie na ty. w internet1x2 dalej pusto,ale jakies 10$ na jakies chipsy. co to znaczy i jak zrobic zeby bylo dobrze. czekam na rady pozdrawiam

#51404 25/01/2004 17:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
No w koncu ojawilo sie darmowe 10 $ ale w kasynie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#51405 25/01/2004 18:25
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor:
[qb][QUOTE]Oryginalnie wysłał jurek_killer:
[qb]ja nie wiem co wy robicie ale ja już 4 konta otwożyłem za każdym razem robiąc to samo ( to co napisałem) i za każdym razem dostałem 10$ do grania w internet1x2 a nie jakimś kasynie normalnie sobie gram sport[/qb]
Buu!!! masz sie czym chwalić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb][/QUOTE
nie ma się czym chwalić, ale jak można robić n kont i na każde dostać kasę za friko to niby czemu ma tak nie robić, jakieś kwestje pseudomoralne mnie nie interesują, jak dają kasę to ich problem nie mój, ja się mogę tylko cieszyć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51406 25/01/2004 18:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
J
Pooh-Bah
Pooh-Bah
J Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,886
Quote
Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]po wysalaniu do nich maila pojawila sie wreszcie kasa na koncie, ale ... nie na ty. w internet1x2 dalej pusto,ale jakies 10$ na jakies chipsy. co to znaczy i jak zrobic zeby bylo dobrze. czekam na rady pozdrawiam[/qb]
a robiłeś dokładnie tak jak pisałem?
1 Rejestracja z linka z soccerax
2 Ominiecie karty kredytowej
3 Wysłanie maila do admina soccerax z username i info że chodzi o promocję FREE US$10
Ja robiłem dokładnie tak i za każdym razem działa

#51407 25/01/2004 18:41
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 403
ta firma to oszuści wygrałem 170$ i wysłałem do nich maila żeby dowiedzieć sie o sposób wypłaty !! było to w wczoraj !! teraz wchodze na
tą stronke i nie mam wogóle kasy i kurde o co chodzi !!

#51408 25/01/2004 18:51
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
M
member
member
M Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 130
Jaki jest kod SWIFT i IBAN-Code Inteligo??

#51409 26/01/2004 00:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
????????

Quote
Oryginalnie wysłał Werpin:
[qb]ta firma to oszuści wygrałem 170$ i wysłałem do nich maila żeby dowiedzieć sie o sposób wypłaty !! było to w wczoraj !! teraz wchodze na
tą stronke i nie mam wogóle kasy i kurde o co chodzi !![/qb]
?????????

#51410 26/01/2004 13:18
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Quote
Oryginalnie wysłał szachus:
[qb]po wysalaniu do nich maila pojawila sie wreszcie kasa na koncie, ale ... nie na ty. w internet1x2 dalej pusto,ale jakies 10$ na jakies chipsy. co to znaczy i jak zrobic zeby bylo dobrze. czekam na rady pozdrawiam[/qb]
Ja mam to samo , chipsy to jakies frytki, chyba wirtualne pieniądze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#51411 26/01/2004 14:25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
X
xox Offline
member
member
X Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 100
Czy ktoś może mi odpowiedzieć co trzeba zrobić aby wypłacić 5 eur BONUS z arena-wetten.com ?

#51412 26/01/2004 18:55
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
niezły ten internet1X2 dostałem 25$ bez jakiegokolwiek wpłacania kasiorki (nie podawałem też numeru karty) i 10 dolarów na chipsy w kasynie. Bardzo mi się to podoba chociaż wydaje mi się że jest to za piękne

#51413 26/01/2004 19:39
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
A jakiej treści e-mail napisałeś do admina soccerax,że przyznali Ci aż tyle??

Quote
Oryginalnie wysłał Dawid:
[qb]niezły ten internet1X2 dostałem 25$ bez jakiegokolwiek wpłacania kasiorki (nie podawałem też numeru karty) i 10 dolarów na chipsy w kasynie. Bardzo mi się to podoba chociaż wydaje mi się że jest to za piękne[/qb]

#51414 26/01/2004 20:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
nie napiszę bo będziecie się śmiali z mojego angielskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Ale po Polsku znaczyło to że wybieram bonus 10 $

#51415 26/01/2004 20:52
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Co to jest te 10 $ na chipsy? Bo na koncie nadal 0. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#51416 26/01/2004 22:33
Dołączył: Jan 2004
Posty: 78
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 78
Dostalem 25$ na internet1x2 , wplacilem kartą 1$ i po zalogowaniu mam 26$ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />oby sie pomnozylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#51417 26/01/2004 22:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 78
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 78
Ale chyba single mozna grac tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#51418 26/01/2004 22:42
Dołączył: Jan 2004
Posty: 78
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 78
Mozna grac multi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, rafal08, forty, kamel), 2,665 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,335
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1