Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21
#514890 21/02/2006 18:23
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
ja mam bony do sprzedania. Kontakt na priv alobo maila marian44@vp.pl

Bonus: Unibet
#514891 21/02/2006 19:29
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
sprzedam bon100 kasa zainteresowani na priv

#514892 21/02/2006 19:30
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Quote
sprzedam bon100 kasa zainteresowani na priv
NA oferty czekam do jutro do godziny 15:00. Kto szybszy ten lepszy

#514893 21/02/2006 19:47
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
a ja mam problem z wplata srodkow ,czy wplacal ktos dzisiaj ?

#514894 21/02/2006 20:13
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,278
mam pytanie , bo mamy w robice spor, czy bonus jai otrzymalismy 100 zlotych, trzeba obrocic 3 razy, ale:
trzy raz po 100 zlotych zagrac, niezaleznie jaki kurs, czy 3 ktortnosc czyli 400 zeta na koncie trzeba miec do wyplaty

#514895 21/02/2006 20:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Powtórka z rozrywki:

Raz to malo! Odzew na wczorajsza oferte byl nadspodziewanie duzy wiec juz w srode kontynuujemy zabawe!

Potrzeba dodatkowej zachety gdy naprzeciw siebie staja Chelsea i Barcelona ? Wszyscy futbolowi kibice ostrza sobie juz zeby na wspanialy spektakl na Stamford Bridge w srodowy wieczor. Niewazne co bylo przed rokiem - pora tworzyc nowa historie. Pojedynek mistrza Anglii i Hiszpanii zelektryzuje pilkarska publike na calym swiecie a Bet24 dolozy do tego tortu swoja wisienke.

Postaw 50 PLN lub 15 EUR (jesli masz konto prowadzone w EUR) na dokladny wynik meczu badz strzelca pierwszej bramki a jesli przegrasz - zwrocimy Ci 100% kasy.

Przepraszamy ale nie da rady przegrac - tu mozesz tylko zarobic !!!

Tutaj znajdziecie nasza oferte na mecz Chelsea - Barcelona

Jak zagrac? Zawrzyj wybrany zaklad o wartosci dokladnie 50PLN / 15EUR i jesli go przegrasz na adres support@bet24.com wyslij email zawierajacy w linii tematu Twoj login , ID kuponu oraz walute (EUR/PLN)

Kasa wroci na konto w ciagu 24 godzin

Uwaga : oferta free beta wazna jest jedynie dla tych dwoch typow zakladow. Pamietaj ze na jednego uzytkownika przysluguje tylko jeden free bet !

Nie ma znaczenia czy wykorzystales wtorkowego free beta - oferta przeznaczona jest dla absolutnie kazdego klienta Bet24 !

Zyczymy wielkich emocji i dobrej zabawy, pamietajcie ze Bet24 w najblizszy weekend obchodzi swoje 5-te urodziny - fantastycznych ofert z pewnoscia nie zabraknie...

Team Bet24

#514896 21/02/2006 20:46
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Raz to malo! Odzew na wczorajsza oferte byl nadspodziewanie duzy wiec juz w srode kontynuujemy zabawe!
----

Wczorajszą ?! Dostałeś to w mailu?

Bet24 mi się podoba z tym freebetami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jutro first goal - Terry, kurs 28 - i jak tu się nie skusić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

a dzisiaj Carlos (18) - już raz był blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#514897 21/02/2006 22:03
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,203
Quote
mam pytanie , bo mamy w robice spor, czy bonus jai otrzymalismy 100 zlotych, trzeba obrocic 3 razy, ale:
trzy raz po 100 zlotych zagrac, niezaleznie jaki kurs, czy 3 ktortnosc czyli 400 zeta na koncie trzeba miec do wyplaty

W.g mnie 3 razy po 100 bez względu na kurs.Ja już zlecilem wyplate tej stowki jak dojdzie to skrobne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#514898 21/02/2006 22:03
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
chyba takiego wyniku nikt sie nie spodziewał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#514899 21/02/2006 22:14
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
No,brawo dla bet24 za takie promocje.
Ja się dzisiaj na Realu przejechałem,na dokładnym wyniku tym bardziej!Teraz rozkminiam mecz Chelsea-Barcelona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A tak poza tym,to tego maila o zwrot kasy to trzeba napisać wg.takiego szablonu: LOGIN: xxxx ID: xxxxxxx WALUTA: PLN ,czy po prostu podać te dane po przecinku?
Pzdr.i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#514900 21/02/2006 22:27
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
X
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
ja wpisalem tylko z przecinkami, mam nadzieje e sie zorientuja:D

#514901 21/02/2006 22:38
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,460
No w szoku jestem.Przed kilkoma minutami wysłałem maila i już mam hajsik z powrotem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> To mi się podoba.

#514902 21/02/2006 22:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 13
ja nawet nie wysyłałem zadnego maila,byłem dzis na meczu u kumpla, wracam na chate a tu rozliczony kupon po kursie 1 i 50PLN z powrotem na koncie!
respect dla bet24!!

#514903 21/02/2006 23:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Quote
Raz to malo! Odzew na wczorajsza oferte byl nadspodziewanie duzy wiec juz w srode kontynuujemy zabawe!
----

Wczorajszą ?! Dostałeś to w mailu?

Bet24 mi się podoba z tym freebetami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jutro first goal - Terry, kurs 28 - i jak tu się nie skusić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

a dzisiaj Carlos (18) - już raz był blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

ja tez na terrego postawilem:) ale beda jaja jak strzeli:D <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />

#514904 22/02/2006 09:15
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
Quote
Raz to malo! Odzew na wczorajsza oferte byl nadspodziewanie duzy wiec juz w srode kontynuujemy zabawe!
----

Wczorajszą ?! Dostałeś to w mailu?

Bet24 mi się podoba z tym freebetami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Jutro first goal - Terry, kurs 28 - i jak tu się nie skusić? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

a dzisiaj Carlos (18) - już raz był blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Tak, z newslettera.

#514905 22/02/2006 13:10
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Quote
sprzedam bon100 kasa zainteresowani na priv
ponawiam

#514906 22/02/2006 15:20
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2001
Posty: 1,483
Czy korzystał ktoś z promocji w Bet24 150 zł = 300 zł? Pierwszy raz zaglądłem na stronę tego buka i chciałbym wiedzieć czy jest w miarę wiarygodny, bo tak całkowicie to żaden nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
I jeszcze jedno: czy jest jakiś specjalny link do tego, czy poprostu normalnie się rejestruję, wpłacam 150 zł i mam drugie 150 zł od razu dopisywane?
Z góry dzięki za odpowiedź.

#514907 22/02/2006 15:56
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Jeżeli korzystam z bona 100 PLN to muszę wykonać jakiś obrót?

Z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#514908 22/02/2006 15:57
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
moja oferta nieaktualana, do Korver musisz 3 razy obrocic

#514909 22/02/2006 16:51
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 124
Quote
Czy korzystał ktoś z promocji w Bet24 150 zł = 300 zł? Pierwszy raz zaglądłem na stronę tego buka i chciałbym wiedzieć czy jest w miarę wiarygodny, bo tak całkowicie to żaden nie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
I jeszcze jedno: czy jest jakiś specjalny link do tego, czy poprostu normalnie się rejestruję, wpłacam 150 zł i mam drugie 150 zł od razu dopisywane?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Ja korzystałem z tej promocji. Musisz sie normalnie zajerestrować i wpłacić 150zł.

Strona 2 z 21 1 2 3 4 20 21

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1